Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Bekontakčiai termometrai

Vienas iš populiariausių ir kokybiškiausių temperatūros matavimo prietaisų yra bekontaktis termometras. Iš plataus asortimento pasirinkę jums patogiausią termometrą, galėsite be vargo nustatyti temperatūros pokyčius ir greitai imtis reikiamų priemonių.
Rodyti daugiau
14 prekė(s)
Evolu
47,19€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PIC THERMODIARY HEAD elektroninis bekontaktis termometras, 1vnt paveikslėlis
-20%
PIC Solution
42,42€ 53,02€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CARE ID DET-306, bekontaktis skaitmeninis kaktos termometras paveikslėlis
-30%
Care ID
20,99€ 29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
B.WELL WF-4000 BEKONTAKTIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ TERMOMETRAS paveikslėlis
-20%
B.Well
25,03€ 31,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OMRON GETLE TEMP 720, Elektroninis bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras , N1 paveikslėlis
-35%
Omron
51,91€ 79,86€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Amediplus
36,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BOKANG BK8005, infraraudonųjų spindulių bekontaktis termometras paveikslėlis
-30%
Bokang
20,99€ 29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ROSSMAX HA500, bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras paveikslėlis
-30%
Rossmax
27,26€ 38,94€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LEPU LFR30B Infraraudonųjų spindulių termometras paveikslėlis
-35%
25,34€ 38,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CANPOL BABIES EASY START, bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras,  5/300, 1vnt. paveikslėlis
Naujiena
Canpol Babies
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
B.WELL WF-1000 INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ AUSIES / KAKTOS TERMOMETRAS paveikslėlis
-20%
B.Well
19,03€ 23,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
B.WELL WF-5000 BEKONTAKTIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ TERMOMETRAS paveikslėlis
-20%
B.Well
30,79€ 38,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
B.WELL MED-3000 BEKONTAKTIS TERMOMETRAS paveikslėlis
-20%
B.Well
23,99€ 29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

H2: Kaip bekontakčiai termometrai matuoja temperatūrą?

Bekontakčiai termometrai veikia bekontakčiu principu. Pasitelkdamas infraraudonųjų spindulių pagalbą, bekontaktis kūno termometras ne tik matuoja kūno temperatūrą, bet ir tą daro itin tiksliai. Todėl bekontaktis termometras yra ne tik patogus, bet ir modernus prietaisas. 

Na, o kaip gi naudojamas bekontaktis termometras? Turbūt jau akivaizdu, kad juo naudotis – itin paprasta, kadangi temperatūra matuojama be prisilietimo prie žmogaus kūno. Pakanka tiesiog nukreipti bekontaktį termometrą į žmogų (arba gyvūną), kuriam norite pamatuoti temperatūrą, o ekranėlyje netrukus pasirodys rezultatas. Tai reiškia, kad temperatūros matavimo procesas tampa gerokai patogesnis ir saugesnis - bekontakčių termometrų nereikia glausti prie kūno, smarkiai sumažėja sužalojimo ar kitokių nenumatytų įvykių tikimybė. Šią bekontakčio termometro savybę itin vertina judrius mažylius auginantys tėvai ar nenuoramų augintinių šeimininkai.

 

H2: Kaip išsirinkti bekontaktį termometrą?

 

Bekontaktis termometras – išties patvarus, saugus ir tikslus būdas pamatuoti temperatūrą. O koks yra geriausias bekontaktis termometras?

Žinoma, esminis dalykas yra bekontakčio termometro kokybė ir tai, kad jis nepriekaištingai atliktų savo funkciją ir ilgai bei sėkmingai tarnautų. Todėl rinkitės patikimų, garantuota kokybe pasižyminčių prekių ženklų produkciją. Tokių prekės ženklų kaip Evolu, Microlife, B.Well, Omron, Rossmax ar Pic solution bekontakčiai termometrai užtikrins ilgą, kokybišką ir saugų naudojimąsi. Jais naudotis lengva ir paprasta, laikyti patogu, dideliame ekranėlyje aiškiai matomi termometro rodmenys.

Kiti pasirinkimo niuansai jau priklausys nuo konkrečių poreikių ir situacijos. Suprantama, pagrindinė bekontakčio termometro funkcija yra temperatūros matavimas, bet kai kuriais atvejais tai, kad termometras bekontaktis, gali reikšti ir papildomus privalumus. Pavyzdžiui, Evolu bekontaktis termometras veiksmingai taupo energiją ir po pusės minutės savaime išsijungia. 

Bekontaktis termometras gali turėti ir tokių privalumų kaip begarsis režimas arba galimybė savo atmintyje išsaugoti tam tikrą skaičių matavimo rezultatų. Kai kurie bekontakčiai termometrai, tarkime, bekontaktis termometras Microlife, rodo datą, laiką ir gali šiuos duomenis priskirti temperatūros matavimo rezultatams. Visos šios savybės padeda lengviau ir efektyviau sekti ligos eigą. Taip pat aktualus niuansas gali būti ir keičiamas bekontakčio termometro antgalis – tai padeda paprasčiau palaikyti higieną, atsikratoma ir rūpesčių dėl dezinfekcijos.

 

H2: Ar su bekontakčiu termometru galima matuoti paviršius, maistą?

Galvodami apie temperatūros matavimą, veikiausiai pirmiausia vis vien turime omenyje žmogų – vaiką arba suaugusįjį. Visgi, bekontaktis termometras gali puikiausiai pamatuoti temperatūrą ir sunegalavusiam augintiniui – dėl jo savybės matuoti temperatūrą nuotoliniu būdu tą padarysite išties nesudėtingai.

Bekontakčių termometrų galimybės toli gražu neapsiriboja vien temperatūros matavimu susirgus – jie yra universalūs ir pritaikomi įvairioms situacijoms. Tai reiškia, jog tokie termometrai kuo puikiausiai panaudojami ir buityje. Bekontaktis termometras gali sėkmingai pamatuoti paviršių ar skysčių temperatūrą, mat jis yra pajėgus fiksuoti nuo nulio iki 100 laipsnių Celsijaus temperatūrą. Todėl juo galėsite pamatuoti, tarkime, kūdikiui paruoštos vonelės ar mišinio temperatūrą.

 

H2: Kuo skiriasi bekontaktis nuo skaitmeninio termometro?

Svarbus dalykas, su kuriuo siejamas bekontaktis termometras – kaina. Toks termometras dažniausiai būna brangesnis nei skaitmeninis, tačiau dėl pažangumo, patogumo ir universalumo yra išties vertas savo kainos.

Suprantama, kaina taip pat yra vienas iš aspektų, kuriais bekontaktis termometras skiriasi nuo skaitmeninio, tačiau tikrai ne vienintelis. Skaitmeninis termometras yra kontaktinis – juo temperatūra matuojama sąlyčio su žmogaus kūnu metu - pažastyje, burnoje arba tiesiojoje žarnoje. Šis termometras yra labai patogus ir tikslus, užimantis itin mažai vietos, tačiau skirtas matuoti tik žmogaus kūno temperatūrai. Tad renkantis tarp bekontakčio ir skaitmeninio termometro svarbiausia atsižvelgti į savo poreikius.

Mano krepšelis