Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Akių pieštukai

Akių pieštukas - tai puiki, žaviausius asmens bruožus išryškinanti makiažo priemonė. Visgi, pastarosios naudojimas dažniausiai reikalauja šiek tiek patirties. Kitu atveju, tinkamai pasidažyti gali būti sudėtinga. Laimei, rinkoje gausu įvairių bei labai skirtingų pieštukų. Dėl šios priežasties, sau tinkamą variantą nesunkiai ras kiekvienas. Žinoma, renkantis geriausią pieštuką, pravartu atsižvelgti į jo apvalkalą, spalvą bei sudėtį. Pastaroji turėtų būti ypatingai aktuali jautresnės odos savininkams. 

Rodyti daugiau
57 prekė(s)
IDUN Minerals išsukamas akių pieštukas, juodos spalvos Lava Nr. 5101, 0,35 g paveikslėlis
-25%
IDUN Minerals
14,21€ 18,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals išsukamas akių pieštukas, pilkos spalvos Aska Nr. 5104, 0,35 g paveikslėlis
-25%
IDUN Minerals
14,21€ 18,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals išsukamas akių pieštukas, rudos spalvos Jord Nr. 5102, 0,35 g paveikslėlis
-25%
IDUN Minerals
14,21€ 18,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE HYPER EASY, 800 KNOCKOUT BLACK, akių kontūras paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
9,74€ 12,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals akių apvadas juodos spalvos Nr. 5152, 0,6 ml (rašiklio tipo) paveikslėlis
-25%
IDUN Minerals
15,71€ 20,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,25€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals išsukamas akių pieštukas, mėlynos spalvos Hav Nr. 5105, 0,35 g paveikslėlis
-25%
IDUN Minerals
14,21€ 18,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose  Nude pieštukas Highlighting  4g paveikslėlis
-35%
GOLDEN ROSE
2,92€ 4,50€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kaip naudoti akių pieštuką?

Akių pieštuko naudojimas nėra itin sudėtingas. Kita vertus, tam, jog įgustumėte, reikia šiek tiek laiko bei pastangų. Tad, gražiai paryškinti akis pradžioje gali būti ne taip paprasta. Laimei, egzistuoja keletas esminių taisyklių, kurias atsiminti pravartu kiekvienam. Pirmiausiai, akių pieštuku galima paryškinti tiek viršutinį, tiek apatinį voką. Kita vertus, pasirinkus tik vieną, makiažas tikriausiai neatrodys natūraliai. Dėl šios priežasties, dauguma žmonių nusprendžia paryškinti abu vokus. Tačiau, vieną iš jų rekomenduojama dažyti kiek ryškiau, o kitą - blankiau. Norint, kad nubrėžta linija būtų kuo lygesnė, patariama švelniai įtempti akies voką pirštais. Pieštuko galiuką laikykite kuo arčiau blakstienų. Be abejo, tai labai priklauso nuo to, kokio storio linijos norėsite. Pastarąją reikėtų brėžti nuo išorinio akies kampo. Visgi, nepamirškite, jog norint, kad pieštukas ant voko išsilaikytų kuo ilgiau, šį reikėtų patepti makiažo pagrindu. Be to, po visko, pastarąjį geriausia užfiksuoti specialiomis priemonėmis. Tačiau, kaip jau minėjome kiek anksčiau, akių pieštukai reikalauja šiek tiek įgūdžių - tad, pirmieji naudojimo kartai gali būti nesėkmingi. Visgi nepasiduokite bei mėginkite toliau. 

Kaip išsirinkti pieštuką?

Kokybiškas akių kontūro pieštukas turėtų brėžti vientisas, tolygia spalva pasižyminčias linijas. Tad, renkantis tinkamą variantą, rekomenduojama juo patepti savo ranką. Tai padės pastebėti esminius linijos bei spalvos ypatumus. Atminkite, kad kartais pasitaiko tokių atvejų, kai naujai įsigytas pieštukas apskritai nepiešia. Tačiau, tai nebūtinai reiškia, jog šis yra brokuotas. Gali būti, kad priemonės galiukas tiesiog truputį uždžiūvęs. Ką daryti tokiu atveju? Rekomenduojama keletą kartų pieštuku brūkštelėti per popierių. Tikėtina, jog šis iškart pradės veikti. Kita vertus, renkantis tinkamą priemonę, pravartu atsižvelgti ir į jos spalvą. Tokiu atveju, pastarąją geriausia derinti kartu su savo odos atspalviu. Pavyzdžiui, šviesesnio gymio atstovams vertėtų pasirinkti žydrą, sidabrinį arba pilką pieštuką. Tuo tarpu, tamsesnės odos savininkams idealiai tiks juoda arba ryškesnėmis spalvomis pasižyminti priemonė, tarkime, violetinė. Kita vertus, ne ką mažiau pravartu atsižvelgti ir į plaukų spalvą. Pavyzdžiui, raudonplaukėms idealiai tiks rudi arba bronziniai pieštukai. Tuo tarpu, šviesesnių plaukų savininkėms geriausia naudoti mėlyną bei sidabrinį atspalvius. Rudaplaukėms rekomenduojami tamsesni variantai. Tad, nepamirškite atsižvelgti ne tik į tai, kas Jums patinka, bet ir geriausiai atskleis turimus bruožus. 

Akių pieštukų tipai

Kontūriniai pieštukai gali būti minkšti, vidutiniai bei kieti. Tad, renkantis tinkamą variantą, svarbu atsižvelgti į tai, kokio galutinio rezultato tikitės. Kita vertus, kiekvienas iš šių pasirinkimų turi tiek savų privalumų, tiek minusų. Pavyzdžiui, kietesni akių pieštukai gali netikti jautresniais vokais pasižymintiems asmenims. Tuo tarpu, minkštesnės priemonės išsilydo aukštesnėje temperatūroje. Kita vertus, egzistuoja ir spalvoti akių pravedimai. Tad, pasirinkimo dabartinėje rinkoje tikrai gausu - belieka atsižvelgti į tai, kas labiausiai tinka būtent Jums. Be to, akių pieštukai gali būti skirstomi ir pagal savo apvalkalą. Jie būna mediniai arba plastikiniai. Pastarasis variantas yra kiek patogesnis dėl to, jog šerdis visuomet išliks to paties storio. Tuo tarpu, medinius pieštukus dažniausiai reikia drožti. Kita vertus, kai kuriems asmenims su jais pasidažyti sekasi lengviau. Tad, atsižvelkite į tai, kas patogiausia būtent Jums. 

Vandeniui atsparūs pieštukai

Vandeniui atsparus akių pieštukas - tai idealus pasirinkimas bet kokiomis oro sąlygomis. Labai dažnas asmuo susiduria su problema, kuomet dėl vienokių ar kitokių priežasčių, makiažas neužsilaiko ant veido. Tai gali nemenkai sugadinti nuotaiką, ypatingai įvairių švenčių metu. Tokiu atveju, pravartu įsigyti vandeniui atsparias priemones. Kitu atveju, makiažą nuo veido gali pašalinti itin skirtingi dalykai, apie kuriuos nė nepagalvojame. Pavyzdžiui, kartais pastarasis “nubėga” kartu su riedančiomis ašaromis. Kita vertus, neretai prie neišsilaikiusio makiažo prisideda ir prakaitas. Be to, juk įvairių švenčių metu orų kontroliuoti neįmanoma. Taigi, nuotaika gali subjurti ir dėl pasirodžiusio lietaus, kuris tikriausiai nuo veido nuplaus užteptas priemones. Dėl šios priežasties, vertėtų apsisaugoti iš anksto ir įsigyti vandeniui atsparų pieštuką. 

Ilgalaikis akių pravedimas

Ilgalaikis akių pravedimas (arba dar kitaip - permanentinis makiažas) populiarėja vis labiau. Visgi, prieš apsisprendžiant dėl tokios procedūros, reikėtų prisiminti keletą esminių aspektų. Pirmiausiai, maždaug 7 dienas iki vizito negalima degintis. Čia kalbama tiek apie gulinėjimą paplūdimyje, tiek apie soliariumus. Procedūros dieną geriausia negerti kavos ir alkoholio. Be to, maždaug mėnuo iki vizito rekomenduojama nedaryti jokių veido ar antakių procedūrų. Po ilgalaikio akių pravedimo kurį laiką nepatariama lankytis baseine ar pirtyje. Taipogi, maždaug apie savaitę reikėtų nenaudoti jokio makiažo. Priklausomai nuo rezultato, toks pravedimas gali išsilaikyti net apie metus. Tad, jeigu pieštuku dažotės kasdien arba pergyvenate, jog apskritai nemokate to daryti - apsvarstykite šią procedūrą. 

Pieštukai jautrių akių savininkams

Jeigu turite jautrias akis, pieštuką reikėtų rinktis kiek atsakingiau. Pirmiausiai, vertėtų atsižvelgti į tai, jog pastarasis būtų kuo minkštesnis. Taipogi, geriausia, jei įsigytas akių pieštukas lengvai slystų voko paviršiumi. Be jokios abejonės, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į priemonės sudėtį. Žinoma, dėmesį pirmiausiai atkreipkite į individualias alergijas, jeigu tokių turite. Kita vertus, bendru jautrumu pasižymintiems asmenims vertėtų ieškoti natūralesnių priemonių. Geriausia, jog pieštuko sudėtyje nebūtų tokių medžiagų, kaip nikelis arba glitimas. Nors pastarosios dažniausiai nėra pavojingos, jos gali kiek lengviau paveikti jautresnius žmones. Be to, į akių pieštuko sudėtį vertėtų atsižvelgti ir tiems, kurie nešioja kontaktinius lęšius. 

Ką dar reikėtų žinoti?

Dauguma asmenų mano, jog akių pieštukai tėra paprasta bei pernelyg daug naudos neturinti makiažo priemonė. Kita vertus, pasirinkus tinkamai, šie gali suteikti tikrai nemažai privalumų. Pavyzdžiui, dalies priemonių sudėtyje gausu Jūsų organizmui naudingų medžiagų. Kai kurie ingredientai drėkina ir maitina odą, kiti - papildo ją įvairiais vitaminais. Be to, akių pieštukus rekomenduojama rinktis pradedančiosioms. Pastaraisiais pasidažyti yra gerokai lengviau, nei naudojant skystą pravedimą. Norint, jog makiažas išsilaikytų kuo ilgiau, ne ką mažiau svarbi naudojamų priemonių tvarka. Akių pieštuku reikėtų naudotis tik po to, kai vokus jau padengėte šešėliais. Kita vertus, blakstienų tušu rekomenduojama dažytis po abiejų išvardintų priemonių. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, pradžioje idealiai tiesią liniją nubrėžti gali būti sudėtinga. Visgi, šie įgūdžiai ateina kartu su patirtimi. Tad, bandant išmokti pasidažyti, Jums pravers kosmetinis pagaliukas su vata. Pastarasis pagelbės nepavykusias linijas nuvalyti kiek atsargiau, negadinant likusio makiažo. Taigi, nepamirškite praktikuotis bei nepasiduoti pernelyg anksti. 

Mano krepšelis