Pirkimo procesas

 

Internetinės vaistinės ir rezervacijos kaina

Perkant internetinėje vaistinėje, visoms prekėms galiojanti kaina akcijos laikotarpiu yra pažymėta oranžiniu šriftu, ne akcijos - paryškinta mėlynai. Ši kaina taikoma tuomet, kai perkami produktai yra pristatomi į pasirinktą vaistinę arba namus per 2-3 darbo dienas. Rezervacijos kaina yra taikoma tuomet, kai produktą norima atsiimti vaistinėje per 24 valandas nuo prekės rezervavimo. Vaistine.lt rodoma nubraukta kaina suteikia informaciją, kiek produktas kainuoja ne akcijos laikotarpiu.

 

Nuolaidos kodo naudojimas

Nuolaidos kodą privaloma įvesti pirmajame užsakymo formavimo žingsnyje. Kairėje pusėje apačioje surasite laukelį, pavadintą „Nuolaidos kuponas“ ir po tekstu „Įveskite nuolaidos kodą“  suveskite savo turimą nuolaidos kodą bei paspauskite mygtuką „Pritaikyti kodą“.

 

Kaina Gintarinėse ir Norfos vaistinėse

Produktų kainos Gintarinėse ir Norfos vaistinėse atitinka vaistine.lt puslapyje pateiktas rezervacijos 24 valandoms kainas. Norėdami sužinoti, kuriose vaistinėse yra pasirinktas produktas, galite tai padaryti paspaudę produkto puslapyje esančią lentelę „Vaistinės, turinčios prekę“.

 

Apmokėjimo už prekes būdai

Perkant ne vaistus ir pasirinkus pristatymą į vaistinę, apmokėti galima bankiniu pavedimu per mokėjimai.lt sistemą, banko mokėjimo kortele arba grynaisiais pinigais vaistinėje.
 
Perkant ne vaistus ir pasirinkus pristatymą į namus, apmokėti galima išankstiniu banko pavedimu per mokėjimai.lt sistemą.
 
Perkant nereceptinius vaistus ir užsisakius pristatymą į vaistinę, apmokėti galima banko kortele arba grynaisiais pinigais vaistinėje.
 
Perkant nereceptinius vaistus ir užsisakius pristatymą į namus, apmokėti galima po farmacinės konsultacijos telefonu išankstiniu banko pavedimu per mokėjimai.lt sistemą.
 
Rezervuojant receptinį vaistą, atsiimti vaistinėje galima tik gavus elektroninį laišką, kad prekė paruošta (tai trunka 2-3 darbo dienas). Vaistinėje kurioje rezervavote prekę, apmokėti galima banko mokėjimo kortele arba grynaisiais pinigais.