Skiepai

VAISTINIŲ SKIEPŲ KABINETUOSE SKIEPIJAME NUO

Erkinio encefalito

KAINA NUO
3195
Daugiau

Pneumokoko

KAINA NUO
7700
Daugiau

Gripo

KAINA NUO
1899
Daugiau

Vaistinėse skiepijami asmenys nuo 18-os metų. Vienu metu, valandai, gali registruotis 3 žmonės – asmuo ir dar 2 jo šeimos nariai. Nemokama registracija vykdoma internetu arba telefonu +370 800 10 008. Vaistinėse skiepų paslaugą teikia tik išplėstinės praktikos vaistininkai, pabaigę specialius mokymus ir turintys atitinkamą licenciją.

VAISTINĖJE – GREIČIAU IR PATOGIAU

Vietą vakcinacijai galima pasirinkti arčiausiai namų esančioje vaistinėje, kurioje įrengtas visus higienos reikalavimus atitinkantis vakcinacijos kabinetas. Atsižvelgiant į tai, kad COVID-19 pandemija dar nesitraukia, vaistinėje skiepytis saugu ir patogu dar ir todėl, kad čia nereikia laukti ilgose eilėse, o skiepytis galima – ir savaitgaliais. Vaistinėje gyventojams skiriama daugiau dėmesio, atsakoma į visus rūpimus klausimus, kad nekamuotų nerimas dėl vakcinacijos proceso ir poveikio.


SVARBU. Registruojantis skiepui Norfos vaistinėje, nuolaida taikomos tik su prekybos centro Norfa lojalumo kortele. Kainodara gali skirtis.

D.U.K.

 • Ar vaistinėje gali būti skiepijami vaikai?

  Vaistinėje vaikai nėra skiepijami. „Gintarinės vaistinės“ skiepų kabinetuose vakcinuojami tik asmenys nuo 18 metų.

 • Ar skiepams reikia registruotis iš anksto?

  Išankstinė registracija yra rekomenduojama, bet nebūtina. Norėdami sutaupyti laiką, galite užsiregistruoti iš anksto, kad netektų laukti prie skiepų kabineto. Registracija skiepams vykdoma internetu arba telefonu +370 800 10008.

 • Kaip vyksta skiepijimas vaistinėje?

  Pirmiausia, vakcinacijai reikia užsiregistruoti internetu arba telefonu. Registracijos metu reikia pasirinkti vakciną nuo konkrečios infekcijos, artimiausią vaistinę ir tinkamą laiką.

  Patariama į vaistinę atvykti dar likus kelioms minutėms iki procedūros, su savimi būtina turėti asmens dokumentą bei dėvėti kaukę.

  Išplėstinės praktikos vaistininkas pirmiausia įvertina paciento sveikatos būklę, informuoja apie vakcinas ir skiepo poveikį, atsako į rūpimus klausimus. Tuomet pacientas yra vakcinuojamas, o po procedūros duomenys suvedami į e. sveikatos sistemą.

 • Kur galima pasiskiepyti?

  Skiepų kabinetai yra įrengti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose. Visus miestus, kuriuose yra skiepų kabinetai, galima rasti internetinėje registracijoje.

 • Ar galima paskiepyti įmonės darbuotojus?

  Esant poreikiui, išplėstinės praktikos vaistininkas gali atvykti į įmonės patalpas ir paskiepyti įmonės darbuotojus darbo vietoje. Detalus vakcinavimo grafikas turi būti susiderinamas atskirai, tačiau vienu adresu turėtų būti skiepijama ne mažiau kaip 10 asmenų. Informacija juridiniams asmenims suteikiama bei registracija vykdoma telefonu +370 800 10008.

Mano krepšelis