Darbas vaistinėje

Gintarinė vaistinė – tai ne tik darbo vieta. Tai aplinka, kurioje kiekviename žingsnyje jaučiamas rūpestis – darbuotoju, klientu, partneriu, visuomene.  Mūsų darbuotojai, teikiantys profesionalias farmacines paslaugas kasdien rūpinasi, kad Lietuvos žmonės būtų sveiki.

Mūsų vaistinėse dirba profesionalias konsultacijas teikiantys specialistai, kurių pagrindinis tikslas – rūpintis klientų sveikata ir suteikti jiems kokybišką farmacinę paslaugą, įgyvendinant įmonės misiją – būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu.

Mes visuomet esame atviri žmonėms, norintiems dirbti rūpestingoje ir draugiškoje aplinkoje, kurią vadiname savo išskirtinumu. Pažadame ypatingą dėmesį skirti Jūsų adaptacijai bei skirti mentorių, kuris pasidalins savo turima patirtimi ir įgūdžiais, o visi kartu atversime naujas karjeros galimybes!

Jei ir Jums svarbi draugiška ir palaikanti darbo aplinka, o prioritetą teikiate kokybiškai farmacinei paslaugai, kviečiame prisijungti prie mūsų rūpestingos komandos! Susisiekime Jums patogiu būdu: