Senjorai perka pigiau - visą dieną

Specialūs pasiūlymai SENJORAMS – tai lojalumo programos pasiūlymai, skirti Gintarinės vaistinės klientams, turintiems senatvės pensijos gavėjo arba neįgaliojo pažymėjimus.

KASDIEN VISĄ DIENĄ su MYLIMIAUSIA /GINTARINE kortele  suteikiame iki 25 proc. nuolaidą, įsigyjant 2 ir daugiau prekių pilnomis pakuotėmis, kurių kaina nuo 1,50 € arba priemoka nuo 1,50 €. Prekės, perkant pagal kompensuojamąjį receptą, skaičiuojamos į krepšelį, tačiau nuolaida netaikoma.

NUOLAIDŲ DYDŽIAI:

- 20 % receptiniams vaistams;

- iki 25 % nereceptiniams vaistams;*

- iki 25 % kosmetikai ir higienai;*

- iki 25 % maisto papildams.*

* Taikoma 20 proc. momentinė ir iki 5 proc. kaupiamoji nuolaida nuo galutinės mokamos sumos). Nuolaidos netaikomos administracijos patvirtintam prekių sąrašui. Perkant receptinius vaistus bei prekes, kurioms yra taikomas 5% lengvatinis PVM tarifas, už skiepus taikoma tik momentinė nuolaida. Nuolaidos netaikomos perkant pagal kompensuojamąjį receptą, vardinius, kartinius (gaminamus vaistinėje) vaistus, pradinio maitinimo pieno mišinius, įsigyjant dovanų kuponus ir prekes, vaistinėje pažymėtas SUPERKAINA kainoženkliais.

Sukauptais lojalumo/Mylimiausia eurais negalima atsiskaityti atsiimant internetinį užsakymą iš www.gintarine.lt, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse.

Nuolaidos nesumuojamos, lojalumo/Mylimiausia eurai neskiriami perkant kitose akcijose dalyvaujančias prekes, taikoma didesnės vertės nuolaida.

 

 

Straipsniai ir naudingi patarimai
item.Title
Lietuvos kūrėjai pelnė sidabrą Europos dizaino apdovanojimuose
Skaityti daugiau
item.Title
Nacionalinis transplantacijos biuras bendradarbiaus su „Gintarine vaistine“
Skaityti daugiau
item.Title
Kolageno įtaka mūsų odai ir sveikatai
Skaityti daugiau