Close
Paieškos rezultatai
Filters

COSRX ACNE PIMPLE MASTER PATCH, hidrokoloidiniai spuogų pleistrai

Prekės kodas: 45046
Prekės ženklas: COSRX

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 10 d.d.
5,08€
Kaina galioja tik užsakant internetu
Hidrokoloidiniai spuogų pleistrai. Taškiniai pleistrai tiksliai užklijuojami ant spuogų ir inkštirų, spartina žaisdelių gijimą, nesausina odos. Maži taškiniai pleistrai panaikins naujai atsiradusius spuogus per vieną naktį ir ryte jūs džiaugsitės glotnia oda be jokių trūkumų! Uždengia šašus ir padeda jiems efektyviai užgyti. Pleistrai sugeria sekretą ir apsaugo nuo pakartotinės infekcijos. PRIVALUMAI. Maža sudirgimų rizika. Didelis rinkinys. Paprasta uždėti ir nuimti. Galima naudoti, kai situacija su spuogais kritinė. Padeda gydyti aknę ir jos sukeliamus spuogus, sugeria riebalų perteklių ir žaizdelių sekretą. Tinka visų tipų odai, bet ypač tinka jautriai ir į aknę linkusiai odai. Pakuotėje yra 24 skirtingų dydžių pleistrai (7 mm x 10 vnt., 10 mm x 5 vnt., 12 mm x 9 vnt.).

Skład: Cellulose Gum, Styrene Isoprene Styrene Block Copolymer, Polyisobutylene, Petroleum Resin, Polyurethane Film, Liquid Paraffin, Tetrakis Methane

Naudojimas: nuvalykite ir sausai nušluostykite odą, parinkite tinkamo dydžio pleistrą. Nuimkite apsauginę plėvelę ir priklijuokite pleistrą reikiamoje vietoje. Pleistras turi būti priklijuotas per naktį. Ryte pleistrą nuimkite. Naudokite tik išoriškai. Nenaudokite ant pažeistos odos.