Titulinis
Mažyliui ir mamai

Naudokitės „MAŽYLIO“ programos teikiamais privalumais!

-  Kviečiame naudotis „MAŽYLIO“ programa! Kas mėnesį nauji pasiūlymai iki 40 proc. pigiau!

 


Naudokitės ypatingais „MAŽYLIO“ programos pasiūlymais ir teikiamais privalumais!

  

- GINTARINĖJE vaistinėje  nuolaidos „MAŽYLIO“ programos prekėms galioja su GINTARINĖS vaistinės, SVEIKATOS, MYLIMIAUSIA, MAŽYLIO* kortele.

 

-     Jeigu turite vaistinės lojalumo kortelę – „MAŽYLIO“ kortelės naudoti nebereikės: užteks vaistinės lojalumo kortelės, suteiksiančios nuolaidas MAŽYLIO programos, vaistinės akcijų prekėms bei galimybę naudotis specialiais pasiūlymais. Su vaistinės lojalumo kortele kaupsite VAISTINĖS eurus, kuriais galėsite apmokėti iki 50 proc. kito pirkinio vertės.** „MAŽYLIO“ programos nuolaidos ir vaistinės akcijos – su viena kortele!

 

- „MAŽYLIO“ programos prekes ypatingomis kainomis užsisakykite www.vaistine.lt arba mobiliojoje vaistine.lt programėlėje! *** Perkant už 28,96 eurus/100 litų ir daugiau (išskyrus vaistinius preparatus) – pristatymas nemokamas! Vaistine.lt  jūsų namuose!

 

- GINTARINĖJE vaistinėje ir vaistine.lt rasite vaistinių preparatų, maisto papildų mamytėms ir mažyliams, vaistažolių, sauskelnių, kokybiškų ir saugių higienos, vaikų kosmetikos prekių, čiulptukų, buteliukų, žindukų, pientraukių, šildyklių, termometrų, pagalvių nėščiosioms ir maitinančioms, ortopedinių prekių, anatominės avalynės vaikams. Prekiaujame ypatingai kokybiška PHILIPS AVENT, JAMIESON, ŽIEDĖ produkcija.

 

- „MAŽYLIO“ programos prekės vaistinėse pažymėtos „MAŽYLIO“ programos prekių skirtukais.

 

- UAB „GINTARINĖ VAISTINĖ” turi teisę bet kada keisti „MAŽYLIO“ programos sąlygas ir suteikiamas nuolaidas apie tai iš anksto neįspėjus kortelės turėtojų. 

 

Už reikalingas prekes mokėsite mažiau, o sutaupysite daugiau! Linkime Jums augti stipriems!

 

* Nuo 2014 m. gegužės mėn. 1 d. naujos MAŽYLIO kortelės nebėra išduodamos.

** Sukauptais VAISTINĖS eurais atsiskaityti galima GINTARINĖJE vaistinėje. Nuolaidos netaikomos kompensuojamiesiems vaistams ir medicininės paskirties priemonėms. Nuolaidos nesumuojamos.

*** Mobiliąją vaistine.lt programėlę galite atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App store“.