Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

GIFT Natūralūs kasdieniniai įklotai, 30vnt

Prekės kodas: 48383
Gamintojas: GIFT
Prekės ženklas: GIFT

Likutis: Nėra
Pristatymo laikas: iki 10 d.d.
3,59€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
4,79€ Kaina galioja tik užsakant internetu

GIFT higieniniai įklotai pasižymi itin aukšta kokybe ir gaminami su meile moterims, o natūralios medvilnės pluoštas palaiko puikią odos sveikatą ir apsaugo nuo uždegimus galinčių sukelti bakterijų. 

GIFT išvertus iš anglų k. reiškia DOVANA. Tai dovana moterims, kurios myli savo kūną ir žino, kad joms yra geriausia - natūralumas, gaiva ir sveikata. 

Higieniniai GIFT paketai:

  • sugeria skysčius 6 kartus geriau nei kiti rinkoje esantys produktai
  • Itin gerai prikimba prie audinio, todėl galėsite sportuoti nesijaudindamos dėl galimo pratekėjimo
  • Natūralus medvilnės pluoštas itin pralaidus orui, todėl jausitės gaiviai, o oda nesukais ir nesukels nemalonių pojūčių
  • Anijonų juostelė esanti iklotų viduje apsaugo nuo bakterijų dauginimosi ir palaiko subalansuotą sveikatą
  • Antibakterinė juostelė taip pat sumažina nemalonius kvapus, todėl jausitės gaivi visą dieną

Produktas sukurtas paremti moteris pabėgelių stovyklose, tad rinkdamiesi GIFT jūs paremsite ir nemalonioje gyvenimo situacijoje atsidūrusias moteris.

• 10% pelno aukojama labdarai – 55,000 higieninių paketų paaukota morterims Sirijos pabėgėlių stovyklose 2014 metais.

Sudedamosios dalys: Neaustas natūralus viršutinis sluoksnis, Anijonai (aktyvusis deguonis), Infraraudonoji spinduliuotė (iš turmalino), Mėtos/mentoliol ekstraktas, orui laidus popierius iš from iš tvaraus šaltinio, super sugeriantis makromolekulinis polimeras, augaliniai dervos klijai su mineraliniu aliejumi & antioksidantais, kvėpuojantis apatinis sluoksnis, paleidimo popierius su silikono aliejumi.

Dėl pasitaikusio hyperjautrumo praųome nustoti naudoti produktą. Garantinis produkto laikotarpis yra 3 metai. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. 100% biologiškai suyranti išorinė pakuotė.

"Gift" - higieninių įklotų gamintojas iš Didžiosios Britanijos, kuris produktus kuria naudojant tiek natūralių sudedamųjų dalių, kiek tik įmanoma. Originalūs įklotai porėtu viršutiniu sluoksniu akimirksniu sugeria skystį ir sritys, kurios liečiasi prie odos išlieka sausos. Jie tinka hypoalergiškiems žmonėms ir visiškai neturi chloro. Speciali žalia juostelė - slaptas magiškas ingredientas, kuris padės jaustis geriau ir patogiau, nes jos išskiriami anijonai ir mėtų bei mentolio ekstraktai suteiks subtilaus gaivumo ir šviežumo jausmą.

Ši juostelė gaminama iš turmalino mineralo, natūraliai išskiriančio anijonus (neigiamus arba aktyviojo deguonies jonus) ir apdorojama infraraudonaisiais spinduliais. Šis drinys naudojamas daugelyje ligoninių šildyti naujagimiams. Tai visiškai natūrali technologija, pirmą kartą panaudota NASA astronautų reguliuoti kostiumų temperatūrai ir gerinti kraujo cirkuliacijai. "Gift" natūralias turmalino savybes pritaikė, kad sukurtų produktą visiškai atitinkantį Jūsų poreikius. Turmalino juostelė nuo kūno šilumos skleidžia aktyvųjų deguonį, gerina pH pusiausvyrą ir užtikrina hormonų balansą. Tai padeda sureguliuoti menstruacijų ciklo intensyvumą, kovoja su galimomis infekcijomis, mažina uždegimą, šalina nemalonius kvapus ir turi raminamąjį poveikį.

Aktyvusis deguonis akimirskniu neutralizuoja virusus ir bakterijas, yra greitai absorbuojamas kūno ir gerina kraujotakos sistemą. Tai leidžia organizmui lengviau atlikti savo funkcijas, išvengti nemalonių pojūčių ir kvapų. Mėtų ir žolelių priedai malšina niežulį, užtikrina patogumo ir šviežumo jausmą intymiose vietose. "Gift" įklotai gali būti naudojami bet kuriuo metu.

Leiskite sau jaustis patogiai su "Gift"!

Pirkėjai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo
GIFT Natūralūs Higieniniai paketai Normal, 14vnt. paveikslėlis

GIFT Natūralūs Higieniniai paketai Normal, 14vnt.

HEMATOGENAS, 50 g paveikslėlis

HEMATOGENAS, 50 g

0,85€
Kaina galioja tik užsakant internetu
GUDOBELIŲ SKYSTASIS EKSTRAKTAS VALENTIS , geriamieji lašai, tirpalas, 25 ml paveikslėlis

GUDOBELIŲ SKYSTASIS EKSTRAKTAS VALENTIS , geriamieji lašai, tirpalas, 25 ml

1,52€
Kaina galioja tik užsakant internetu
Valerijonų lašai su magniu, be etanolio, 50 ml paveikslėlis

Valerijonų lašai su magniu, be etanolio, 50 ml