Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Antioksidantai

Jeigu susidūrėte su nusilpusiu imunitetu, nuovargiu ar tam tikromis ligomis, gali būti, kad Jūsų organizmui reikalingi antioksidantai. Papildai pasižymi didele įvairove, tačiau kai kurių medžiagų nesunku gauti kartu su maistu. Visgi, jeigu nusprendėte, kad norite įsigyti antioksidantų turinčių preparatų, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Svarbu įsitikinti, jog Jūsų organizmui tikrai trūksta tam tikrų medžiagų. Tačiau, jeigu žinote, kad taip ir yra – belieka pasirinkti Jums tinkamą produktą. Laimei, šių gausu tikrai įvairių. Kita vertus, renkantis papildus atsižvelkite į preparato sudėtį bei Jums tinkamą pavidalą. Tai gali būti tabletės, milteliai, kapsulės ir panašiai. 

Rodyti daugiau
47 prekė(s)
Berberinas, 60 kapsulių paveikslėlis
-40%
Berberina
15,59€ 25,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
POMI-T, 60 kapsulių paveikslėlis
-5%
Med gidas
29,43€ 30,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SMARTHIT IV POLIFEN, 150 ml paveikslėlis
-60% antrai prekei
SmartHit IV™
31,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
AMBIO AUGALINIAI POLIFENOLIAI, 60 tablečių paveikslėlis
-40%
AMBIO
16,19€ 26,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SWANSON SPIRULINA, 500 mg, 180 tablečių paveikslėlis
-40%
Swanson
8,69€ 14,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SAPIENS, ciberžolė su juodaisiais pipirais PRO, 90 kapsulių paveikslėlis
-30%
SAPIENS
9,79€ 13,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ROYAL GREEN BIO Astaksantinas 8mg, 60 kapsulių
-60% antrai prekei
ROYAL GREEN
47,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Dr. Wolz
41,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RAW POWDERS SELENAS, 200 mcg, 60 kapsulių paveikslėlis
-20%
Raw Powders
6,84€ 8,55€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RAW POWDERS KORĖJOS ŽENŠENIS 200 mg, 120 kapsulių paveikslėlis
-60% antrai prekei
Raw Powders
20,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NATURA MEDIA SUNCAROTEN STRONG, 40 kapsulių paveikslėlis
-60% antrai prekei
Natura Media
33,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SWANSON ASTAKSANTINAS, 4 mg, 60 minkštų kapsulių paveikslėlis
-60% antrai prekei
Swanson
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GINTARO RŪGŠTIS, 20 tablečių paveikslėlis
-10%
2,69€ 2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RAW POWDERS SPIRULINA 500 mg 120 kapsulių
-60% antrai prekei
Raw Powders
11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GAMTOS NAMAI TOP 4 HERBS, 30 tablečių paveikslėlis
-40%
Gamtos namai
8,15€ 13,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VITADAY GINTARO RŪGŠTIS, 10 tablečių paveikslėlis
-60% antrai prekei
VitaDay
0,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NORDAID VITAMINAS C LIPOSOMOSE, 1000mg, serumas, pakeliai 30x3ml paveikslėlis
-60% antrai prekei
Nordaid
54,75€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SAPIENS, Forte Polifenoliai, 30 kapsulių paveikslėlis
-30%
SAPIENS
13,99€ 19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CoQ10 30 mg LIFEPLAN, kofermentas Q10 30 mg 60 kapsulių paveikslėlis
-60% antrai prekei
Lifeplan
16,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SAPIENS, Pau D’Arco kompleksas PRO, 90 tablečių paveikslėlis
-30%
SAPIENS
7,69€ 10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kas yra antioksidantai?

Pagrindinis aspektas, kurį reikėtų žinoti apie antioksidantus yra toks, jog šie kovoja su laisvaisiais radikalais. Kas tai yra? Laisvieji radikalai – tai reaktyvūs organizmo medžiagų apykaitos produktai. Jie gali sukelti oksidaciją, t.y. ardyti ląstelių sieneles. Teigiama, kad laisvieji radikalai yra organizmo atsakas į tokius aplinkos dirgiklius, kaip užterštumas, žmogaus sukurtų prietaisų spinduliuotė, įvairių vaistų vartojimas. Bet kokiu atveju, jeigu negauname pakankamos apsaugos, galiausiai yra sutrikdomas ląstelių darbas. Tai siejama su įvairiomis ligomis, pavyzdžiui, ateroskleroze, onkologija, Parkinsonu ir panašiai. Laimei, kaip jau minėjome kiek anksčiau, su laisvaisiais radikalais kovoja būtent antioksidantai. Jeigu šių trūksta – prasideda oksidacinis stresas, kuris sukelia audinių bei organų pažeidimus. Kai kurie antioksidantai organizme gaminasi natūraliai, o štai kitų svarbu gauti su maistu arba vartojant kokybiškus papildus. Visgi, dalies žmonių mityba yra pernelyg skurdi. Tokiu atveju, verta apsvarstyti kokybiškų preparatų įsigijimą. 

Antioksidantų nauda

Antioksidantai pasižymi išties didele privalumų gausa. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, šie kovoja su laisvaisiais radikalais. Be to, vienu iš didžiausių antioksidantų privalumų būtų galima įvardinti senėjimo procesų lėtinimą. Jie taip pat turi teigiamą įtaką odos būklei, mažina riziką susirgti įvairiomis ligomis. Teigiama, kad pakankamas antioksidantų kiekis gali „pataisyti“ pažeistus genus. Be to, sunkiuosius metalus jie geba paversti nekenksmingais junginiais. Svarbu paminėti ir tai, kad šie prisideda prie imuniteto stiprinimo. Taigi, kaip galite matyti, privalumų gausu. Belieka jais pasinaudoti. 

Antioksidantų rūšys

Įprastai dauguma antioksidantų yra skirstomi į 3 pagrindines rūšis. Tai – tirpūs vandenyje, tirpūs riebaluose ir mišrūs. Kuo skiriasi kiekvienas iš šių variantų? Vandenyje tirpūs antioksidantai veikia ląstelės viduje. Kaip pavyzdį galėtume pateikti vitaminą C, seleną, amino rūgštis. Tuo tarpu, ląstelės išorėje veikia riebaluose tirpūs antioksidantai. Tai – vitaminas E, kofermentas Q10, likopenas. O štai mišrūs rūpinasi visa ląstele. Kaip pavyzdį būtų galima pateikti melatoniną arba flavonoidus. Taigi, kaip matote, egzistuoja išties nemažai skirtingų antioksidantų. Visgi, prieš vartojant papildus svarbu įsitikinti, kad kažkurios iš medžiagų Jums tikrai trūksta. 

Svarbiausi antioksidantai

Antioksidantai gali būti ganėtinai skirtingi, o kiekvieno žmogaus organizmui jų reikia kuo įvairesnių. Kita vertus, kaip jau minėjome kiek anksčiau, kai kuriuos iš jų gebame pagaminti patys. Visgi, su amžiumi organizme jų išsiskiria daug mažiau, todėl kartais vis tiek prireikia papildų, norint kompensuoti deficitą. Svarbiausiais antioksidantais būtų galima įvardinti gliutationą, kofermentą Q10, vitaminus C ir E. Prie šių taip pat verta priskirti alfa lipo rūgštį, karotenoidus, resveratrolį. Gliutationas yra randamas kiekvienoje organizmo ląstelėje. Jis pasižymi itin unikalia savybe, mat geba padidinti visų antioksidantų efektyvumą. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, gliutationo gamyba su amžiumi mažėja. Laimei, šio galima rasti tokiuose maisto produktuose, kaip pienas, kiaušiniai ar išrūgos. Kofermentas Q10 pasižymi dar didesne privalumų gausa. Jis ne tik kovoja su laisvaisiais radikalais, tačiau taip pat gerina nervų sistemos darbą, lėtina senėjimo procesus, stiprina imunitetą, padeda palaikyti normalų kraujo spaudimą. O štai vitaminai C ir E yra laikomi vienais stipriausių antioksidantų. Laimei, įprastai jų galima gauti kartu su maistu. Kita vertus, antioksidantas alfa lipo rūgštis yra labai naudingas smegenims, mat šios lengvai jį pasisavina. O štai karotenoidai turi teigiamą poveikį vyrų reprodukcinei sistemai. Tuo tarpu, resveratrolis stabdo įvairių ligų progresavimą, gerina smegenų veiklą. Jo gausu daržovėse, vaisiuose, riešutuose arba kakavoje. Žinoma, reikalingų antioksidantų egzistuoja ir gerokai daugiau. Taigi, svarbu palaikyti kuo įvairesnę mitybą arba vartoti kokybiškus papildus. 

Kaip pasirinkti papildus?

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, dalį antioksidantų geba pagaminti pats žmogaus organizmas. Tačiau, su amžiumi šių natūraliai mažėja. Laimei, kai kurių antioksidantų nesunku gauti valgant įvairesnį maistą. Visgi, čia taip pat iškyla tam tikrų problemų. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės nevartoja mėsos arba pieno produktų. Taigi, ką daryti tokiu atveju? Be jokios abejonės, pagelbėti gali kokybiški papildai. Visgi, renkantis tinkamą variantą rekomenduojama atsižvelgti į sudėtį. Kita vertus, kiekvienam žmogui gali trūkti skirtingų antioksidantų. Taigi, prieš vartojant papildus rekomenduojama pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Renkantis tinkamą variantą pravartu atsižvelgti ir į Jums priimtiną produkto pavidalą. Laimei, jų gausu tikrai įvairių. Tai gali būti tabletės, kapsulės, serumai, milteliai ir panašiai. Tad belieka išsirinkti labiausiai Jums tinkamą variantą.

Berberino nauda

Berberinas yra dar vienas antioksidantas, apie kurio egzistavimą dauguma žmonių nė nenumano. Visgi, šis pasižymi išties didele privalumų gausa. Taigi, ką žinoti svarbiausia? Visų pirma, berberinas gali sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Be to, jis itin naudingas žmonėms, kurie susidūrė su cukriniu diabetu. Teigiama, kad šis antioksidantas taip pat reikalingas kepenų problemų turintiems asmenims. Be to, berberinas padeda kovoti su virusais, grybeliais ir bakterijomis. Taigi, kaip galite matyti, privalumų gausu. Belieka jais pasinaudoti. 

Spirulinos nauda

Spirulina taip pat pasižymi didele privalumų gausa. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Visų pirma, šios sudėtyje yra apie 60% baltymų. Spirulinoje galima rasti visų nepakeičiamų aminorūgščių. Joje taip pat gausu tokių medžiagų, kaip manganas, geležis, varis, B grupės vitaminai. Teigiama, kad spirulina padeda iš organizmo pašalinti toksinus, stiprina imuninę sistemą, mažina blogojo cholesterolio kiekį. Kodėl šis produktas aktualus būtent šioje temoje? Na, spirulinos sudėtyje gausu antioksidantų. Taigi, jos vartojimas gali padėti gauti nemažai reikalingų medžiagų vienu metu. Spirulina taip pat mažina kraujo spaudimą, suteikia energijos, užkerta kelią kandidozei. Tad kaip galite matyti, privalumų gausu. Belieka išsirinkti Jums tinkamą produktą.

Mano krepšelis