Pagalba vartotojui

 

Naujo vartotojo registracija

Norėdami prisiregistruoti, tituliniame lape paspauskite mygtuką „Prisijungti“, esantį dešiniame viršutiniame puslapio kampe. Atsidariusiame naujame lange spauskite mygtuką „Registruotis. Užpildykite laukelius ir dar kartą spauskite mygtuką „Registruotis. Elektroniniu paštu sulauksite laiško, kad jūsų registracija pavyko, ir galite pradėti rinktis bei pirkti prekes. Jeigu jums nepavyko užsiregistruoti arba iškilo klausimų, rašykite mums elektroniniu paštu evaistine@gintarine.lt

 

Pamiršus slaptažodį

Spauskite mygtuką „Prisijungti“ ir atsidariusiame lange, dešiniame kampe spauskite tekstą „Pamiršote slaptažodį?“. Naujame lange įveskite savo elektroninio pašto adresą, kuriuo esate užsiregistravę puslapyje. Slaptažodžio priminimas jums bus išsiųstas nurodytu elektroniniu paštu.

 

Slaptažodžio keitimas

Norėdami pasikeisti slaptažodį, prisijunkite prie savo paskyros. Paskyros meniu paspauskite tekstą „Slaptažodžio keitimas“. Užpildykite reikiamus laukelius ir slaptažodis bus pakeistas.

 

Asmeninių duomenų tvarkymas

     Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo internetinėje parduotuvėje www.vaistine.lt ir Pardavėjo tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas nurodyta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.
 
    Pirkėjas turi teisę atšaukti savo leidimą tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, informuodamas apie tai Pardavėją iš Pirkėjo nurodyto elektroninio pašto adreso išsiųsdamas pranešimą ar pateikęs prašymą raštu svetainėje nurodytais kontaktais.
 
    Pirkėjas turi teisę susipažinti su Pardavėjo tvarkomais savo asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis pateikęs prašymą raštu internetinės parduotuvės www.gintarine.lt svetainėje nurodytais kontaktais.
 

Bendrosios pirkimo taisyklės

Su internetinės parduotuvės taisyklėmis galite susipažinti https://www.gintarine.lt/Taisykles/Agree.aspx

X