Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai
RSS

Tinklaraštis

B grupės vitaminai - nervinės sistemos pagrindas
Dar XX a. pradžioje buvo atrastas pirmasis B grupės vitaminas – tiaminas. Šiandien jau yra žinomi 8 B grupės vitaminai – skirtingų, vandenyje tirpių vitaminų grupė. Šie vitaminai yra labai reikšmingi nervų sistemai, kraujo gamybai. Ypač šaltuoju metų laikotarpiu padidėja nuovargis, mieguistumas, dirglumas, dėl nervinės įtampos sutrinka ir virškinimo sistemos veikla. Tam, kad išvengtumėte tokių sutrikimų, būtina organizme užtikrinti reikiamą vitamino B kiekį.
Panikos priepuoliai: simptomai, priežastys ir gydymas
Panikos priepuolis — tai spontaniška, epizodiškai atsirandanti būsena, pasireiškianti stipriais baimės ir nerimo sukeltais jausmais. Dažniausiai panikos priepuoliai užklumpa žmogų kasdienėse situacijose, kuriose nėra realaus pavojaus ar konkrečios priežasties, galinčios išprovokuoti didelį baimės jausmą.
Pirmoji pagalba COVID-19 pandemijos metu – ką daryti ir ko vengti?

Vis dar nesitraukianti COVID-19 pandemija iš esmės perrašė pirmosios pagalbos teikimo taisykles, mat gelbstint nepažįstamąjį kyla grėsmė užsikrėsti. Kaip teisingai suteikti pirmąją pagalbą nepakenkiant savo sveikatai – atsako vaistininkė.

„Kiekvienam gyventojui vertinga turėti žinių, kaip stabdyti ...

Dilgėlinė - liga, kuri aplanko kas penktą žmogų. Kas yra dilgėlinė ir kaip ją gydyti?
Jei kada teko prisiliesti prie dilgėlės, tikrai žinote, kad tai nėra pats maloniausias jausmas – po kontakto su augalu atsiranda odos paburkimai, oda parausta, dega ir niežti. O įsivaizduokite kaip jaučiasi žmogus, kuriam šie visi nemalonūs simptomai pasireiškia net nebuvus arti dilgėlių? Taip jaučiasi žmonės, sergantys dilgėline alergija - liga, kuri remiantis 2012 m. Pasaulio alergijos organizacijos (angl. World Allergy Organisation (WAO)) atliktų tyrimų duomenimis, vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu paveikia apie 20 % žmonių.
Vaistai nuo skausmo labiausiai kenkia skrandžiui: tiesa ar mitas?
Skrandžio jautrumas ir virškinimo sutrikimai kamuoja tiek vyresnio amžiaus, tiek jaunus žmones. Tai vienas dažniausiai pasitaikančių sveikatos sutrikimų, kurį sukelia netinkama mityba, perdėtas vaistinių preparatų vartojimas, žalingi įpročiai ar sėdimas gyvenimo būdas.
Vaistai nuo skrandžio skausmo padeda ar kenkia?
Skrandžio skausmas ir virškinimo sutrikimai yra vieni dažniausiai pasitaikančių negalavimų. Daugelis esame susidūrę su deginančiu rėmens jausmu po sunkaus patiekalo, pilvo pūtimu, ar kitais nemaloniais pilvo srities pojūčiais. Skrandžio skausmai, suprastėjęs virškinimas ir kiti nemalonūs pojūčiai sutrikdo pagrindinius organo procesus, atsakingus už jūsų sveikatą ir gerą savijautą. Kartais skrandžio skausmas signalizuoja ir apie gilesnes bei ilgalaikes problemas.
Rankų ir kojų nagų grybelis (onichomikozė): sveikatos problema ar tik estetinis trūkumas?
Rankų ir kojų nagų grybelį (lot. onychomycosis ar tinea unguium) atpažinti galima iš pakitusių kojų ar rankų nagų, niežėjimo, pleiskanojimo bei kitų, tiek estetiškai, tiek fiziškai nemalonių simptomų. Ką daryti, jei staiga pastebėjote, kad jūsų rankų ar kojų nagus užpuolė grybelinė nagų infekcija? Ar tai sveikatos problema, o gal tik estetinis trūkumas? Kas padeda apsisaugoti nuo nagų grybelio? Į šiuos bei kitus klausimus atsakys „Gintarinė vaistinė“ specialistai.
Ožkų pieno mišinys: pasirinkimo ypatybės
Pirmuosius savo gyvenimo mėnesius kūdikiai maitinami tik pienu ir būtent šiuo svarbiu laikotarpiu jų augimas greičiausias. Šeštą gyvenimo mėnesį kūdikis sveria dvigubai daugiau nei gimus. Aktyviai vystosi virškinimo ir nervų sistemos bręsta smegenys.
DĖMESIO! KEIČIASI AKCIJOS „SENJORŲ PUSDIENIS“ TAISYKLĖS

Nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio akcijos „SENJORŲ PUSDIENIS“ metu nuo 7 val. iki 12 val. su kortelėmis GINTARINE/ MYLIMIAUSIA Senjorams bus suteikiama iki 25 proc. (20 proc. momentinė ir iki 5 proc. kaupiamoji) nuolaida nuo galutinės mokamos sumos. Nuolaida taikoma įsigyjant 2 ir daugiau prekių, kurių ka...

Taškelis ant kūno arba kaip atpažinti laimo ligą. Laimo ligos simptomai
Laimo liga arba boreliozė, tai bakterinis užkrėtimas, sukeliamas erkės įkandimo. Erkei įsisiurbus į odą, parazitas suleidžia skysčių, per kuriuos į žmogaus kūną patenka boreliozės bakterijų. Laimo liga pasireiškia per kelias dienas ar savaites po įkandimo, tad svarbu anksti pastebėti ir ištraukti įsisiurbusią erkę bei stebėti įkandimo vietą. Laiku nustatyta Laimo liga išgydoma antibiotikais.