Senjorai perka pigiau - visą dieną

Dėmesio, mieli Senjorai! Nuo š.m. gruodžio mėn. 1 d. keičiasi akcijos „SENJORAI PERKA PIGIAU VISĄ DIENĄ“ taisyklės

KASDIEN VISĄ DIENĄ su MYLIMIAUSIA /GINTARINE kortele Senjorams suteikiame:
 - 30 % nuolaidą maisto papildams,
- 25 % nuolaidą kosmetikai,
- 20 % nuolaidą nereceptiniams vaistams, medicinos ir higienos prekėms,
- grįžta 1 % lojalumo eurais nuo galutinės mokamos sumos,

 - receptiniams vaistams  - 15 % nuolaida.

Specialūs pasiūlymai Senjorams taikomi perkant fizinėse GINTARINĖSE vaistinėse dvi ir daugiau prekių pilnomis pakuotėmis, kurių kaina arba priemoka yra nuo 1,50 euro. Prekės, perkant su kompensuojamuoju receptu, skaičiuojamos į krepšelį, tačiau nuolaida netaikoma.

Specialūs pasiūlymai SENJORAMS – tai lojalumo programos pasiūlymai, skirti Gintarinės vaistinės klientams, turintiems lojalumo kortelę MYLIMIAUSIA arba GINTARINĘ kortelę bei pensijos gavėjo arba neįgaliojo pažymėjimus.

Kaupiamoji nuolaida lojalumo eurais nuo galutinės mokamos sumos. Lojalumo eurų nesuteikiama ir jais atsiskaityti negalima perkant prekes su kompensuojamuoju receptu, pradinio maitinimo pieno mišinius, dovanų kuponus. Kaupiamoji nuolaida nesuteikiama perkant receptinius vaistus.

Sukauptais lojalumo eurais atsiskaityti negalima atsiimant internetu www.gintarine.lt pateiktą užsakymą, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse.

Momentinė nuolaida netaikoma įsigyjant prekių su kompensuojamuoju receptu, pradinio maitinimo pieno mišinius, dovanų kuponus, taip pat prekes, vaistinėje pažymėtas GERA KAINA ir geltonais kainoženkliais, vardiniams, kartiniams vaistams, administracijos patvirtintam prekių sąrašui, tačiau visos čia išvardintos prekės įskaičiuojamos į su Senjoro kortele įsigyjamų prekių krepšelį (kiekį).

Nuolaidos nesumuojamos.