Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Puodeliai

Vaikiškos gertuvės – tai ne tik spalvingos ir žaismingos vaikiškos atributikos dalis, bet ir svarbi raidos priemonė. Jos skirtos ne tik patogiam gėrimui, bet ir vaiko motorikos, koordinacijos bei psichologinio vystymosi skatinimui. Speciali daugelio vaikiškų gertuvių konstrukcija neleidžia geriant išsilieti skysčiui. Taigi, tokio puodelio pagalba vaikas gali mokytis gerti savarankiškai, o tėvai gali atsipūsti, nes nereikia valyti išsiliejusio kompoto ar sulčių nuo grindų.

Rodyti daugiau
52 prekė(s)
PHILIPS AVENT
10,96€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mother-K
22,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
10,96€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
9,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo
8,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo
8,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CANPOL BABIES SO COOL, gertuvė su dirželiu ir silikoniniu šiaudeliu, geltonas, 4/102, 400 ml paveikslėlis
-15%
Canpol Babies
4,95€ 5,82€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PHILIPS AVENT
9,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CANPOL BABIES, gertuvė su šiaudeliu, žalia, 56/113, 370 ml paveikslėlis
-15%
Canpol Babies
4,30€ 5,06€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Mother-K
10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo
2,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo
5,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Baboo
5,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CANPOL BABIES, gertuvė su šiaudeliu, 12 mėn.+, mėlyna, 56/109, 270 ml paveikslėlis
-15%
Canpol Babies
4,00€ 4,71€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CANPOL BABIES, gertuvė su šiaudeliu, 12 mėn.+, rožinis, 56/109, 270 ml paveikslėlis
-15%
Canpol Babies
4,00€ 4,71€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Trinkbecher
3,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kada metas įsigyti gertuvę vaikui?

Nupirkti gertuvę galite kuomet mažylis jau užtikrintai sėdi ir tvirtai laiko galvą (dažniausiai sulaukus 6 - 7 mėnesių amžiaus). Tačiau, nesitikėkite, kad vaikas tuoj pat ims gerti. Pirmiausia rekomenduojama duoti jam tuščią puodelį, kadangi labai tikėtina, kad vaikas norės jį vartyti ir apžiūrinėti. Jis turi priprasti prie naujo daikto, nuodugniai jį išstudijuoti, paliesti ir pažaisti. Tik tuomet galite įpilti vandens ir bandyti paaiškinti, kad iš puodelio galima atsigerti. Palaipsniui mažylis išmoks laikyti puodelį rankose taip, kad jam būtų patogu, o tada jau bandys gerti.

Dizaino ypatybės: kokios gertuvės labiausiai patinka vaikams?

Gertuvės dizainas yra svarbus veiksnys, į kurį tikrai verta atsižvelgti renkantis geriausią variantą. Kadangi mažyliai dažniausiai būna smalsūs ir linkę tyrinėti aplinką, vertėtų rinktis traukiančią akį gertuvę, kad vaikas susidomėtų. Jų dėmesį dažniausiai patraukia ryškios, spalvingos gertuvės su animacinių personažų ar gyvūnėlių vaizdais. Didelis spalvų ir dizainų pasirinkimas leis išsirinkti tinkamą modelį tiek mergaitei, tiek berniukui. Vaikiška gertuvė taip pat gali išsiskirti unikalia forma, kurią vaikui bus malonu ir patogu laikyti rankose. Tiesą sakant, patogiausios naudoti gertuvės yra tos, kurios leidžia gerti gėrimą iš įvairių kampų neapsipilant. 

Kita vertus, svarbu atsiminti, kad dizainas neturėtų būti tik estetinis sprendimas. Gertuvė taip pat turi būti patogi, lengvai valoma ir, svarbiausia, atitikti vaiko amžių bei poreikius. Tinkamai pasirinkta gertuvė gali tapti ne tik patogiu aksesuaru gėrimui, bet ir naudinga priemone, kuri skatina vaikus aktyviai vystytis ir tobulėti. 

Patogi gertuvė vaikui - kaip išsirinkti?

Renkantis gertuvę, ypač svarbu atkreipti dėmesį į gaminio medžiagą. Ji būtinai turi būti saugi naudojimui. Mažiems vaikams reikalingi išskirtinai kokybiški indai, neturintys jokio cheminio kvapo ir nesukeliantys alerginės reakcijos. Medžiaga turi būti patvari ir pageidautina permatoma, kad ir jūs, ir jūsų vaikas galėtumėte kontroliuoti skysčio lygį puodelyje. Dauguma gertuvių vaikams gaminamos iš plastiko, todėl labai svarbu rinktis tik aukštos kokybės gaminius. Renkantis plastikinius gaminius, būtinai perskaitykite gamintojo pateiktą informaciją ir sudėtį. Geriausia rinktis gertuves ir puodelius turinčius BPA free ženklinimą.

Gertuvę turi būti paprasta naudoti. Gerai, jei puodelio konstrukciją sudaro nedaug dalių, kurias lengva plauti ir galima sterilizuoti. Svarbu, kad dangtelis užsidarytų sandariai. Be to, būtų gerai jei puodelio rankena ir dugnas būtų pagaminti iš neslystančių medžiagų. Tokiu atveju gertuvė neslys mažyliui iš rankų ir nenukris taip lengvai nuo stalo. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į indo tūrio skalę: geriau, jei ji būtų reljefinio antspaudo pavidalu, nes naudojant dažai gali nusitrinti.

Skirtingi gertuvių modeliai gali skirtis savo snapelio forma. Pradžioje geriausia pirkti gertuvę su silikoniniu snapeliu, ji primena buteliuką ir kūdikiui bus lengviau priprasti prie naujo gėrimo indo, be to, toks snapelis yra visiškai saugus ir nedirgina jautrių mažylio dantenų.

Pasirinkite puodelio tūrį atsižvelgiant į vaiko amžių ir raidą. Maždaug 5-6 mėnesių amžiaus vaikams geriau rinktis nedidelio tūrio gertuves (150-200 ml) su minkštu snapeliu ir rankenėlėmis. Jau nuo 8-9 mėnesių amžiaus vaikui galite pasiūlyti puodelį su specialiu vožtuvu, leidžiančiu gerti iš bet kurios pusės, kaip iš puodelio. Šiame amžiuje gali būti patogu naudoti 200-250 ml tūrio puodelį - tiek su rankenėlėmis, tiek be jų. O jau nuo 12 mėnesių amžiaus galite rinktis puodelį su kietu snapeliu, kuris atsparus dantų dygimui, arba gertuvę su šiaudeliu, kurios tūris 300-500 ml. Nors gamintojas dažniausiai nurodo rekomenduojamą amžių ant prekės pakuotės, tačiau vertėtų atsižvelgti ir į individualius vaiko poreikius.

Atsiminkite – kuo didesnis puodelio tūris, tuo jis bus sunkesnis. O vaikiška gertuvė būtinai turi būti lengva tam, kad mažylis galėtų savarankiškai ją laikyti, ypač jei ši skirta šešių mėnesių vaikui. Tokio amžiaus vaikai vis dar turi labai silpnus rankų raumenis ir tiesiog negali išlaikyti sunkaus puodelio. Taigi, kad kūdikiui būtų lengviau priprasti prie gertuvės, naudotis ja turi būti patogu ir paprasta. 

Neišsiliejantys puodeliai vaikams

Neišsiliejančios gertuvės arba puodeliai vaikams yra išskirtinis ir efektyvus sprendimas norint leisti mažiesiems mokytis savarankiškumo. Išskirtinė neišsiliejančių puodelių savybė yra specialus vožtuvas, kuris neleidžia skysčiui išsilieti net ir labai aktyviai naudojant puodelį. Be to, neišsiliejančios gertuvės dažnai turi patogų dizainą, kuris yra pritaikytas vaikų rankytėms ir leidžia jiems lengvai laikyti bei naudoti puodelį. Kūdikis gali žaisti su juo ir tikrai neapsipils, todėl tokį puodelį bus patogu pasiimti su savimi į pasivaikščiojimus ir keliones. Puikiai tinka vaikams nuo šešių mėnesių amžiaus.

Gertuvė su šiaudeliu

Vaikišką gertuvę su šiaudeliu rekomenduojama naudoti nuo vienerių ir net iki 3 metų amžiaus. Tai ne tik praktiškas, bet ir įdomus pasirinkimas vaikams, kurie rodo norą gerti savarankiškai. Šios gertuvės yra sukurtos su tikslu palengvinti vaikų gėrimo procesą, tuo pat metu skatinant jų motorikos įgūdžius ir savarankiškumą. Pagrindinis privalumas yra tas, kad ji leidžia vaikui gerti be didelių pastangų ir padeda išvengti galimo gėrimo išsiliejimo. Be to, dauguma gertuvių su šiaudeliu yra sukonstruotos taip, kad būtų patogu laikyti ir naudoti mažoms vaikų rankytėms. Svarbu paminėti, kad gertuvės su šiaudeliu yra lengvai išardomos ir plaunamos, todėl yra higieniškos ir patogios naudoti kasdien. Kai kurie gertuvių su šiaudeliais modeliai parduodami kartu su tinkamu valymui šepetėliu. Tačiau jį galite įsigyti ir atskirai.

Termo gertuvė vaikams

Dvigubos sienelės padeda palaikyti norimą gėrimo temperatūrą iki kelių valandų. Tokios gertuvės puikiai tiks pasivaikščiojimams ir kelionėms šaltomis žiemomis ar karštomis vasaromis. Tai ypač patogus sprendimas, kai šeima mėgsta daug judėti bei keliauti. Šios gertuvės leidžia išvengti gėrimo temperatūros pokyčių ir užtikrinti, kad jis visada būtų tinkamas vartojimui. Be to, termo gertuvės vaikams yra sukurtos taip, kad būtų patogu jas laikyti ir savarankiškai gerti, atsižvelgiant į vaiko amžių ir vystymosi lygį. Taigi, nereikės perpilti gėrimo iš termo puodelio į kitą indą. 

Vaikiškos gertuvės priežiūra

Be galo svarbi yra tinkama gertuvės priežiūra, kad ši ne tik išlaikytų savo pradinę išvaizdą bei funkcionalumą, bet ir būtų saugi naudojimui. Rūpestingas gertuvių valymas ne tik prailgina jų tarnavimo laiką, bet ir užkerta kelią bakterijų dauginimuisi, apsaugodamas vaikus nuo potencialių sveikatos pavojų. Taigi, vaikišką gertuvę svarbu plauti kasdien. Po kiekvieno naudojimo, gertuvę reikėtų nuplauti šiltu vandeniu ir nedideliu kiekiu švelnaus, neutralaus ploviklio. Tai padės pašalinti gėrimo likučius ir kitus nešvarumus.

Jei gertuvė turi daug sudedamųjų dalių, būtinai ją išardykite ir atskirai nuplaukite visas dalis. Po valymo, visus komponentus galite palikti išdžiūti savaime arba nusausinti švariu rankšluosčiu. Svarbu paminėti, kad reikėtų vengti aštrių įrankių bei stiprių valiklių indo plovimui, kad nepažeisti gertuvės arba jos dalių. Taip pat rekomenduojama reguliariai tikrinti gertuvę dėl galimų pažeidimų ar gedimų, o jiems atsiradus, geriau būtų keisti į naują. 

Kas kiek laiko reikia keisti gertuvę vaikui?

Vaikams nuolat vystantis ir augant, jų poreikiai ir gebėjimai taip pat keičiasi. Taigi, gertuvę reikėtų keisti atsižvelgiant į vaiko raidą. Taip pat svarbu pakeisti gertuvę nauja, jei pastebėsite, kad ją sunku valyti, arba yra sunkiai pasiekiamų vietų, kuriose susikaupė nuosėdos ir gali pradėti kauptis bakterijos. Gertuvės tipas taip pat gali turėti įtakos tam, kas kiek laiko ją reikėtų keisti. Pavyzdžiui, gertuvės su šiaudeliu gali turėti tokių detalių, kurios laikui bėgant praranda savo efektyvumą. Žinoma, svarbiausia stebėti ar ant gertuvės neatsirado pažeidimų nuo intensyvaus jos naudojimo. 

Klausimai apie kategorijos prekes

Mano krepšelis