Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

YOPE Natūrali dušo želė, "Pelargonija", 400ml.

Švelnūs ingredientai valo, maitina bei stangrina odą. Raminančioje formulėje yra švelnūs prausikliai, maitinantys augalai ir gaivus bei gaivinantis mišinys kvapų. Odos nedžiovinantys putojantys ingredientai neutraliame pH yra švelnūs odai, bet griežti nešvarumams, o mišinys aktyvių augalinio pagrindo ingredientų palaiko odą drėgną ir laimingą. Taip pat įdėta pelargonijų ekstrakto, kuris raminančiai veikia. Efektas? Elastinga oda ir galimi ilgi dušai.
Prekės kodas: 49490
Gamintojas: yope
Prekės ženklas: yope

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5 d.d.
7,51€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
9,39€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

YOPE misija yra perteikti įprastą patirtį ypatingais kvapais, maitinamaisiais botaniniais ingredientais ir puikia pakuotės grafika bei dizainu. Kai būsite duše, atsipalaiduokite ir leiskitės nugabenami į kitą visatą.

Švelnus valiklis, gryni botaniniai ekstraktai ir „Ecocert“ drėkiklis kartu valo odą ir palieka ją švelnią, lygią, bei gerai sudrėkintą. Rinkitės iš dangiškų kvapų, kurie švelniai tvyro ant jūsų odos net ir tada, kai išeinate iš garingo dušo. Šis šleifas su jumis bus net visą dieną ir vakarą.

93% natūralūs ir minimaliai apdoroti ingredientai.

Pelargonija – raminančioje formulėje yra švelnūs prausikliai, maitinantys augalai ir gaivus bei gaivinantis mišinys kvapų. Odos nedžiovinantys putojantys ingredientai neutraliame pH yra švelnūs odai, bet griežti nešvarumams, o mišinys aktyvių augalinio pagrindo ingredientų palaiko odą drėgną ir laimingą. Taip pat įdėta pelargonijų ekstrakto, kuris raminančiai veikia. Efektas? Elastinga oda ir galimi ilgi dušai.