Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

YOPE natūralus drėkinantis skystas muilas, "Vanilė ir cinamonas", 500ml.

YOPE natūralus drėkinantis skystas muilas „Vanilė ir cinamonas“. Tai veikia! Natūralūs ingredientai valo ir maitina rankų odą. Vanilės ir cinamono muilas yra saldus ir aromatingas drėkinantis rankų muilas, patogioje skystoje formoje. Su švelniais, tačiau efektyviais ekologiškais prausikliais bei drėkikliais. Augalinis glicerolis pagerina švelnumą ir elastiškumą. Regeneraciją skatinantis vitaminas B5 ir alantoinai greitina gijimą ir švelnina odą. Į sudėtį yra pridėta saldžių ir raminančių vanilės pupų ekstrakto, kuris įveikinėja uždegimus bei senėjimą. Taip pat pridėtas cinamonas, kuris apsaugo nuo laisvų radikalų. Švari, maitinama rankų oda bei gardus aromatas.
Prekės kodas: 49501
Gamintojas: yope
Prekės ženklas: yope

Likutis: Yra
Pristatymo laikas: iki 5 d.d.
9,39€
Kaina galioja tik užsakant internetu
- +

YOPE natūralūs drėkinantys skysti muilai

Čia viskas ir prasidėjo! Kai mums gimė idėja ir alternatyva pakeisti muilus, kurie džiovina, sausina odą ir yra nuobodžiose pakuotėse. Galima sakyti, kad tai produktas, kurį sukūrėme savo poreikiams patenkinti. Ir tada paaiškėjo, kad daugelis žmonių jautė ir galvojo tą patį.

Natūralūs ingredientai ne tik valo odą, bet ją ir drėkina. O išskirtinis kvapas suteikia ypatingą potraukį. Sudėtyje yra švelnių, tačiau labai veiksmingų, ekologiškų valiklių ir drėkiklių, įskaitant botaninius ekstraktus, augalinį gliceriną, regeneruojantį vitaminą B5 ir alantoiną- kuris ramina, kondicionuoja ir minkština odą.

98% natūralūs ir minimaliai apdoroti ingredientai.

Vanilė ir cinamonas –  Vanilės ir cinamono muilas yra saldus ir aromatingas drėkinantis rankų muilas, patogioje skystoje formoje. Su švelniais, tačiau efektyviais ekologiškais prausikliais bei drėkikliais. Augalinis glicerolis pagerina švelnumą ir elastiškumą. Regeneraciją skatinantis vitaminas B5 ir alantoinai greitina gijimą ir švelnina odą. Į sudėtį yra pridėta saldžių ir raminančių vanilės pupų ekstrakto, kuris įveikinėja uždegimus bei senėjimą. Taip pat pridėtas cinamonas, kuris apsaugo nuo laisvų radikalų. Švari, maitinama rankų oda bei gardus aromatas.