Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Indai vaikams

Maždaug nuo pusės metukų amžiaus, kuomet galima pradėti primaitinimą, indai vaikams tampa neatsiejama kasdienybės dalis. Jie gali būti skirtingo dydžio, dizaino, paskirties bei gaminami iš įvairiausių medžiagų. Taigi, svarbu išrinkti ne tik patogius, bet tuo pačiu kokybiškus ir saugius indus jūsų mažyliui.

Rodyti daugiau
83 prekė(s)
HEORSHE pirmieji įrankiai, RAUSVA paveikslėlis
-20%
heorshe
8,79€ 10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HEORSHE pirmieji įrankiai, PILKA paveikslėlis
-20%
heorshe
8,79€ 10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HEORSHE SILIKONINIAI INDAI VAIKAMS, PILKA paveikslėlis
-20%
heorshe
23,99€ 29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo silikoninis dubenėlis prilimpančiu dugnu, 6+ mėn, geltona paveikslėlis
-25%
Baboo
6,37€ 8,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Canpol Babies
7,37€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mother-K
10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo Silikoniniai Indai Vaikams - Prilimpantis Dubenėlis Ir Plaunamas Seilinukas
-25%
Baboo
10,12€ 13,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo Šaukšteliai Kūdikiams Su Karščio Indikatoriumi (2 vnt) Mėlyna, 4+ Mėn paveikslėlis
-25%
Baboo
2,02€ 2,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo
8,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mother-K
7,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo silikoninė lėkštė neslystančiu dugnu, 6+ mėn, oranžinė paveikslėlis
-25%
Baboo
7,87€ 10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo lankstūs įrankiai: šaukštelis ir šakutė, 6+ mėn, persikinė paveikslėlis
-25%
Baboo
3,37€ 4,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo silikoninis limpantis dubenėlis, 6+ mėn, kakavinė paveikslėlis
-25%
Baboo
6,44€ 8,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo mokomasis lenktas šaukštelis, 9+ mėn paveikslėlis
-25%
Baboo
1,49€ 1,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo dubenėlis su dangteliu ir šaukšteliu, 6+ mėn paveikslėlis
-25%
Baboo
2,47€ 3,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo nuožulnus dubenėlis su prilimpančiu dugnu, 6+ mėn, persikinė paveikslėlis
-25%
Baboo
4,12€ 5,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo Šaukšteliai Kūdikiams Su Karščio Indikatoriumi (2 vnt) Raudona, 4+ Mėn paveikslėlis
-25%
Baboo
2,02€ 2,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Canpol Babies
3,86€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Canpol Babies
3,86€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo lankstūs įrankiai: šaukštelis ir šakutė, 6+ mėn, turkio paveikslėlis
-25%
Baboo
3,37€ 4,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Silikoniniai indai vaikams

Jei ieškote saugių ir praktiškų indų savo vaikui, tuomet silikoniniai indai yra tai, ko jums reikia. Šie indai yra idealus pasirinkimas mažiesiems, kurie pradeda tyrinėti pasaulį žaisdami ir eksperimentuodami.

Silikoninių indų vaikams privalumai

Saugumas. Silikonas yra saugi medžiaga, kurioje nėra BPA ar kitų toksiškų medžiagų, taip pat dėl šios priežasties jie neturi įtakos maisto ar gėrimų skoniui. Silikonas neskyla ir nekaista kaip stiklas, plastikas ar metalas, todėl nėra pavojaus, kad kūdikis susižeis. Silikoniniai indai neslysta ant stalo ir nedūžta nukritę. Be to, tai yra saugus pasirinkimas alergiškiems vaikams. Juose nėra kenksmingų medžiagų, galinčių sukelti alerginę reakciją.

Minkštumas. Silikoniniai indai yra minkšti ir lankstūs, todėl puikiai tinka mažiems vaikams, kurie linkę mesti daiktus ant žemės ar juos laužyti. Be to, šie indai yra saugūs kūdikiams, kuriems dygsta dantukai, nes yra minkšti ir švelnūs dantenoms. Tai padeda sumažinti diskomfortą ir dirginimą dantų dygimo metu.

Lengva priežiūra. Silikoninius indus galima plauti indaplovėje, o tai leidžia tėvams sutaupyti laiko ir pastangų. Tačiau, žinoma, prieš plovimą rekomenduojama patikrinti gamintojo instrukcijas, nes kai kurias mažas dalis geriausia plauti rankomis.

Įvairovė. Silikoniniai indai vaikams gali būti įvairių formų ir spalvų, todėl galite rasti geriausią variantą bet kuriam vaikui. Dažniausiai jie turi patrauklų dizainą, išskirtines spalvas ir akį traukiančius paveiksliukus, kurie sudomina vaikus valgant.

Atsparumas temperatūrai. Pasižymi atsparumu aukštai ir žemai temperatūrai, todėl juos galima naudoti karštiems ir šaltiems gėrimams bei patiekalams ruošti. Dauguma tokių indų yra tinkami naudoti mikrobangų krosnelėje. Be to, silikoninius indus galima sterilizuoti, pavyzdžiui, naudojant specialų sterilizatorių arba verdantį vandenį. Tai ypač svarbu naujagimiams ir mažiems vaikams, kai jų imuninė sistema dar silpna.

Nekenksmingi aplinkai. Šie indai pagaminti iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, todėl yra saugesni. Jie taip pat gali būti perdirbami ir naudojami pakartotinai, sumažinant atliekų kiekį ir padedant sukurti tvaresnį pasaulį.

Patikimumas. Silikoniniai indai yra labai tvirti ir patikimi, todėl galite būti tikri, kad jie ilgai tarnaus jūsų vaikui. Neblunka, nekeičia formos ir nepraranda spalvos, todėl daugelį metų atrodo kaip nauji. Tačiau pastebėjus bet kokius pažeidimo, įtrūkimų ar nusidėvėjimo požymius, indą geriausia pakeisti nauju, kad būtų užtikrintas kūdikio saugumas.

Inovatyvumas. Silikoniniai indai vaikams yra nuolat tobulinami, o tai leidžia sukurti naujus ir patogius sprendimus mažiesiems. Pavyzdžiui, prilimpantys indai gali apsaugoti nuo maisto išsiliejimo ant stalo, o rankenėlės ir dangteliai gali padėti vaikams be didelių pastangų laikyti indus.

Indų vaikams pasirinkimo kriterijai

Kai vaikas pradeda valgyti savarankiškai, jis pereina į naują svarbų savo gyvenimo etapą, kuriame jau reikia turėti pirmuosius savo indus. Taigi, pirmiausia, bet kokie indai turi būti saugūs: juose neturi būti kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, bisfenolio A ir ftalatų. Indai turėtų būti ergonomiški ir lengvi, kad vaikas galėtų juos patogiai laikyti savo rankytėse. Tai ypač svarbu renkantis gertuves ir puodelius. Be to, indai vaikams turi būti atsparūs įvairioms temperatūroms, kad juose būtų galima šildyti maistą mikrobangų krosnelėje arba laikyti šaldytuve. Svarbu paminėti, kad vaiko dėmesį labiau patraukia neįprastos formos ir įdomaus dizaino indai.

Kodėl patogu įsigyti indų rinkinį?

Indų rinkiniai yra patogus sprendimas, nes tėvams nereikia išskirti atskiros lėkštės, šaukšto ar puodelio vaiko maitinimui. Po ranka visada yra pilnas rinkinys, kuris priklauso tik vaikui, ir jo tikrai nesupainiosite su kitais virtuvės indais. Be to, jei šeimoje yra daugiau nei vienas vaikas, patogu įsigyti kelis rinkinius iš karto, kad kiekvienas turėtų savo atskirą. Indų bei įrankių skaičius rinkinyje taip pat priklauso nuo vaiko amžiaus ir asmeninių poreikių. 

Prilimpantys indai vaikams

Tokie indai vaikams gaminami su specialiu siurbtuku, kuris leidžia juos pritvirtinti prie stalo ar kito lygaus paviršiaus. Tai itin patogus sprendimas, ypač tiems vaikams, kurie jau bando valgyti savarankiškai. Siurbtukas, kuris leidžia jiems prilipti prie stalo paviršiaus, užtikrina indo stabilumą ir neleidžia mažyliui jo nustumti ar apversti. Tai ne tik leidžia tėvams atsipalaiduoti, bet ir suteikia mažyliui galimybę eksperimentuoti savarankiškai valgant. 

Prilimpančių indų konstrukcija taip pat sukurta atsižvelgiant į lengvą naudojimą ir priežiūrą. Daugelis jų yra lankstūs, lengvai valomi ir netgi tinka naudoti mikrobangų krosnelėje. Prilimpančių indų inovacija žymiai palengvina valgymo procesą, ugdo smulkiąją motoriką bei skatina mažylių įgūdžių tobulinimą. Toks variantas itin patogus, kai vaikui reikia duoti smulkintų vaisių ar uogų, ar ką nors, ką patogu valgyti rankomis.

Indai vaikams: kaip teisingai prižiūrėti?

Indus nuplaukite iškart po valgio, kad užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi. Džiovinkite aukštyn kojomis ir nedėkite šlapių indų į spintelę. Venkite džiovinti rankšluosčiu, kadangi ant indų gali likti dulkių ar pūkelių. Dėl šios priežasties geriausia būtų išdžiovinti natūraliai arba naudoti popierines servetėles. Be to, svarbu naudoti tik saugias, sertifikuotas plovimo priemones.

Periodiškai indus užpilkite verdančiu vandeniu arba sterilizuokite, tam kad juos dezinfekuotumėte. Neleiskite kitiems šeimos nariams naudotis kūdikio indais. Jei įmanoma, vaikiškus indus geriau laikykite atskirai nuo bendrų indų. Laikykite sausoje ir švarioje vietoje, kad jie būtų saugūs naudojimui, ilgiau tarnautų ir išlaikytų savo pirminę išvaizdą.

Indai kūdikiams, kurių jums prireiks

Šaukštas. Jo prireiks maždaug 6 mėnesių amžiuje, kuomet pradedamas primaitinimas. Pradžioje rekomenduojama įsigyti silikoninį šaukštą. Jis negilus, hipoalergiškas ir saugus jautrioms kūdikio dantenoms. Vėliau reikėtų pereiti prie metalinių įrankių. Žinoma, vaikiškas šaukštas turėtų būti mažo, atitinkamo dydžio, bet kuo jis labiau primena tikrą suaugusiųjų šaukštą, tuo geriau.

Šakutė. Pravers maždaug vienerių metų amžiaus arba tada, kai vaikas pradės aktyviai mokytis valgyti pats. Taip pat, šis įrankis padės lavinti koordinaciją, rankų miklumą ir smulkiąją motoriką. Pirmenybę teikite metaliniams įrankiams su užapvalintais dantukais. Jie yra lengviau valdomi ir patvaresni nei plastikiniai.

Pirmoji lėkštė. Ji reikalinga tada, kai kūdikis išbando pirmuosius papildomus maisto produktus. Tiesą sakant, geriau pradėti nuo mažos lėkštutės, nes iš pradžių porcijos taip pat bus nedidelės. O štai vėliau, kai meniu taps įvairesnis, prireiks dar dviejų lėkščių – gilios pirmam patiekalui ir plokščios antram patiekalui.

Neišsiliejantis puodelis. Tai pereinamasis etapas nuo buteliuko prie puodelio, kai kūdikis bando gerti skystį, kuris teka laisvai (priešingai nei iš krūties ar buteliuko su žinduku, kur skystį reikia intensyviai traukti). Toks puodelis dažniausiai turi dvi rankenas, todėl kūdikiui patogu priprasti gerti savarankiškai. Pagrindinis skirtumas tarp paprasto puodelio ir neišsiliejančio yra tas, kad pastarasis turi dangtelį, kurio dėka skystis neišsilieja netgi vaikui vartant puodelį. Dangtelis gali būti su šiaudeliu, silikoniniu ar plastikiniu snapeliu ar keičiamais antgaliais. Pasirinkti reikėtų atsižvelgiant į individualius vaiko poreikius. Gali tekti įsigyti ir kelis variantus, kad mažylis galėtų išsirinkti sau tinkamiausią. Svarbu paminėti - kuo sudėtingesnis puodelio dizainas, tuo sunkiau jį tinkamai išvalyti. 

Mano krepšelis