Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Kempinėlės

Makiažo kempinėlė - tai puikus produktas, padedantis įvairias kosmetikos priemones ant veido paskirstyti tolygiau ir paprasčiau. Pastaroji gali pasitarnauti tiek tepant pudrą, tiek kremą, serumą ar skaistalus. Egzistuoja kelių formų kempinėlės, todėl renkantis tinkamą variantą, vertėtų atsižvelgti į tai, kas patogu būtent Jums. Kita vertus, ne ką mažiau svarbu susitelkti į pastarosios minkštumą, tolygų makiažo tepimą bei tai, kaip lengvai ši išsiplauna. Naudoti makiažo kempinėlę tikrai nėra sudėtinga. Kita vertus, norint, jog pastaroji tarnautų kaip įmanoma ilgiau, svarbu tinkamai ją prižiūrėti. 

Rodyti daugiau
14 prekė(s)
IDUN Minerals
10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BABU
6,09€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
9,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
KOKOSO BABY kokosų vonios rinkinys paveikslėlis
-30%
KOKOSO BABY
20,99€ 29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SKOON
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Konjac sponge
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Konjac sponge
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Konjac sponge
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Konjac sponge
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Konjac sponge
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Konjac sponge
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
SKOON
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
LR wonder company
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
SKOON
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Kaip naudoti makiažo kempinėlę?

Labai dažnam žmogui kyla klausimas - kaip naudoti makiažo kempinėlę? Iš esmės, egzistuoja kelios esminės taisyklės, galinčios padėti viską atlikti paprasčiau. Pirmiausiai, prieš dažantis kempinėlę reikėtų sušlapinti. Visgi, dauguma asmenų šį žingsnį praleidžia. Tačiau, pastarosios sušlapinimas leidžia makiažą po veidą paskirstyti tolygiau. Be jokios abejonės, nepamirškite kempinėlės išgręžti. Svarbu, kad pastaroji būtų drėgna, tačiau neperšlapusi. Galiausiai, makiažo priemones ant veido reikėtų paskirstyti tapšnojančiais judesiais. Jokiu būdu nebraukykite kempinėle per odą - taip sugadinsite galutinį rezultatą. Žinoma, vėliau nepamirškite šios išplauti bei palikti džiūti. 

Kaip išsirinkti kempinėlę?

Individualiai Jums geriausia makiažo kempinėlė turėtų pasižymėti tinkama forma, minkštumu, gebėti tolygiai užtepti įvairias priemones. Be jokios abejonės, dauguma šių aspektų kiekvienam žmogui gali būti skirtingi. Pavyzdžiui, kai kuriems lašo formos kempinėlė yra pati patogiausia. Kita vertus, daliai asmenų labiau patinka plokšti variantai. Žinoma, svarbu atsižvelgti į produkto minkštumą. Kitu atveju, makiažą tepti ant veido gali būti nepatogu. Be jokios abejonės, atkreipkite dėmesį į tai, kaip tolygiai kempinėlė dažo. Svarbu, jog ši gebėtų makiažą paskirstyti tolygiai. Be to, puiku, jeigu produktas padeda pasiekti sunkiau prieinamas vietas, tarkime, paakius. Kita vertus, pravartu atsižvelgti ir į tai, kaip lengvai kempinėlė išsiplauna. Juk tai daryti turėsite nuolat - tad, kam save apsunkinti? Be jokios abejonės, galiausiai vertėtų atkreipti dėmesį ir į kainą. Tačiau, verčiau neiškelkite to prioritetu bei ieškokite tikrai kokybiško produkto. 

Veido kempinėlės panaudojimo būdai

Veido kempinėlė gali būti naudojama gana įvairiai. Be jokios abejonės, dauguma žmonių su pastarąja tepa makiažo pagrindą. Kita vertus, kempinėlė gali pagelbėti ir naudojant savaiminio įdegio priemones. Tokiu būdu apsisaugosite nuo netolygaus spalvos pasiskirstymo. Be to, šis produktas gali padėti kontūruojant veidą. Kempinėlė pagelbės kiek lengviau paryškinti norimas vietas. Kita vertus, pastaroji idealiai tiks ir skaistalams. Tokiu būdu, makiažas atrodys kiek natūraliau. Vertėtų paminėti ir tai, jog kempinėlę galima naudoti veido priežiūros priemonių tepimui. Pastaroji puikiai paskirstys kremus, serumus ar produktus, skirtus paakiams. 

Makiažo kempinėlės priežiūra

Makiažo kempinėlės priežiūra tikrai nėra sudėtinga. Tačiau, svarbu, jog nepamirštumėte reguliariai jos valyti. Kitu atveju, ten gali imti kauptis bakterijos. Be jokios abejonės, geriausia, kad tai darytumėte kuo dažniau. Taipogi, rekomenduojama įsigyti specialiai šios valymui skirtas priemones. Kempinėlę padėkite džiūti gerai vėdinamoje vietoje, kurioje nebūtų pernelyg daug drėgmės. Be to, pastarosios verčiau nepalikite uždaruose stalčiuose ar kosmetinėse. Nors tai galėtų skambėti keistai, kempinėlei reikia “kvėpuoti”. Kitu atveju, pastaroji gali imti byrėti. Tokiu atveju, šią vertėtų išmesti bei įsigyti naują. Visgi, kaip galite matyti, makiažo kempinėlės plovimas nėra sudėtingas procesas. Todėl, pasistenkite tai daryti kuo įmanoma dažniau. 

Makiažo kempinėlės privalumai

Kai kurie žmonės yra labiau linkę naudoti šepetėlius, o kiti - kempinėles. Abu šie variantai pasižymi savais privalumais. Kita vertus, geriausia įsigyti juos abu. Pavyzdžiui, jeigu norite tolygaus ir gana natūraliai atrodančio makiažo, tai užtikrins pudros kempinėlė. Kita vertus, siekiantiems ryškesnio įvaizdžio, tikriausiai pravers ir teptukas. Nors makiažo kempinėlė idealiai padengia odą, pastaroji į save sugeria nemažą priemonių dalį. Dėl šios priežasties, ji užtikrina kiek natūralesnį rezultatą. Bet kokiu atveju, kempinėlė pasižymi gerokai platesne privalumų gausa. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, pastaroji pasirūpins lygesniu veido padengimu. Šiuo aspektu, ji tikrai pranoksta tiek šepetėlius, tiek pirštus. Be to, kempinėlė yra ganėtinai nebrangi, todėl ją įsigyti gali praktiškai kiekvienas. Taipogi, naudojant šią priemonę nesunkiai pasieksite tokias vietas, kaip paakiai, vokai ir panašiai. Svarbu paminėti ir tai, jog kempinėles patogu kartu su savimi pasiimti bet kur - į išvykas, vakarėlius ar miestą. 

Kempinėlės makiažui ir jų formos

Skirtingos kempinėlės makiažui pasižymi ganėtinai įvairiomis formomis. Be jokios abejonės, kiekvienas variantas turi tiek savų privalumų, tiek trūkumų. Visgi, dažniausiai pasirenkama lašo formos kempinėlė. Pastaroji yra patogi tuo, jog turi smailėjančią pusę. Taigi, lengviau padažysite sunkiai prieinamas vietas - nosį, paakius, vokus. Kita vertus, plokštesnė kempinėlės pusė leis tolygiai paskirstyti priemones ir ant kaktos bei skruostų. Žinoma, kaip jau minėjome kiek anksčiau, dalis žmonių pasirenka ovalų variantą. Visgi, tokios kempinėlės neretai į save sugeria ganėtinai daug produkto. Be to, jos tikrai nepalengvina sunkiai prieinamų vietų pasiekimo. Kita vertus, norint, kad makiažas pasidengtų išties gražiai, visuomet pravartu turėti abu variantus. 

Veido kempinėlė su bambuko anglimi

Veido kempinėlė su bambuko anglimi - tai itin giliai odos poras išvalantis produktas. Pastarasis padės atsikratyti inkštirais bei idealiai tiks tiems, kurie susiduria su spuogais. Ši kempinėlė geba sugerti riebalų perteklių, kuris susidaro ant kiekvieno asmens odos. Be to, pastaroji padeda pašalinti toksinus. Tokia kempinėlė pasižymi minkšta tekstūra, švelnumu ir yra tinkama kasdieniam naudojimui. Pastarąją įsigyti rekomenduojama jautresnės odos savininkams. Kempinėlė geba eksfolijuoti (šalinti negyvas ląsteles) odą, yra praturtinta mineralais ir antioksidantais. Be to, jos sudėtyje nerasite dažiklių bei kitų sintetinių priedų. Tad, tai išties puikus pasirinkimas. 

Veido kempinėlė su aktyvinta anglimi

Veido kempinėlė su aktyvinta anglimi pagelbės pašalinti negyvas odos ląsteles ir nešvarumus. Be to, tai puikus būdas nuvalyti makiažą. Kempinėlė yra praturtinta anglimi, todėl geba efektyviai nušveisti odą. Po pastarosios naudojimo, veidas įgauna pastebimą spindesį. Šis produktas idealiai tinka tiems, kurie nuolat kovoja su inkštirais bei spuogais. Be to, kempinėlę galima rinktis net jautresnės odos savininkams. Kita vertus, ji idealiai tiks ir riebiaodžiams. Pastaroji yra natūrali, biologiškai skaidoma ir veganiška. Be to, ji pasižymi neutraliu pH. Tad, tai išties puikus pasirinkimas. 

Ką dar reikėtų žinoti?

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, norint, jog kempinėlėje nesidaugintų bakterijos, o ši nesukeltų įvairių alergijų, reikėtų pasirūpinti reguliariu pastarosios plovimu. Geriausia tai daryti su specialiomis priemonėmis. Tačiau, jeigu tokių neturite, naudokite paprastą muilą. Visgi, dauguma asmenų pamiršta leisti kempinėlei išdžiūti. Tokiu atveju, plovimas greičiausiai nueis perniek. Drėgname produkte gali vėl atsibusti bakterijos. Tad, nepamirškite šios palikti gerai vėdinamoje vietoje. Be jokios abejonės, kempinėlę reikėtų naudoti skystų priemonių tepimui. Taipogi, nepamirškite visko atlikti tapšnojančiais judesiais. Kitu atveju, veidą ne padažysite, o nuvalysite. Svarbu paminėti ir tai, jog kiek išrankiau kempinėlės reikėtų ieškoti jautresnės odos savininkams. Tačiau, variantų tikrai gausu, todėl greičiausiai rasite sau tinkamą.

Mano krepšelis