Close
Paieškos rezultatai
Filters

Kitur kompensuojamų vaistų pigiau nerasite

Akcijos taisyklės:

* 2020-06-17 LR Vyriausybės nutarimu Nr. 647 nuo liepos 1 d. priemokų už kompensuojamuosius vaistinius preparatus ir MPP NEBĖRA: 1) visiems 75 metų ir vyresniems asmenims, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu; 2) asmenims, gaunantiems senatvės pensiją ir turintiems negalią, jei jų pajamos – pensijos, socialinės išmokos, pašalpos – nesiekia 95 proc. minimalių vartojimo poreikių dydžio. Plačiau apie tai – info http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/mazas-pajamas-gaunantys-senjorai-kompensuojamuju-vaistu-gales-isigyti-nemokamai. Dėl teisės įsigyti kompensuojamuosius vaistus ir MPP be priemokos kreipkitės į Valstybinę ligonių kasą telefonu (8 5) 232 2222 arba el. paštu info@vlk.lt.

** Įsigiję kompensuojamųjų vaistų bet kurioje Lietuvos Respublikos teritorijoje esančioje vaistinėje, per septynias dienas nuo įsigijimo ateikite į GINTARINĘ VAISTINĘ ir įsitikinkite, kad kainos GINTARINĖJE VAISTINĖJE taip pat mažos.

Jeigu priemoka už tokį patį kiekį analogiško gamintojo kompensuojamąjį vaistą yra mažesnė nei priemoka už analogiškus vaistus perkant GINTARINĖJE VAISTINĖJE, padovanosime Jums 5 EUR vertės GINTARINĖS VAISTINĖS dovanų kuponą.

Jums reikia iki 2020 m. rugsėjo 30 d. bet kurioje GINTARINĖJE VAISTINĖJE pateikti vaistininkui pirkimo kvitą, patvirtinantį kompensuojamųjų vaistų įsigijimą kitur, kaip įrodymą. Vaistininkas įvertins kvito datą, kvite esančią informaciją ir palygins įsigyto vaisto kiekį, gamintoją, veikliąją medžiagą, pakuotę, paciento priemokos dydį.

Pasiūlymas galioja pirkimo kvitams, pagal kuriuos kompensuojamieji vaistai įsigyti nuo 2020 m. liepos 1 d. iki rugsėjo 30 d., t. y. per tą laikotarpį, kol galioja 2020 m. III ketvirčio kompensuojamųjų vaistinių preparatų kainynas. Kvitas turi būti pateiktas GINTARINEI VAISTINEI per 7 dienas nuo kompensuojamųjų vaistų įsigijimo dienos, bet ne vėliau kaip 2020-09-30.

Pasiūlymas galioja vieną kartą vienam pirkimo kvitui, neatsižvelgiant į tai, kad su vienu pirkimo kvitu įsigytas ne vienas, o keli kompensuojamieji vaistai.

Pirkimo kvitą, už kurį įteikiamas 5 EUR vertės GINTARINĖS VAISTINĖS dovanų kuponas, vaistininkas pažymi vaistinės spaudu ir jo negalima panaudoti pakartotinai.

Daugiau informacijos www.gintarine.lt arba nemokamu telefonu 8 800 10 008.