Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Liežuvio valikliai

Liežuvio valymas yra išties svarbi tinkamos burnos higienos rutinos dalis. Visgi, dauguma asmenų šį žingsnį praleidžia pernelyg dažnai. Tai gali paskatinti dantų ėduonies atsiradimą, sukelti blogą burnos kvapą. Būtent dėl šios priežasties, svarbu susikurti tinkamą rutiną bei jos laikytis. Tam, jog atsikratytumėte ant liežuvio susidarančiomis apnašomis pakaks vien tik kokybiško valiklio. Tačiau, papildomai gali praversti ir skalavimo skystis. 

Rodyti daugiau
3 prekė(s)
Curaprox
4,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
JORDAN CLINIC, liežuvio valiklis, 1vnt. paveikslėlis
-25%
JORDAN
3,74€ 4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TEPE GOOD, liežuvio valiklis, blisteris paveikslėlis
-30%
TePe
4,66€ 6,66€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Liežuvio valikliai - ką reikėtų žinoti?

Kokybiški liežuvio valikliai yra reikalingi visapusės burnos higienos palaikymui. Visgi, nemaža dalis asmenų apie pastaruosius pamiršta. Tačiau, valant dantis ir tarpdančius, kai kurie nešvarumai nusėda būtent ant liežuvio. Tad, kokybiškas valiklis užtikrina pilną pastarųjų pašalinimą. Greičiausiai kyla klausimas - kokie nešvarumai gali atsirasti ant liežuvio? Be jokios abejonės, dažniausiai tai maisto likučiai. Kita vertus, neretai reikia pašalinti ir įvairias bakterijas, grybelius bei negyvas ląsteles. Tad, norint palaikyti visapusę burnos higieną, valiklį įsigyti reikėtų kiekvienam žmogui. 

Kaip pasirinkti valiklį?

Curaprox liežuvio valiklis išlieka vienu iš populiariausių pasirinkimų. Visgi, natūralu, jog daugumai asmenų kyla klausimas, į ką derėtų atsižvelgti, ieškant geriausio varianto. Be jokios abejonės, tinkamas valiklis turėtų pasižymėti kokybiškais šereliais. Taipogi, rekomenduojama pasirinkti labiau išlenktą priemonės paviršių. Toks sprendimas sumažins springimo refleksą, jei liežuvį mėginsite valyti giliau. Žinoma, pravartu ieškoti ir patogios rankenėlės, kuri palengvintų visą procesą.

Tinkamas liežuvio valymas

Kokybiškas liežuvio valiklis tėra viena iš tinkamos burnos higienos sudedamųjų dalių. Visgi, taip pat svarbu mokėti efektyviai šį panaudoti. Pirmiausiai, valymo procesą reikėtų atlikti kuo švelniau. Jokiu būdu stipriai negremžkite liežuvio. Valyti patariama keliaujant nuo nugarėlės link galiuko. Visgi, nemažai asmenų pasirūpina tik liežuvio priekiu. Tačiau, svarbu paminėti, jog dauguma bakterijų dauginasi arčiau gomurio. Taigi, nepamirškite nuvalyti ir galinės liežuvio dalies. Be to, po viso proceso taip pat rekomenduojama naudoti kokybišką skalavimo skystį. Tai pagelbės užtikrinti visapusę burnos higieną. 

Ką dar reikėtų žinoti?

Liežuvio valymas dažnai yra pernelyg nuvertinamas ir visai be reikalo. Kaip jau buvo minėta kiek anksčiau, ant pastarojo kaupiasi nemažai apnašų, kurios gali sukelti dantų ėduonį bei prastą burnos kvapą. Taigi, liežuvį reguliariai derėtų valyti kiekvienam. Visgi, čia svarbu įsigyti kokybišką ir specialiai tam skirtą priemonę. Kai kurie žmonės liežuvį valo įprasto šepetėlio šereliais. Tačiau, dauguma specialistų teigia, jog tai nėra pats efektyviausias metodas. Be to, kaip jau buvo minėta anksčiau, liežuvį reikėtų valyti kuo švelniau, pernelyg jo nespaudžiant. Kitu atveju, galite susidurti netgi su pastarojo uždegimu. 

Tinkama burnos higiena

Liežuvio nuvalymas yra tik viena iš tinkamos burnos higienos sudedamųjų dalių. Visgi, norint išties puikaus rezultato, reikėtų nepamiršti ir kitų priemonių. Pirmiausiai, svarbu įsigyti kokybišką dantų šepetėlį bei pastą. Geriausia, kad pastarojoje būtų fluoro ir kalcio, kurie apsaugo nuo ėduonies. Be to, nepamirškite naudoti tarpdančių siūlo. Kita vertus, jeigu pastarasis Jūsų rutinoje neprigyja, rinkoje išties gausu priemonių, galinčių puikiai jį pakeisti. Tad, išsirinkite tai, kas geriausiai atitinka turimus poreikius. Galiausiai, nepamirškite naudoti skalavimo skysčio. Patariama tai daryti tuomet, kai jau nuvalėte ant liežuvio esančias apnašas. Visgi, dantis reikėtų valyti du kartus per dieną. Ypatingai svarbu tai daryti vakare, prieš einant miegoti. Be jokios abejonės, kai kuriems žmonėms retkarčiais prireikia ir profesionalios burnos higienos. Tad, jokiu būdu jos neatidėliokite bei kuo anksčiau kreipkitės į odontologus.

Mano krepšelis