KAS KAUPIA - TAS TURI

KAS KAUPIA - TAS TURI

- iki 5 % kaupiamoji nuolaida kaskart*

- iki 20 % nuolaida VISIEMS antradieniais **

- iki 25 % nuolaida su kortele SENJORAMS antradieniais**

- iki 30 % nuolaida maisto papldams ir kosmetikai GIMTADIENO mėnesį***

- asmeniniai pasiūlymai

 
* Perkant bet kurioje  Gintarinėje vaistinėje su MYLIMIAUSIA ar GINTARINE  kortele į  lojalumo kortelę grįžta iki 5 proc. lojalumo/Mylimiausia eurų,  o Gintarinėje vaistinėje atsiimant internetinį užsakymą iš www.gintarine.lt - 1 proc. lojalumo/Mylimiausia eurų nuo galutinės mokamos  sumos. Lojalumo/Mylimiausia eurai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu, receptinius vaistus bei prekes, kurioms yra taikomas 5 % lengvatinis PVM tarifas, kartinius (gaminamus vaistinėje) ir vardinius vaistus, pradinio maitinimo pieno mišinius, neįgaliųjų techninės pagalbos priemones, įsigyjant dovanų kuponus. 
Sukauptais lojalumo/Mylimiausia eurais negalima atsiskaityti atsiimant internetinį užsakymą iš www.gintarine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse. Nuolaidos nesumuojamos, lojalumo/Mylimiausia eurai neskiriami perkant kitose akcijose dalyvaujančias prekes, nuolaidos taikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui. 
**Antradieniais visiems perkantiems su MYLIMIAUSIA ar GINTARINE kortele taikoma iki 20 % nuolaida (15 % momentinė ir iki 5 % kaupiamoji*), o su lojalumo kortele, skirta Senjorams – iki 25 % nuolaida (20 % momentinė ir  iki 5 % kaupiamoji*), skaičiuojant nuo galutinės mokamos sumos. Momentinės nuolaidos taikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui.  Momentinės nuolaidos netaikomos perkant su kompensuojamųjų vaistų pasu, vardinius, kartinius vaistus, pradinio maitinimo kūdikių mišinius ir įsigyjant dovanų kuponus. 
Pasiūlymas VISIEMS galioja iki 2019.10.31.
***Gimtadienio pasiūlymai pateikiami tik tiems klientams, kurių duomenys iš anketos yra  perkelti  į lojalumo sistemą. Jei duomenys nėra įkelti, prašome kreiptis į vaistinės darbuotoją dėl gimtadienio nuolaidos suteikimo ir ši nuolaida aktyvuojama ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.
 
 

atgal

X