Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Makiažo pagrindai

Skirtingi makiažo pagrindai gali pasižymėti be galo įvairiais privalumais. Tonalinis kremas, skysta ar biri pudra, maskuojančios priemonės - tik keletas dažniausiai pasirenkamų variantų. Visgi, norint, jog makiažas atrodytų išties gražiai, svarbu įsigyti individualiai Jums tinkančius produktus. Kaip tai padaryti? Pirmiausiai, vertėtų nustatyti savo odos tipą ir problemines vietas. Pavyzdžiui, į riebumą linkusiam veidui labiau tiks vienokios, o išsausėjusiam - kitokios priemonės. Be jokios abejonės, išrankesniems reikėtų būti ir brandžios odos savininkams. Taipogi, derėtų nepamiršti išnagrinėti pasirinktos priemonės sudėties. Tai ypatingai aktualu tuomet, jeigu pasižymite kiek jautresne, į alergijas ar spuogų susidarymą linkusia oda. Žinoma, visuomet pravartu atsižvelgti ir į metų laiką. Pavyzdžiui, vasaros metu dauguma asmenų renkasi lengvus BB kremus. Tuo tarpu, žiemą puikiai tiks įprastos, skystos pudros. Bet kokiu atveju, pasirinkimo išties gausu, tad sau tinkamą variantą nesunkiai ras kiekvienas. Visgi, nepamirškite, kad norint, jog pudra atrodytų tikrai gražiai, svarbu palaikyti reguliarią veido priežiūros rutiną. 

Rodyti daugiau
109 prekė(s)
PHARMACERIS F INTENSIVE COVERAGE, intensyviai dengianti pudra, SPF 20, Nr.2, 30 ml paveikslėlis
-40%
Pharmaceris
14,99€ 24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NOREVA EXFOLIAC BB, šviesaus atspalvio toninis BB veido kremas, 30 ml paveikslėlis
-40%
Noreva
10,50€ 17,50€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F CAPILLAR CORRECTIVE UNIFYING, kapiliarų matomumą mažinanti pudra, Nr.20, SPF 20, 30 ml paveikslėlis
-25%
Pharmaceris
19,20€ 25,60€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F INTENSIVE COVERAGE, intensyviai dengianti pudra, SPF 20, Nr.3, 30 ml paveikslėlis
-25%
Pharmaceris
18,74€ 24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F INTENSIVE COVERAGE, intensyviai dengianti pudra, SPF 20, Nr.1, 30 ml paveikslėlis
-25%
Pharmaceris
18,74€ 24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VICHY DERMABLEND 25, skystas makiažo pagrindas, SPF35, Nr.25, 30 ml paveikslėlis
-25%*
Vichy
27,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NOREVA EXFOLIAC BB, toninis veido kremas, tamsaus atspalvio, 30 ml paveikslėlis
-40%
Noreva
10,50€ 17,50€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F CAPILLAR CORRECTIVE UNIFYING, kapiliarų matomumą mažinanti pudra, Nr.10, SPF 20, 30 ml paveikslėlis
-25%
Pharmaceris
19,20€ 25,60€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F, CAPILLAR CORECTIVE, pudra nr.30, SPF20, 30ml paveikslėlis
-25%
Pharmaceris
19,20€ 25,60€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE BABY SKIN, drėkinanti makiažo bazė  paveikslėlis
-20%
MAYBELLINE
9,59€ 11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F MATTIFYING, matinė mineralinė pudra nr.1, SPF30, 30ml paveikslėlis
-25%
Pharmaceris
19,05€ 25,40€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals
34,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals
31,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Vichy
28,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Vichy
28,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Avene
25,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DERMALOTANA HYDRA COMFORT BB NATURAL, kremas su atspalviu, 30 ml paveikslėlis
-25%*
DermaLotana
29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VICHY DERMABLEND 45, skystas makiažo pagrindas, SPF35, Nr.45, 30 ml paveikslėlis
-25%*
Vichy
27,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHARMACERIS F MATTIFYING, matinė mineralinė pudra nr.2, SPF30, 30ml paveikslėlis
-25%
Pharmaceris
19,05€ 25,40€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Avene
25,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Makiažo pagrindas - kaip pasirinkti?

Kokybiškas makiažo pagrindas yra labai svarbi galutinio įvaizdžio dalis. Visgi, pastarąjį pasirinkti nėra taip jau paprasta. Tad, į kokius aspektus atsižvelgti svarbiausia? Be jokios abejonės, pirmiausiai derėtų atkreipti dėmesį į savo odos tipą. Tai ypatingai aktualu tiems asmenims, kurių veidas yra linkęs į sausumą arba riebumą. Jeigu pastebėjote, kad panaudojus pudrą oda blizga - verčiau pasirinkite kitą variantą. Tokiu atveju, derėtų susitelkti ties sausesniais makiažo pagrindais. Tuo tarpu, skystesnį produktą vertėtų pasirinkti tiems, kurie susiduria su išsausėjusia veido oda. Be jokios abejonės, derėtų atsižvelgti ir į bendrą organizmo jautrumą. Tokiu atveju, ieškokite natūralia sudėtimi pasižyminčių variantų. 

Nustatykite savo odos atspalvį

Tinkami makiažo pagrindai yra renkami ne tik pagal odos tipą, tačiau ir jos atspalvį. Visgi, kartais gali būti sudėtinga nustatyti geriausiai derančią spalvą. Tad, kaip tai padaryti? Pirmiausiai, reikėtų susitelkti į pustonį. Pastarieji būna šalti, neutralūs bei šilti. Lengviausiai pustonį atpažinsite pažvelgę į vidinėje riešo pusėje esančias venas. Šios gali būti violetinės, mėlynos ar net žalsvokos. Jeigu nesate tikri, kokiu atspalviu jos pasižymi - tikriausiai Jūsų oda neutrali. Kita vertus, violetinė bei mėlyna dažniausiai simbolizuoja apie šaltą pustonį. Tuo tarpu, į žalsvumą linkusios venos - apie šiltą. Kai jau žinote savo pustonį, atsižvelkite į tai, kas parašyta ant pasirinkto makiažo pagrindo etiketės. Šiltų atspalvių pagrindai yra žymimi W raide, šaltų - C, neutralių - N. Nepamirškite, jog tinkama pudra turėtų susilieti su Jūsų oda. Visgi, jeigu pastarąją ant veido pamatyti pernelyg paprasta, tikriausiai pasirinkote per šviesų arba per tamsų variantą. 

Skysta pudra - kaip tinkamai ją naudoti?

Norint, kad makiažas atrodytų išties puikiai, pirmiausiai reikėtų tinkamai paruošti savo veido odą. Ką tai reiškia? Iš esmės, svarbu, jog turėtumėte reguliarią odos priežiūros rutiną. Kasdienybėje geriausia naudoti kokybišką prausiklį, toniką bei individualiai Jums tinkantį kremą. Be jokios abejonės, kartais nepamirškite pasilepinti įvairiais serumais ir kaukėmis. Visgi, jeigu odą prižiūrėsite tinkamai - skysta pudra ant jos tikrai atrodys gražiai. Tačiau, grįžkime prie tolimesnių dažymosi ypatumų. Makiažo pagrindą geriausia tepti dienos šviesoje. Tad, rekomenduojama tai daryti prieš langą. Nepamirškite atidžiai paskirstyti pudros po visą veidą, patepkite ir kaklą. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, makiažo pagrindas riebiai odai turėtų būti sausesnis. Geriausia, jog pasirinktumėte labiau matinius produktus. Tačiau, jeigu pastebite, kad užtepus pudrą veidas blizga - tikėtina, jog pastaroji Jums paprasčiausiai netinka. Be jokios abejonės, nepamirškite makiažo užfiksuoti biriomis priemonėmis. 

Ko ieškoti pudros sudėtyje?

Gerai maskuojanti pudra turėtų pasižymėti atitinkama sudėtimi. Be jokios abejonės, vertėtų privengti tokių medžiagų, kurios gali sudirginti odą ar sukelti įvairias alergijas. Dėl šios priežasties, rekomenduojama ieškoti priemonių, sudėtyje turinčių kuo daugiau natūralių ingredientų. Kita vertus, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į savo odos tipą. Pastarasis taip pat lemia tai, kokių ingredientų reikėtų ieškoti sudėtyje. Pavyzdžiui, makiažo pagrindas sausai odai turėtų pasižymėti drėkinančiomis medžiagomis. Kita vertus, pravartu ieškoti ir tokių ingredientų, kaip alijošius, glicerinas, vitaminai. Be to, kai kurios pudros savo sudėtyje turi SPF. Tai - puikus variantas, padėsiantis papildomai apsisaugoti nuo žalingo saulės poveikio. 

Makiažo pagrindas brandžiai odai

Tinkamas makiažo pagrindas brandžiai odai turėtų puikiai maskuoti bei gebėti drėkinti veidą. Tokiu atveju, rekomenduojama pasirinkti kremine tekstūra pasižyminčius produktus. Pastaruosius užtepti ant veido bus ganėtinai paprasta, be to, jie yra itin pigmentuoti. Dėl šios priežasties, tokia pudra gerai užmaskuos visus nelygumus. Kaip jau minėjome anksčiau, ne ką mažiau svarbus ir tinkamas odos drėkinimas. Su išsausėjimu ypatingai susiduriama vyresniame amžiuje. Tokiu atveju, galima pasirinkti produktą, kuris būtų makiažo pagrindas ir drėkiklis viename. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir kitų priemonių svarbos. Tad, atkreipkite dėmesį į tinkamą veido paruošimą - naudokite prausiklį, toniką, kremą. Be to, pravartu įsigyti kokybišką sausą pudrą, kuri idealiai užfiksuotų makiažą. Visgi, kiek atsargiau reikėtų elgtis su maskuojančiomis priemonėmis, mat pastarosios gali subėgti į raukšleles. 

Makiažo pagrindas probleminei odai

Geriausias makiažo pagrindas probleminei odai gali būti labai įvairus. Be jokios abejonės, svarbu atsižvelgti į individualias, konkrečiai Jus kamuojančias bėdas. Pavyzdžiui, jeigu pasižymite kiek jautresne oda, vertėtų ieškoti švelnią sudėtį turinčių produktų. Be to, svarbu nepamiršti tinkamo veido drėkinimo. Kita vertus, kai kurie žmonės susiduria su dar viena problema - spuogais. Tuomet, geriausias makiažo pagrindas bus toks produktas, kuris sugebės neužkimšti porų. Žinoma, svarbu, kad jis pasižymėtų natūralia sudėtimi. Kita vertus, tokiems žmonėms rekomenduojama įsigyti ir BB kremus. Tačiau, egzistuoja dar vienas makiažo pagrindas, kuris neužkimš porų. Tai - mineralinė pudra. Tad, geriausia išsibandyti kelis skirtingus variantus bei pasirinkti labiausiai tinkantį būtent Jums. Visgi, nepamirškite atsižvelgti į kiekvieno produkto sudėtį, mat tai taip pat nulems galutinį rezultatą. 

BB kremas - kas tai yra?

BB kremas yra gerai maskuojanti pudra, pasižyminti kiek lengvesne tekstūra, nei įprastas makiažo pagrindas. Anglų kalboje BB verčiamas kaip beauty balm. Tai tartum maskuojantis balzamas, vis labiau populiarėjantis ir mūsų šalyje. Šie kremai dažniausiai pasirenkami vasaros metu. Taip nutinka dėl to, jog dauguma žmonių nori, kad jų veidas būtų kuo lengvesnis bei neapkrautas makiažu. Tad, šis kremas išlygina odą, tačiau nesuteikia sunkumo pojūčio. Be to, dauguma tokio tipo produktų gali efektyviai prisidėti prie veido drėkinimo. Žinoma, renkantis tinkamą kremą, svarbu atsižvelgti į pastarojo sudėtį. Ieškokite kuo daugiau natūralių ingredientų. Be to, puiku, jeigu tarp medžiagų rasite ir SPF. Pastarasis pagelbės papildomai apsisaugoti nuo saulės. BB kremai itin tinka jaunesniems asmenims, kuriems nereikalingas intensyvus maskavimas. Žinoma, kaip jau minėjome kiek anksčiau, tai puikus pasirinkimas ir tiems, kurių poros yra linkusios į užsikimšimą. Tad, jeigu ieškote lengvesne tekstūra pasižyminčio produkto - tai gali būti idealus variantas Jums.
Klausimai apie kategorijos prekes

Mano krepšelis