Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

RAW ENERGEY Eko batonėlis, Kakava&Kokosas, 50g, 20vnt.

Prekės kodas: 48420
Gamintojas: BOMBUS
Prekės ženklas: BOMBUS

Pristatymo laikas: iki 10 d.d.
31,99€
Kaina galioja tik užsakant internetu

Vos 3 ingredientai! Tai maksimaliai natūralus ir ekologiškas užkandis smaližiams, tačiau yra kur kas sveikesnis už daugelį kitų parduotuvėse esančių šokoladukų, nes jis - natūraliai saldus ir gyvas! Šį užkandį mėgsta tiek vaikai, tiek suaugę.

Tai ekologiškas ir termiškai neapdorotas produktas, kuriame išsaugotos visos maistinės medžiagos, enzimai, vitaminai, mineralai ir batonėlis puikiai numalšina alkį.

 

  • BE PRODĖTINIO CUKRAUS
  • BE PIENO
  • BE GLITIMO
  • TINKA VEGANAMS IR ŽALIAVALGIAMS
  • 100% NATŪRALŪS IR EKOLOGIŠKI

Bombus - termiškai neapdorotų užkandžių gamintojas, kuris siekia suteikti energiją iš sveikų šaltinių, kurie užtikrina fiziniam aktyvumui reikalingas medžiagas, suteikia vitaminų, mineralų ir ląstelienos. Aukščiausios kokybės ingredientai naudojami laikantis aukštų standartų, su jais elgiamasi labai atsargiai. Taip batonėliams suteikiami funkciniai privalumai ir puikus skonis.

Bombus užkandžiai gaminami tik iš natūralių ingredientų, todėl yra sveiki ir suteikia energijos. Aukštos kokybės natūralūs ingredientai parenkami kruopščiai, siekiama išsaugoti daugiausia vitaminų ir mineralų, todėl produktai nėra termiškai apdorojami. Bombus sudėtyje nerasite sitetinių priedų, tik natūralias pažįstamas sudėtines dalis, kurios užtikrina unikalų skonį, padeda išlaikyti fizinę ir psichinę pusiausvyrą. Kiekvienas galvojantis apie sveiką mitybą bus dėkingas ir įvertins šį produktą.

Sudedamosios dalys: datulės 68%, kokosas 26%, kakava 6%.