Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Tepami vitaminai plaukams

Daugeliui žmonių tinkama plaukų priežiūra reiškia kokybiškų šampūnų ir kondicionierių naudojimą. Žinoma, tai išties svarbūs produktai, todėl juos pasirinkti reikėtų itin atidžiai. Kita vertus, kai kurias plaukų problemas taip pat sukelia vitaminų trūkumas. Tokiu atveju, galima pasirinkti iš kelių variantų. Geriausia, jog savo organizmą stiprintumėte tinkama ir įvairiu racionu pasižyminčia mityba. Kita vertus, kai kurie žmonės nusprendžia įsigyti kokybiškus maisto papildus. Visgi, ne ką mažiau naudingu produktu reikėtų įvardinti tepamus vitaminus plaukams, kurie pasižymi tikrai didele privalumų gausa.
Rodyti daugiau
11 prekė(s)
Ellips
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
Ellips
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
Ellips
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
Ellips
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
Ellips
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse

Tepami vitaminai plaukams

Tepami vitaminai plaukams Lietuvoje populiarėja vis labiau. Visgi, daugelis žmonių vis dar pasirenka geriamus papildus. Kita vertus, svarbu paminėti, jog įprastai tokie vitaminai yra kompleksiniai. Be to, kiekvienas iš jų yra atsakingas už skirtingų organizmo funkcijų veiklą. Visgi, gali būti, kad Jums trūksta tik kurio nors vieno vitamino. Taigi, vartojant papildus egzistuoja galimybė perdozuoti kitų medžiagų. Be to, įprastai geriamų vitaminų efektas jaučiamas tik naudojant juos itin ilgą laiką. Taigi – kuo tepamos priemonės yra geresnis pasirinkimas? Visų pirma, jas galima naudoti tik ant labai konkrečios vietos, pavyzdžiui, plaukų. Be to, rezultatai dažniausiai yra pastebimi gerokai greičiau. Tepami vitaminai plaukams sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Taigi, neatidėliokite ir juos išbandykite jau dabar. 

Ellips vitaminai plaukams

Ellips vitaminai plaukams pasižymi didele privalumų gausa. Jie ne tik drėkina ir maitina, tačiau taip pat palengvina iššukavimą bei suteikia natūralaus blizgesio. Be to, vitaminai apsaugo nuo karščio ir UV spindulių. Šiame produkte galima rasti nemažai naudingų medžiagų. Tai – vitaminai A, B, C ir E, įvairūs ekstraktai bei aliejai, alavijo želė. Dėl specialiai sukurtos formulės produktas neapsunkina ir neriebaluoja plaukų. Be to, vitaminai greitai įsigeria bei nepalieka lipnumo pojūčio. Svarbu paminėti, jog toks pasirinkimas taip pat yra draugiškas aplinkai, mat kapsulės suyra. Produkto naudojimas išties paprastas. Paimkite vieną kapsulę ir užtepkite ją ant išplautų, tačiau vis dar drėgnų plaukų per visą šių ilgį. Šaknų tepti nereikia. Tuomet leiskite priemonei įsigerti maždaug apie 10 minučių. Galiausiai džiovinkite plaukus kaip įprastai. 

Ellips tepami vitaminai – kaip pasirinkti?

Renkantis tinkamą variantą pravartu atsižvelgti į savo plaukų tipą bei problemines vietas. Žinoma, ne ką mažiau svarbu patyrinėti ir produkto sudėtį, tačiau įprastai Ellis tepami vitaminai pasižymi dideliu naudingų medžiagų kiekiu. Visgi, kai kurie variantai labiau tinka tamsių, kiti – šviesių, o štai treti dažytų plaukų savininkams. Be to, renkantis tinkamus vitaminus pravartu atsižvelgti ir į plaukų storį. Žinoma, kaip jau minėjome kiek anksčiau, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į Jus kamuojančią problemą. Kai kurie produktai tinka intensyviam drėkinimui. O štai kiti yra sukurti tam, jog efektyviai maitintų galvos odą. Dar kiti Ellips vitaminų variantai labiau tinka plaukų apimties didinimui. Taigi, kaip galite matyti, skirtingų produktų gausu. Belieka pasirinkti labiausiai tinkamą Jums. 

Kodėl plaukams reikia vitaminų?

Kiekvieną plauką sudaro keratinas, į kurio sudėtį įeina maždaug 18 aminorūgščių. Tai ne tokia jau paprasta mūsų kūno dalis, kuria pasirūpinti dažnai pamirštama. Be to, plaukus neigiamai veikia tiek aplinka, tiek genetika, amžius, hormonai, stresas ir įvairios ligos. Žinoma, prie to taip pat prisideda netinkama jų priežiūra. Taigi, nenuostabu, jog anksčiau ar vėliau daugelis žmonių susiduria su tam tikromis problemomis. Pavyzdžiui, kai kurių plaukai ima slinkti, o štai kitų – išsišakoja arba stipriai veliasi. Tokiu atveju, organizmas dažnai signalizuoja, jog mums reikia tam tikrų vitaminų. Žinoma, šių galima gauti ir su maistu. Visgi, dažnas asmuo valgo tikrai nepakankamai vaisių bei daržovių, todėl organizmas galiausiai nusilpsta. Tokiu atveju gali pagelbėti įvairūs papildai arba tepamos priemonės su vitaminais. 

Kokių vitaminų reikia plaukams?

Pagrindiniais ir svarbiausiais vitaminais plaukų sveikatai reikėtų įvardinti A, C, E ir B5. Taigi, nenuostabu, jog dauguma Ellips produktų yra prisotinti būtent jais. Vitaminas A – tai stiprus antioksidantas, kuris teigiamai veikia visas ląsteles. Be to, šis skatina kolageno gamybą, kuris taip pat yra itin reikalingas plaukams. Tuo tarpu, vitaminas C – tai antioksidantas, kuris apsaugo nuo aplinkoje esančių laisvųjų radikalų poveikio. Be to, jis efektyviai stimuliuoja kolageno sintezę. Vitaminas B5 yra atsakingas už regeneraciją. Jis atgaivina ir pamaitina pažeistus plaukus. O štai vitaminą E būtų galima įvardinti vienu iš stipriausių gamtoje randamų antioksidantų. Jis taip pat spartina kolageno gamybą ir saugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Be to, tepamas tiesiai ant galiukų šis gali sumažinti jų šakojimąsi. 

Kaip prižiūrėti plaukus?

Tinkama plaukų priežiūra apima išties nemažai aspektų. Visų pirma, pradėkime nuo galvos plovimo. Svarbu, jog pasirinktumėte kokybišką ir konkrečiai Jūsų plaukams labiausiai tinkantį šampūną. Jis turėtų pašalinti visus susikaupusius nešvarumus bei palaikyti pH pusiausvyrą. Šampūnų gausu tikrai įvairių, todėl būtinai atsižvelkite į priemonių sudėtis. Ieškokite natūralių ir kuo mažiau kenksmingų medžiagų turinčių variantų. Kita vertus, nemenkai pagelbėti taip pat gali įvairios papildomos plaukų priežiūros priemonės. Tai – kokybiški kondicionieriai ir kaukės. Žinoma, juos renkantis atsižvelkite tiek į produktų sudėtis, tiek į labiausiai plaukus kamuojančias problemas. Kai kurios priemonės yra skirtos drėkinimui, kitos – maitinimui, o štai trečios gali paskatinti augimą, pristabdyti slinkimą, suteikti daugiau apimties. Taigi, pasirinkite atsižvelgdami į Jus kamuojančias problemas. Kita vertus, nepamirškite, jog tinkamai plaukų priežiūrai taip pat svarbus formavimas. Pasirinkite kokybiškas šukas, serumus ir purškiklius. Be to, venkite karščiu formuojančiu prietaisų. Visgi, jei to padaryti nepavyksta, bent jau naudokite specialias apsaugines priemones. 

Plaukų priežiūra žiemą

Plaukų priežiūra žiemą turėtų būti dar intensyvesnė. Pirmiausia, rekomenduojama nuolat dėvėti kepurę. Tai apsaugos plaukus nuo sniego ir lietaus. Kitu atveju, šie gali išsausėti, lūžinėti bei imti elektrintis. Be to, artėjant žiemos sezonui patariama pakirpti plaukų galiukus. Šiuo metų laiku dar labiau venkite karščiu formuojančių prietaisų. Kitu atveju, greičiausiai susidursite su plaukų išsausėjimu ir vėlimusi. Be to, maudantis duše patariama sumažinti vandens temperatūrą. Kodėl tai svarbu? Karštas vanduo iš plaukų išgarina drėgmę. Taigi, šie tampa trapūs ir labiau pažeidžiami. Geriausia plaukus plauti drungnu, o vėliau perskalauti vėsiu vandeniu. Kita vertus, pravartu apsvarstyti ir oro drėkintuvo įsigijimą. Dar vienas svarbus aspektas, kurį verta paminėti – venkite eiti iš namų su šlapiais plaukais. Kitu atveju šie gali suledėti ir paprasčiausiai sulūžti. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, žiemos metu dar svarbiau naudoti tinkamas plaukų priežiūros priemones. Taigi, rekomenduojame įsigyti tepamus vitaminus, kokybiškus serumus ir aliejus. Be to, nepamirškite bent kartą per savaitę palepinti plaukų specialiomis kaukėmis. Kita vertus, rekomenduojama išbandyti ir kokybišką nenuplaunamą kondicionierių. Tai ypač pagelbės tiems žmonėms, kurių plaukai žiemą itin stipriai elektrinasi. Apskritai, nepamirškite investuoti į išties kokybiškas priežiūros priemones. 

Mano krepšelis