Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Veido kremai

Kokybiškas ir tinkamai parinktas kremas – tai bene pagrindinė veido odos priežiūros priemonė, kurios praleisti savo kasdienėje rutinoje nereikėtų nei vienam. Norint pasiekti geriausią rezultatą, šį produktą pravartu naudoti reguliariai. Jis puikiai paruošia veido odą dienos pradžiai, taip pat šią pamaitina, sudrėkina bei atgaivina. Be abejo, tolimesni privalumai priklauso ir nuo to, kokį kremą pasirinksite. Dėl šios priežasties, visuomet pravartu atsižvelgti į savo odos tipą, problemines vietas bei jautrumą. Kita vertus, dėl pastarojo punkto mažiau nerimauti reikės tiems, kurie vietoj įprasto kremo pasirinks natūralesnę jo versiją su kokybiškesne sudėtimi. 

Rodyti daugiau
8 prekė(s)
Žiedė
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žiedė
19,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žiedė
15,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žiedė
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žiedė
18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žiedė
18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žiedė
22,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žiedė
23,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Natūralus veido kremas – kada jis reikalingas?

Kokybiškas kremas yra viena iš esminių veido odos priežiūros rutinos dalių. Pastarąjį naudoti svarbu tiek vyrams, tiek moterims, neatsižvelgiant nei į žmonių amžių, nei į odos ypatumus. Skirtingi kremai gali atlikti daugybę paskirčių – maitinti, sudrėkinti, nuraminti veido odą, mažinti raukšleles, paraudimus, suteikti stangrumo bei elastingumo. Turimą produktą svarbu naudoti kasdien, kitu atveju, galite nesulaukti norimo rezultato. Įprastai, pasirinktas kremas ant veido yra tepamas ryte, paruošiant odą naujos dienos pradžiai. Kita vertus, galima rasti ir naktinių kremų, kurie viskuo pasirūpins Jums miegant. Jautresnės odos savininkams pravartu atsižvelgti ir į dar vieną aspektą – tai priemonės natūralumą. Tokiu būdu, kiek lengviau išvengsite nemalonių šalutinių reakcijų, tarkime, paraudimo ar dilgčiojimo, bėrimų. Be abejo, natūralų veido kremą pasirinkti pravartu praktiškai kiekvienam. Kita vertus, į tai atsižvelgti svarbiausia jautresnės odos savininkams.

Natūralaus kremo privalumai

Kokybiškas kremas ir pats iš savęs turi nemažai privalumų. Kaip jau minėjome anksčiau, tai bene svarbiausia veido odos priežiūros priemonė. Pastarasis gali suteikti daugybę naudos, atsižvelgiant į tai, kokį produktą pasirinkote. Kokybiškas kremas ne tik sudrėkins, tačiau ir pamaitins bei nuramins Jūsų odą, suteiks šiai stangrumo, padės kovoti su raukšlėmis. Kita vertus, ne ką mažiau svarbu aptarti ir natūralaus kremo privalumus. Iš esmės, tokia priemonė savo sudėtyje greičiausiai turės kiek daugiau naudingų medžiagų. Be to, natūralesniuose kremuose gerokai mažiau konservantų, įprastai jų įdedama tik tiek, kiek pakanka prailginti produkto galiojimo laikui. Taigi, tai puiki žinia jautresnės odos savininkams, mat geresnė sudėtis gali apsaugoti nuo įvairių dirgiklių. Kita vertus, tokį kremą pravartu pasirinkti praktiškai kiekvienam. Kodėl? Nes, tikėtina, jog dėl geresnės bei natūralesnės sudėties šis ir pats bus efektyvesnis.

Natūralaus kremo pasirinkimas

Renkantis tinkamą kremą, svarbiausia atsižvelgti į kelis pagrindinius aspektus. Tai – odos tipas, probleminės vietos, sudedamosios produkto dalys. Pavyzdžiui, sausesnės odos savininkai tikriausiai pasirinks drėkinantį ar netgi intensyviai drėkinantį variantą. Brandesnės – raukšles mažinančią ar elastingumo suteikiančią priemonę. Riebesne oda besiskundžiantiems žmonėms pravartu įsigyti kuo lengvesnį, tačiau taip pat drėkinantį kremą. Kita vertus, renkantis natūralesnes priemones, pergyventi beveik nereikės jautresnės odos savininkams.

Be abejo, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti ir į kremo sudedamąsias dalis. Idealu, jeigu šiame yra tokių medžiagų, kaip vitaminai, įvairūs aliejai, hialurono rūgštis. Žinoma, tinkami ingredientai bei jų koncentracija priklauso ir nuo to, kokią problemą mėginate išspręsti. Tačiau, pasirinkus natūralesnį veido kremą nepataikyti yra sudėtinga. Tad, svarbiausia atsižvelgti į konkrečias savo odos problemas. Be abejo, natūralesnes priemones visuomet pravartu parinkti ir vaikams. Įprastai šie pasižymi didesniu odos jautrumu, todėl netinkamai parinkti produktai gali alergizuoti arba kitaip sudirginti veidą. Tad, natūralus veido kremas čia taip pat yra geresnis pasirinkimas.

Mano krepšelis