Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Aliejai sausiems ir pažeistiems plaukams

Kokybiškas aliejus yra puiki pagalbinė priemonė įvairių tipų plaukams. Įprastai toks produktas geba drėkinti, pamaitinti ir apsaugoti. Kita vertus, pastarasis ypač praverčia išsausėjusiems bei pažeistiems plaukams. Tinkamai parinktas aliejus suteiks šiems žvilgesio, papildomai apsaugos nuo išorinio aplinkos poveikio. Tačiau, nepamirškite atsižvelgti į norimos priemonės sudėtį.

Rodyti daugiau
17 prekė(s)
INSIGHT HAIR REPAIR COMPLEX, serumas plaukų galiukams, 50 ml paveikslėlis
-30%
Insight Professional
15,67€ 22,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ELGON
34,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
YOPE “BOOST” regeneruojanti kaukė “2in1” pažeistiems plaukams su biokeramidais, 250ml. paveikslėlis
-30%
yope
10,49€ 14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
YOPE “HYDRATE” drėkinanti kaukė “3in1” sausai odai su hemiskvalanu, 250ml. paveikslėlis
-30%
yope
10,28€ 14,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Helen Seward Synebi maitinamasis aliejukas sausiems ir pažeistiems plaukams, 50ml paveikslėlis
-35%
Synebi by Helen Seward
9,74€ 14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ELGON
23,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HairBurst
36,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ELGON
20,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Nature's Secrets
19,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ELGON
49,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ELGON
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ELGON
35,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ELGON
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
MorrisHair
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Arganmer
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Aliejus plaukų galiukams

Plaukų galiukų priežiūra dažnai yra ganėtinai sudėtinga. Pastaruosius paveikia įvairūs išoriniai faktoriai – tiesinimo ar garbanojimo žnyplės, netinkamos priemonės, stresas, prasta mityba. Dėl šios priežasties, galiukai ima skilinėti, dažnai išsišakoja. Taigi, norint gražių bei žvilgančių plaukų, svarbu tinkamai prižiūrėti silpniausią jų vietą. Laimei, egzistuoja nemažai priemonių, galinčių padėti būtent galiukams. Visgi, pirmiausiai svarbu pasirinkti tinkamą šampūną bei kondicionierių. Taipogi, retkarčiais pravartu įsigyti ir keletą kaukių. Kita vertus, nemenkai pagerinti situaciją gali tinkamai parinktas aliejus plaukų galiukams. Svarbu, jog pastarojo sudėtyje būtų maitinančių ir drėkinančių medžiagų. Be to, puiku, jeigu šis sukurtų apsauginį sluoksnį, kuris pasirūpintų tuo, kad plaukus paveiktų kuo mažiau išorinių faktorių.

Sausų plaukų priežiūra

Bėgant laikui, daugumos žmonių plaukų tipas ir probleminės vietos pasikeičia. Visgi, viena iš dažniausių bėdų yra išsausėjusi galvos oda. Kaip tai pastebėti? Įprastai, tokie plaukai būna šiurkštesni, ima skilinėti, lengvai veliasi, o juos iššukuoti tampa sudėtinga. Išsausėjimą lemia daugybė skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, tai gali būti per dažnas galvos plovimas, tiesinimo žnyplių naudojimas, dažymas, prastai parinktos priežiūros priemonės. Plaukų sausumą neretai lemia ir stresas, hormoniniai pokyčiai, nevisavertė mityba. Be abejo, svarbu ieškoti priežasčių, kodėl taip nutiko būtent Jums bei mėginti jas išspręsti. Kita vertus, tinkamos priemonės taip pat gali atnešti nemažai naudos. Tai – kokybiški šampūnai, kondicionieriai, kaukės bei aliejai. Tačiau, svarbu atsižvelgti ne tik į savo problemą, bet ir atidžiai išsirinkti norimą produktą. Ko ieškoti pastarojo sudėtyje? Pirmiausiai, itin išsausėjusiems plaukams svarbu privengti sulfatų ir silikonų. Taipogi, tarp sudedamųjų dalių pravartu ieškoti keratino, hialurono, įvairių vitaminų bei mineralų. Be abejo, taip pat nepamirškite atsižvelgti į aplinkos faktorius – savo miego kokybę, mitybą ir gyvenimo būdą.

Pažeistų plaukų priežiūra

Sunkiai pažeistus plaukus gali kamuoti daugybė bėdų. Pastarieji išsausėja, ima veltis, juos sunku iššukuoti. Taipogi, plaukai ima skilinėti ir slinkti, gerokai lėčiau auga, susilpnėja, akivaizdžiai mažėja jų apimtis. Tai lemia daugybė skirtingų priežasčių, o dalį jų aptarėme jau kiek anksčiau. Be abejo, pažeistus plaukus reikėtų prižiūrėti labai atsakingai. Dėl šios priežasties, tinkamų priemonių pasirinkimas tampa be galo svarbia užduotimi. Žinoma, svarbiausia įsigyti kokybišką šampūną ir kondicionierių. Taipogi, papildomai pagelbėti gali įvairios kaukės, serumai bei aliejai. Dažniausiai pažeistiems plaukams reikia drėkinimo, maitinimo ir apsaugos. Greičiausiai kyla klausimas – nuo ko svarbu pastarąjį saugoti? Iš esmės, plaukų struktūrą gali paveikti tiek saulė, tiek dažymas ar tiesinimo žnyplių naudojimas. Tad, išties kokybiškos priemonės turėtų sudaryti papildomą sluoksnį, kuris pagelbėtų apsisaugoti. Ko ieškoti tokių produktų sudėtyje? Vėlgi, praversti gali keratinas bei hialuronas. Taipogi, svarbia sudedamąja dalimi būtų galima įvardinti ir kolageną. Tarp naudingų ingredientų pravartu ieškoti hidrolizuotų kviečių baltymų, įvairių vitaminų bei mineralų. Be abejo, jei tik pavyksta, svarbu vengti silikonų ir sulfatų.

Visgi, tiek pažeistiems, tiek išsausėjusiems plaukams svarbi tinkama ir reguliari priežiūra. Taigi, pirmiausiai pasistenkite įsigyti kokybišką šampūną bei kondicionierių. Tuo tarpu, puikia pagalbine priemone galėtų tapti ir kokybiškas aliejus.

Klausimai apie kategorijos prekes

Mano krepšelis