Senjorai perka pigiau - visą dieną

„SENJORAI PERKA PIGIAU VISĄ DIENĄ“ taisyklės

KASDIEN VISĄ DIENĄ su MYLIMIAUSIA /GINTARINE kortele Senjorams suteikiame:
- 30 % nuolaidą maisto papildams,
- 25 % nuolaidą kosmetikai,
- 20 % nuolaidą nereceptiniams vaistams, medicinos ir higienos prekėms,
- grįžta 1 % lojalumo eurais nuo galutinės mokamos sumos,

 - receptiniams vaistams  - 15 % nuolaida.

Specialūs pasiūlymai Senjorams taikomi perkant fizinėse GINTARINĖSE vaistinėse bent 1 prekę pilna pakuote, kurios kaina arba priemoka nuo 1,50 euro. 

Specialūs pasiūlymai SENJORAMS – tai lojalumo programos pasiūlymai, skirti Gintarinės vaistinės klientams, turintiems lojalumo kortelę MYLIMIAUSIA arba GINTARINĘ kortelę bei pensijos gavėjo arba neįgaliojo pažymėjimus.

Momentinė nuolaida netaikoma perkant prekes su kompensuojamuoju receptu, pradinio maitinimo pieno mišinius, įsigyjant dovanų kuponus, taip pat prekes, vaistinėje pažymėtas geltonais ir GERA KAINA kainoženkliais, kartinius bei vardiniams vaistus, administracijos patvirtintam prekių sąrašui, mokant už taros užstatą.

Kaupiamoji nuolaida
sugrįžta lojalumo eurais į lojalumo kortelę ir taikoma nuo galutinės mokamos sumos. Sukauptais kortelėje lojalumo eurais galima sumokėti fizinėje GINTARINĖJE vaistinėje iki 75 proc. kito pirkinio vertės. Lojalumo eurų nesuteikiama ir jais atsiskaityti negalima perkant prekes su kompensuojamuoju receptu, pradinio maitinimo pieno mišinius, dovanų kuponus, mokant už taros užstatą. Lojalumo eurų nesuteikiama perkant receptinius vaistus.

Sukauptais lojalumo eurais atsiskaityti negalima atsiimant internetu www.gintarine.lt pateiktą užsakymą, neatsižvelgiant į tai, kad už prekes atsiskaitoma jas atsiimant vaistinėse.

Nuolaidos nesumuojamos.