Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

YOPE natūralus drėkinantis skystas muilas, "Figų medis", 500ml.

YOPE Natūralus drėkinantis skystas muilas „Figų medis“. Tai veikia! Natūralūs ingredientai valo ir maitina odą. Figomis kvepiantis maitinantis rankų muilas paverstas į skystą formulę. Švelnus, bet efektyvus ekologiškas prausiklis ir drėkiklis. Augalinio pagrindo glicerinas, gautas iš saulėgrąžų aliejaus, sustiprina švelnumą ir elastiškumą. Regeneruojantis vitaminas B5 ir alantoinas pagreitina gijimus ir ramina odą. Pridėtas natūralus, vitaminų pripildytas figų ekstraktas, maitina odą ir saugo ją. Švarios rankos be išsausėjimo, kartu su sultingu aromatu.
Prekės kodas: 49502
Gamintojas: yope
Prekės ženklas: yope

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5 d.d.
7,51€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
9,39€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

YOPE natūralūs drėkinantys skysti muilai

Čia viskas ir prasidėjo! Kai mums gimė idėja ir alternatyva pakeisti muilus, kurie džiovina, sausina odą ir yra nuobodžiose pakuotėse. Galima sakyti, kad tai produktas, kurį sukūrėme savo poreikiams patenkinti. Ir tada paaiškėjo, kad daugelis žmonių jautė ir galvojo tą patį.

Natūralūs ingredientai ne tik valo odą, bet ją ir drėkina. O išskirtinis kvapas suteikia ypatingą potraukį. Sudėtyje yra švelnių, tačiau labai veiksmingų, ekologiškų valiklių ir drėkiklių, įskaitant botaninius ekstraktus, augalinį gliceriną, regeneruojantį vitaminą B5 ir alantoiną- kuris ramina, kondicionuoja ir minkština odą.

98% natūralūs ir minimaliai apdoroti ingredientai.

Figų medis – Augalinio pagrindo glicerinas, gautas iš saulėgrąžų aliejaus, sustiprina švelnumą ir elastiškumą. Regeneruojantis vitaminas B5 ir alantoinas pagreitina gijimus ir ramina odą. Pridėtas natūralus, vitaminų pripildytas figų ekstraktas, maitina odą ir saugo ją. Švarios rankos be išsausėjimo, kartu su sultingu aromatu.