Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Tinklinės kelnaitės

Tinklinės kelnaitės – tai puikus pasirinkimas, skirtas paketų ir įklotų tvirtinimui. Be to, ši prekė itin praverčia su kraujavimu po gimdymo susiduriančioms moterims. Tai išties nebrangus ir patogus variantas, kurį pasirenka vis daugiau asmenų. Tad, belieka įsigyti Jums tinkamą dydį.
Rodyti daugiau
8 prekė(s)
BabyOno
4,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Seni
3,06€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BabyOno
4,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Dressed in Green
29,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Dressed in Green
29,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Dressed in Green
39,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Dressed in Green
39,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BabyOno
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse

Kaip pasirinkti tinklines kelnaites?

Visų pirma, svarbu apsispręsti dėl to, kuris variantas Jums yra tinkamesnis – vienkartinės ar daugkartinės kelnaitės. Tuomet rekomenduojama atsižvelgti į medžiagas, iš kurių pasirinktas produktas yra pagamintas. Svarbu, jog kelnaitės pasižymėtų kuo didesniu patogumu, elastingumu ir švelnumu. Be to, puiku, jeigu jos lengvai praleidžia orą, mat tai sukuria didesnį gaivumo pojūtį. 

Vienkartinės kelnaitės po gimdymo

Vienkartinės kelnaitės po gimdymo yra nebrangi ir patogi priemonė, siekiant užtikrinti tinkamą higieną. Daugumai moterų kraujavimas tęsiasi iki 3 savaičių. Žinoma, pirmomis dienomis jis būna ypatingai gausus. Dėl šios priežasties, patariama įsigyti dideliu sugeriamumu pasižyminčių paketų. Kita vertus, likusį laiką galima dėvėti vienkartines kelnaites. Šių kraštai nedirgins odos, o elastinga medžiaga nespaus kūno ties liemeniu, todėl toks pasirinkimas yra išties patogus. Tinklinės kelnaitės taip pat švelniai priglunda bei lengvai praleidžia orą. Taigi, tai puikus ir higieniškas variantas. Belieka pasirinkti Jums tinkamą dydį.

Daugkartinės kelnaitės

Daugkartinės tinklinės kelnaitės yra skirtos įklotų arba anatominių įklotų tvirtinimui. Šios prilaiko paketą ir užtikrina, kad jis laikytųsi reikiamoje vietoje, o tai padeda apsisaugoti nuo pratekėjimo. Tokios kelnaitės taip pat pasižymi elastingumu. Taigi, jos itin patogiai priglunda prie kūno ir neveržia šlaunų bei liemens. Žinoma, toks variantas taip pat tinka po gimdymo. Daugkartines kelnaites galite skalbti bent keletą kartų, mat jos nepraranda formos. Taigi, belieka pasirinkti, kuris iš paminėtų variantų Jums tinka labiau. 

Kokias dar priemones galima pasirinkti po gimdymo?

Po gimdymo moterys įprastai susiduria su kraujavimu. Kartu su šiuo iš organizmo pasišalina ir gleivės bei audinių likučiai. Taigi, kelias savaites svarbu naudoti specialias priemones, kurios padėtų palaikyti tinkamą higieną. Visgi, tinklines kelnaites geriausia įsigyti šiek tiek vėlesniam laikui. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, pirmosiomis dienomis kraujavimas įprastai yra per gausus. Tokiu atveju, patariama naudoti paketus arba sauskelnes. Jokiu būdu nepirkite tamponų, net jeigu juos dažnai dėvėjote prieš gimdymą. Šių negalima naudoti tol, kol neapsilankysite patikrai pas ginekologą. Po gimdymo makštyje pasitaiko įtrūkimų. Tad, jeigu jie dar nespėjo užgyti, tamponai gali išprovokuoti infekciją. Dėl šios priežasties, patariama rinktis tarp sauskelnių, paketų ir tinklinių kelnaičių.

Drabužiai slaugai

Slaugomo asmens priežiūra yra išties varginantis darbas. Norėdami palengvinti rutiną, Dressed in Green sukūrė slaugos drabužius, pasižyminčius nemenka privalumų gausa. Taigi, kodėl verta šiuos pasirinkti? Pirmiausiai, tokie drabužiai pasižymi dideliu funkcionalumu. Pavyzdžiui, spaudės yra įsiūtos lengvai pasiekiamose vietose, todėl pacientą perrengti tampa gerokai paprasčiau. Be to, tai sumažina ir paties ligonio patiriamą diskomfortą. Tuo tarpu, kelnių atveju, spaudės yra įsiūtos šoninėse klešnių pusėse. Taigi, jas atsegus, belieka nutraukti drabužį nuo kojų. Be to, svarbu paminėti, jog visi rūbai yra pasiūti iš orui pralaidžių ir švelnių medžiagų, kurios nevaržo judesių. Dar vienas didelis tokių drabužių privalumas – šie padengti antimikrobine sidabro jonų apdaila. Ką tai reiškia? Iš esmės, tokia apdaila stabdo nemalonaus kvapo susidarymą ir užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Patys drabužiai yra atsparūs dažnam skalbimui. Kaip galite matyti, šie pasižymi išties didele privalumų gausa. Taigi, belieka pasirinkti tinkamą dydį.

Mano krepšelis