Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

SVARBI INFORMACIJA KLIENTAMS: PASIKEITIMAI VISUOTINIO KARANTINO METU

2020 m. kovo 30 d., pirmadienis

Informuojame, kad susiklosčius beprecedentinei situacijai ir Lietuvos Respublikos Vyriausybei nusprendus paskelbti visuotinį karantiną Lietuvos Respublikos teritorijoje, laikinai keičiasi internetinės vaistinės www.gintarine.lt veikla, susijusi su nereceptinių vaistų pardavimu ir siuntų pristatymu kliento nurodytu adresu.

Nereceptinių vaistų pardavimo tvarkos pakeitimas ir parduodamo kiekio ribojimas

Vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 16 d. sprendimu Nr. V-378 dėl COVID-19 ligos (Korona viruso infekcijos) valdymo priemonių vaistinėms, nuo 2020 m. kovo 18 d. yra draudžiama parduoti (išduoti) gyventojams daugiau kaip po vieną to paties bendrinio pavadinimo (veikliosios medžiagos), stiprumo ir farmacinės formos nereceptinio preparato išorinę pakuotę vieno apsipirkimo metu.

Šis apribojimas taikomas ir galioja ne tik perkant internetinėje vaistinėje www.gintarine.lt, bet ir fizinėse Gintarinėse vaistinėse.

Apgailestaujame, tačiau remiantis aukščiau nurodytu sprendimu, apribojome galimybę www.gintarine.lt pirkėjams įsidėti į pirkinių krepšelį daugiau nei vieną to paties bendrinio pavadinimo (veikliosios medžiagos), farmacinės formos, stiprumo nereceptinio vaistinio preparato pakuotę.

Pasikeitimas dėl farmacinė paslaugos suteikimo užsakant ir perkant nereceptinius vaistinius preparatus www.gintarine.lt

LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 20 d. sprendimu Nr. V-475 dėl Nereceptinių vaistinių preparatų pardavimo pardavimo gyventojams nuotoliniu būdu, visuotino karantino laikotarpiu galioja supaprastinta nereceptinių vaistinių preparatų pardavimo tvarka nuotoliniu būdu. Aukščiau nurodytu sprendimu internetinės vaistinės klientas prieš sudarant nereceptinių vaistinių preparatų pirkimo pardavimo sutartį turi teisę pats savarankiškai nuspręsti ar jis pageidauja konsultuotis su farmacinę paslaugų teikiančiu farmacijos specialistu.

Klientui atsisakius farmacinės paslaugos suteikimo, prieš sudarydamas pirkimo pardavimo sutartį, jis privalo perskaityti pageidaujamo įsigyti nereceptinio vaistinio preparato informacinį lapelį ir patvirtinti, kad susipažino ir suprato lapelyje pateiktą informaciją.

Nors pirkėjas ir patvirtina, kad jam nereikalinga farmacijos specialisto konsultacija ir kad jam suprantama nereceptinio vaistinio preparato lapelyje pateikta informacija, jis bet kuriuo metu jau po pirkimo pardavimo sutarties sudarymo iškilus bet kokio pobūdžio klausimams, susijusiems su įsigyto nereceptinio vaistinio preparato vartojimu, turi teisę kreiptis į Gintarinės vaistinės farmacijos specialistą tel. 8 800 10008 ar el. paštu darbo dienomis nuo 09:00 val. iki 17:00 val.

Internetinių užsakymų su nereceptiniais vaistiniais preparatais pristatymas į pirkėjo pageidaujamą vietą.

Visuotinio karantino metu nereceptinius vaistinius preparatus pristatysime ne tik į pirkėjo namus ar pasirinktą vaistinę, bet ir į paštomatą.