Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Kaukės riebiems plaukams

Kaukės riebiems plaukams yra puiki papildoma priemonė, kurią pravartu įtraukti į kasdienę savo priežiūros rutiną. Turint panašaus tipo problemų vien kokybiško šampūno ar kondicionieriaus gali nepakakti. Tokiu atveju, pravartu įsigyti kokybišką kaukę ar serumą, kurie būtų koncentruoti į konkrečią problemą. Visgi, nors plaukų riebumo priežastys yra be galo įvairios, tinkamų priemonių įsigijimas vis tiek gali padėti.

Rodyti daugiau
1 prekė(s)
The Cosmetic Republic
59,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Plaukų riebalavimosi priežastys

Padidėjusį plaukų riebalavimąsi gali lemti daugybė skirtingų priežasčių. Kartais tai tėra genetika, todėl visas tokių žmonių organizmas pasižymi panašia problema, įskaitant ir veido odą. Kita vertus, padidėjęs odos riebumas gali pasireikšti sutrikus hormonams – taigi, taip ganėtinai dažnai nutinka paauglystėje, kol dar vyksta brendimas. Plaukų riebalavimasis gali pranešti ir apie kitas bėdas, tarkime, vitaminų trūkumą, padidėjusį cukraus kiekį kraujyje, skydliaukės problemas. Be to, kartais tai lemia paprasčiausias stresas ar netinkama mityba. Kas dar turi įtakos plaukų riebumui? Tai gali lemti net kasdieniai žmonių įpročiai ir smulkmenos, tarkime, karštas oras ar dažnas šukavimas. Be to, kovojant su riebalavimusi labai svarbu kuo rečiau liesti plaukus rankomis. Kita vertus, plaukų riebumą skatina ir netinkamos priemonės. Dėl šios priežasties, reikėtų atidžiai pasirinkti šampūną, kondicionierių, kaukes bei serumus, kurie padėtų kovoti su problema, o ne ją skatintų.

Kaukės riebiems plaukams – ko ieškoti sudėtyje?

Renkantis tinkamą kaukę riebiems plaukams, svarbu atsižvelgti į pastarosios sudėtį. Geriausia, kad ši gebėtų drėkinti, maitinti ir tonizuoti, švelniai valytų galvos odą. Jautresnių plaukų savininkėms derėtų privengti tokių medžiagų, kaip silikonai, sulfatai, dirbtiniai dažikliai. Pastarosios gali dar labiau apsunkinti galvos odą ir paskatinti riebalavimąsi. Tuo tarpu, sudėtyje geriausia ieškoti įvairių vitaminų ir mineralų, keratino, kai kurių aliejų bei ekstraktų. Vienu iš populiariausių pasirinkimų vis dar išlieka dilgėlių ekstraktas. Pastebėta, jog pastarasis gali sureguliuoti riebalinių liaukų darbą. Taigi, jis idealiai tinka šampūnams, kondicionieriams ir kaukėms, kurie skirti su galvos riebumu kovojantiems žmonėms.

Kaip prižiūrėti riebius plaukus?

Norint sumažinti plaukų riebumą svarbu ne tik įsigyti tinkamas priemones, tačiau taip pat atsiminti keletą esminių aspektų. Pirmiausiai, galvą reikėtų plauti kas 2-3 dienas. Svarbiausia to nedaryti kasdien, kitu atveju, galite išsausinti odą, o ši ims išskirti dar daugiau riebalų, jog tai kompensuotų. Taipogi, patariama privengti pernelyg karšto vandens. Pastebėta, kad šis taip pat gali sausinti galvos odą, o tai ir vėl sukels nepageidaujamą efektą. Kaip jau buvo minėta anksčiau, plaukus liesti rankomis derėtų kuo įmanoma rečiau. Nepamirškite, kad ant pastarųjų nuolat kaupiasi įvairių nešvarumų, kurie gali paskatinti riebalavimąsi. Be abejo, svarbi ir tinkama mityba, ypatingai B grupės vitaminai. Pastarieji padeda reguliuoti odos išskiriamų riebalų kiekį. Kita vertus, nors kondicionierių naudoti yra tikrai pravartu, derėtų nepamiršti esminės taisyklės. Pastaruoju galite ištepti visą plaukų ilgį, tačiau reikėtų praleisti šaknis. Kitu atveju, ganėtinai paprastai suriebaluosite galvos odą. Be abejo, jei tik pavyksta, derėtų apmažinti džiovintuvo, tiesinimo žnyplių bei panašių prietaisų naudojimą. Taipogi, pasistenkite pasirinkti laisvesnius galvos apdangalus, mat aptemptos kepurės neleidžia galvos odai kvėpuoti, o tai skatina riebalų išsiskyrimą. Na ir galiausiai – svarbu gerti pakankamai vandens. Be abejo, šis punktas galioja praktiškai kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo Jūsų plaukų tipo. Visgi, į riebumą linkusiai odai tai yra be galo svarbu, todėl nepraleiskite šio žingsnio. Taipogi, atidžiai išnagrinėkite pasirenkamas priemones – jos turėtų padėti, o ne dar labiau pakenkti.

Mano krepšelis