Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

YOPE natūralus drėkinantis skystas muilas ,“Liepa”, 500ml.

YOPE Natūralus skystas muilas „Liepa“. Drėkinantis skystas muilas su saulėtu aromatu. Su švelniais, bet efektyviais ekologiškais prausikliais bei drėkikliais. Augalinio pagrindo glicerinas, gautas iš saulėgrąžų aliejaus, stiprina švelnumą bei elastingumą. Regeneruojantis vitaminas B5 ir alantoinai greitina gijimus bei ramina odą. Sudėtyje yra drėkinančių linų sėklų aliejaus ir raminančių ramunėlių ir medetkų ekstaktų. Liepų žiedų ekstraktas turi daug vitaminų bei mineralų. Švarios rankos be išsausėjimų bei vasariškas liepų žiedų kvapas.
Prekės kodas: 49488
Gamintojas: yope
Prekės ženklas: yope

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5-7 d.d.
7,91€ Kaina „Gintarinio klubo“ nariams
9,89€ Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

Išsaugokime bites! YOPE “Liepa” asortimentą sukūrėme kaip dalį pastangų apsaugoti ir atstatyti natūralias buveines, kurių reikia norint, kad bitės klestėtų. Nes paaiškėja, kad bitėms mūsų reikia tiek pat, kiek mums jų. Dalis pelno iš Liepžiedžių produktų pardavimų tenka fondui, kurio pavadinimas reiškia “Pievą”, o tūkstančių kvadratinių kilometrų plote pasodino per 1 milijoną gėlių, kad pamaitintų 15 milijonų žiedadulkių alkanų bičių. Pirkdami šiuos Yope produktus padėsite panaikinti bičių populiacijoms padarytą žalą, kurią paveikė pramonės pasaulis.

Asortimente yra natūrali dušo želė, natūralus muilas su TGA formule ir natūralus rankų losjonas bei kūno sviestas. Visi penki produktai pasižymi firminiu YOPE saulėtu liepžiedžių aromatu šiltą vasaros dieną.

Nemažiau kaip 93% natūralių ir minimaliai perdirbtų ingredientų.

Naudojimas:
užpilkite tinkamą muilo kiekį ant delno.
Naudokite ant sudrėkintų rankų, putomis tolygiai ištrinkite rankas. Rankas nuplaukite tekančiu vandeniu.

Dėmesio!
Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Skirta tik išoriniam naudojimui. Pasirodžius alerginėms reakcijoms nustoti naudoti.
Saugoti, kad nepatektų į akis. Patekus, išplaukite švariu vėsiu tekančiu vandeniu.