Close
Paieškos rezultatai
Prekiių filtrai

Privatumo politika

Privatumo politika mūsų interneto svetainės lankytojams

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės interneto svetainėje www.gintarine.lt, ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu.
Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Gintarinė vaistinė“, kodas 125877727, Erdvės g. 51, Ramučiai, Kauno raj., LT – 54464, tel. 8 800 10008evaistine@gintarine.lt .
Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti tel. +370 37 200429, arba el. paštu duomenuapsauga@vaistine.lt.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.gintarine.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan.

Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Daugiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia - https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lt&ref_topic=6157800.

Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės www.gintarine.lt veikimą ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą.

Slapukai

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą.

Kam naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

  • atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
  • nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose,
  • pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaikytų lankytojui internete rodomą reklamą,
  • fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą,
  • prisimintų Jūsų, kaip Google paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas - mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą, o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

Toliau skyriuje „Kaip kontroliuoti slapukus?“ galite sužinoti, kaip atšaukti Jūsų duotus sutikimus dėl slapukų naudojimo.

Kokius slapukus naudojame?

Slapuko kategorija

Slapuko pavadinimas

Tikslas

Galiojimas

Būtinieji slapukai

Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad Jūs galėtumėte naršyti ir naudotis pagrindinėmis svetainės funkcijomis (naršyti svetainės puslapiuose, rinktis ir užsakyti prekes, ir pan.). Be būtinųjų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikrų svetainės paslaugų, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur Jūs lankėtės internete.

Būtinasis

.Nop.Customer

Anonimiškai identifikuojamas klientas sklandžiam pirkimo procesui užtikrinti.

1 m.

Būtinasis

.Nop.TempData

Puslapio funkcijų veikimui užtikrinti

Iki sesijos pabaigos

Būtinasis

ARRAffinity

Puslapio funkcijų veikimui užtikrinti

Iki sesijos pabaigos

Būtinasis

.Nop.Antiforgery

Patikra nuo įsilaužino į serverį

Iki sesijos pabaigos

Būtinasis

.Nop.RecentlyViewedProducts

Puslapio funkcijų veikimui užtikrinti

1 m.

Būtinasis

_hjCachedUserAttributes

Puslapio funkcijų veikimui užtikrinti

Iki sesijos pabaigos

Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukų pagalba galime stebėti Jūsų apsilankymą ne tik www.gintarine.lt , bet ir kitose svetainėse, taip pat fiksuoti informaciją apie tai, ką konkrečioje svetainėje Jūs žiūrėjote. Šią informaciją naudojame tam, kad Jums parinktume ir rodytume labiau Jūsų interesus labiau atitinkančią reklamą. Šie slapukai taip pat gali būti naudojami reklamos efektyvumui įvertinti ir tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tam tikrą kiekį kartų.

Rinkodaros

test_cookie

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

1 val

Rinkodaros

fr

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

3 mėn.

Rinkodaros

_fbp

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

3 mėn.

Rinkodaros

_gat_UA-23705264-1

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

3 mėn.

Rinkodaros

_gcl_au

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

3 mėn.

Rinkodaros

_hjTLDTest

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

3 m.

Rinkodaros

_smvs

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

1 d.

Rinkodaros

smuuid

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

10 m.

Rinkodaros

smvr

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

10 m.

Rinkodaros

smg

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

10 m.

Rinkodaros

SERVERID

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

Iki sesijos pabaigos

Statistikos slapukai

Statistiniai slapukai renka anoniminę informaciją apie svetainės lankomumą ir naudojimąsi svetaine. Tokiu būdu šie slapukai padeda sekti svetainės lankytoju skaičių, apsilankymo periodiškumą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, statistiniai slapukai gali fiksuoti, kurie svetainės puslapiai yra dažniausiai lankomi, padeda užfiksuoti nesklandumus svetainėje, ir pan.

Statistikos

_ga

Duomenų rinkimui

2 m.

Statistikos

_gid

Rinkodaros veiksmams užtikrinti

1 d.

Statistikos

_hjid

Duomenų rinkimui

1 m.

Registruotų lankytojų duomenys

Jeigu registruojatės mūsų svetainėje, renkame Jūsų pateikiamus duomenis registracijos anketoje, kuriuos naudojame sukurdami Jūsų asmeninę paskyrą svetainėje ir vėliau sudarydami bei vykdydami Jūsų išsirinktų prekių pirkimo-pardavimo sutartis. Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite lankytojų registracijos puslapyje.

Jūsų klausimai ir komentarai

Užsiregistravę svetainėje turite galimybę užduoti klausimus ir reikšti komentarus. Jūsų pasisakymų duomenis tvarkome siekdami pateikti atsakymus į užduotus klausimus ir reaguoti į pareikštas nuomones. Šių duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Jūsų sutikimas paskelbti Jūsų komentarą ar klausimą.

Pirkimo duomenys

Jums užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą. Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite pirkimo metu.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų  visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

  • UAB „Limedika“ darbuotojai, prižiūrintys interneto svetainės veikimą ir turinį;
  • interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjai;
  • Interneto svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google Inc (Jungtinės Amerikos Valstijos), kiek tai būtina svetainės duomenų analitikos tikslais. Google Inc yra įrašyta į ES ir JAV Privatumo skydo sistemos dalyvių sąrašą, kas patvirtina, kad šis tiekėjas tinkamai laikosi ES reikalaujamų duomenų apsaugos standartų. Analitikos duomenų perdavimui taip pat taikomi sutartiniai įsipareigojimai dėl duomenų apsaugos, su kuriais galite susipažinti čia;
  • Svetainės turinio rinkodaros, reklamos kampanijų priežiūros paslaugų teikėjas, kiek tai būtina reklamos ir rinkodaros organizavimo tikslais;
  • Slapukus, skirtus pritaikytai internetinei reklamai, gali įrašyti ir pasiekti šie paslaugų teikėjai:

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Kai kurie reklamos paslaugų tiekėjai gali saugoti slapukus iki trejų metų.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: evaistine@gintarine.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą,  atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Taip pat galite kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūną tel. +370 37 200429, arba el. paštu duomenuapsauga@vaistine.lt.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą interneto naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje.

Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Jūs patys galite išsivalyti savo naršyklės slapukus. Pasirinkite savo įrenginio (kompiuterio, mobilaus įrenginio ar kt. prietaiso) naršyklę:

·        Google Chrome 

·        Microsoft Edge 

·        Mozilla Firefox 

·        Microsoft Internet Explorer 

·        Opera 

·        Apple Safari

Čia galite atsisakyti atskirų reklamos paslaugų teikėjų slapukų:

Mūsų reklamos paslaugų teikėjai ir daugelis reklamos įmonių dalyvauja Europos interaktyvios skaitmeninės reklamos aljanse, kuris suteikia galimybę centralizuotai valdyti daugelio jos narių slapukų leidimus: http://www.youronlinechoices.com/lt/jusu-pasirinkimai

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Kai kurie reklamos paslaugų tiekėjai gali saugoti slapukus iki trejų metų.

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Kai kurie reklamos paslaugų tiekėjai gali saugoti slapukus iki trejų metų.

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Kai kurie reklamos paslaugų tiekėjai gali saugoti slapukus iki trejų metų