Close
Paieškos rezultatai
Filters

Vaistų suderinamumas

Vaistų suderinamumas

Drug compatibility warning

Unikali vaistų derinimo sistema

Rūpindamiesi jūsų sveikata visose "Gintarinėse" vaistinėse įdiegėme unikalią skandinavišką vaistų derinimo sistemą. Vaistų derinimo sistemoje sukaupta informacijos apie 20 tūkst. skirtingų vaistų ir maisto sąveikų. Jos sudarytos remiantis Karolinska instituto Švedijoje duomenimis. Informacija apie vaistus ir jų derinimą sistemos duomenų bazėje atnaujinama 4 kartus per metus, remiantis naujausiais tyrimais.

Kiek rizikos kelia jūsų namų vaistinėlė?

Mūsų vaistininkai sistemoje mato, kokiai rizikos kategorijai priskiriami jūsų vartojamų vaistų ir maisto deriniai. Į A ir B kategoriją patenkantys deriniai – mažiausiai pavojingi, o rizika nėra reikšminga. C kategorijai priskiriamus derinius galima naudoti esant reikalui, tačiau reikia koreguoti vaistų dozes. D kategorija rodo, kad vaistų derinys yra nevartotinas.

Kas nedera ir kelia pavojų sveikatai?

Vartojant nederančius vaistus, papildus, vitaminus ar maistą, vaisto poveikis gali sustiprėti, susilpnėti, visai išnykti, o kartais kilti sveikatai pavojingas šalutinis poveikis. Pavyzdžiui: Vitaminas C ir E gali slopinti antibiotikų poveikį. Vartojant kraujo krešėjimui reguliuoti skirtus vaistus kartu su preparatais nuo skausmo, gali atsirasti virškinamojo trakto opų, prasidėti žarnyno kraujavimas.

Pasitikrink ar tavo vartojami vaistai ir maistas dera tarpusavyje bet kurioje GINTARINĖJE vaistinėje

Surask artimiausią

D.U.K.

Man vaistus išrašė gydytojai, jie tikrai žino kas ir kaip, tai kodėl man tai turi rūpėti?

Dažnai jūs lankotės pas skirtingus gydytojus, o jie ne visada kalba tarpusavyje ir nederina savo skiriamų vaistų prie kitų gydytojų paskirtų. Vaistininkas turi galimybę matyti kokius vaistus žmogus vartoja ir įvertinti jų suderinamumą

Aš beveik nesergu, o jei ir vartoju vaistus tai retai ir tik vienus, kodėl man tai turėtų rūpėti?

Net jeigu tiesiog peršalote, ar suskaudo galvą, jūs išgeriate vaistų. Tačiau šie vaistai gali nederėti su jūsų mėgiamu maistu ar gėrimais.