Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Rinkiniai

Įvairių kosmetikos rinkinių dovanojimas visuomenėje populiarėja vis labiau. Nenuostabu – pastarieji dažniausiai jau būna gražiai įpakuoti, todėl pirkti skirtingų produktų bei patiems vynioti jų į popierių tiesiog neapsimoka. Be to, dauguma tokių priemonių yra atskirtos pagal tinkamus kainų rėžius. Taipogi, jos dažnai sudėliotos ir į kategorijas pagal žmogaus odos ar plaukų tipą. Žinoma, tokie rinkiniai patinka tikrai ne kiekvienam. Tačiau, daugeliu atvejų tai gali tapti idealia dovana. Visgi, nepamirškite atsižvelgti į konkretaus žmogaus norus, pomėgius bei prašymus. Be to, tinkama dovana labai priklauso ir nuo to, kokia proga šią įteikiate.  

Rodyti daugiau
22 prekė(s)
URIAGE BABY, RINKINYS „ŠVELNUMAS“ paveikslėlis
-25%*
Uriage
17,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ziaja
13,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
URIAGE BABY, RINKINYS „MAUDYNĖS“ paveikslėlis
-25%*
Uriage
11,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
URIAGE, RINKINYS „RŪPESTIS“ paveikslėlis
-25%*
Uriage
16,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Uriage
17,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
WINX
5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
101 DALMATIENS
5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
7,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
99,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GOLDEN ROSE
169,00€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
Uriage
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
HAIRTWO
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Diapason Cosmetics Milano
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Dovanų rinkiniai – kaip pasirinkti?

Kokybiški dovanų rinkiniai tinka labai įvairioms progomsgimtadieniams, Kalėdoms, metinėms bei panašioms šventėms. Pastaruosius galima įteikti tiek suaugusiems, tiek jaunesniems vartotojams. Be abejo, norint išties pradžiuginti mylimą žmogų, svarbu atsižvelgti į tai, kas jam patinka. Galbūt žinote, jog artimasis nuolat naudoja veido kaukes? Tokiu atveju, kokybiškas jų rinkinys gali stipriai šį pradžiuginti. O galbūt matote, kad žiemos šaltukas išsausino artimo žmogaus odą? Tuomet galima pasvarstyti apie tokius rinkinius, kurių sudėtyje yra drėkinančių produktų. Be jokios abejonės, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į šventės ypatumus. Pavyzdžiui, Kalėdų metu dauguma asmenų vieni kitiems dovanoja smulkmenėles. Tokiu atveju, gali pakakti nedidelio rinkinuko. Kita vertus, jubiliejaus metu greičiausiai norėsite įsigyti kiek didesnį ir prabangesnį produktą. Žinoma, taip pat svarbu atsižvelgti ir į asmens odos tipą bei problemines vietas. Suprantama, kad tokius aspektus apie kitus žmones numanome tikrai ne visada. Tuomet galite paklausti asmens tiesiogiai arba įsigyti produktus, kurie pernelyg nepaveiktų pastarojo odos – lūpų dažus, rankų kremus ir panašiai.

Kosmetikos rinkiniai moterims

Kosmetikos rinkiniai moterims gali būti ganėtinai įvairūs. Įprastai, pastarųjų sudėtyje gausu dušo gelių, kremų, veido kaukių, makiažo priemonių. Be jokios abejonės, renkant tinkamą dovaną, pirmiausiai svarbu atsižvelgti į tai, kokiam žmogui jos ieškote. Pavyzdžiui, mamai galima nupirkti rinkinuką, skirtą brandesnės odos priežiūrai. Tuo tarpu, dukrai tikriausiai patiks dovana, įpakuota į animacinių filmukų veikėjais papuoštus krepšelius. Kita vertus, su mažiau pažįstamais asmenimis gali būti sudėtingiau. Tačiau, gyvenime labai dažnai pasitaiko tokių progų, kai dovanų tenka ieškoti kolegoms ar naujiems draugams. Tokiu atveju, pravartu išsirinkti kažką neutralesnio, tarkime, rankų kremų, veido kaukių ar kasdienės priežiūros rinkinius. Kita vertus, kaip jau buvo minėta anksčiau, svarbu atsižvelgti į tai, kokia proga tą dovanėlę įteiksite. Nuo to labai stipriai priklauso biudžeto ypatumai, taipogi ir rinkinio dydis. Be abejo, jei tik pavyksta, pasistenkite atsargiai paklausinėti žmogaus kas jam patinka, ką šiuo metu naudoja, ko trūksta. Juk tikriausiai niekam nesinori, kad jų dovanos gulėtų spintelės gilumoje bei niekada nebūtų panaudojamos.

Kosmetikos rinkiniai vyrams

Dalis žmonių mano, kad kosmetikos rinkiniai vyrams nėra reikalingi. Visgi, egzistuoja labai skirtingų asmenų, kurie tokia dovana gali tikrai apsidžiaugti. Be to, iš prigimties dauguma vyrų labiau vertina konkrečias, kasdienybėje lengvai panaudojamas staigmenėles. Tad, įvairūs priežiūros rinkinukai čia gali praversti. Žinoma, svarbu atsižvelgti į mylimo žmogaus poreikius ir norus. Galbūt geriausiai jį pradžiugintų šmaikščios dovanos? Tokiu atveju, galima paieškoti įdomesnių pakuočių arba šalia rinkinio pridėti juokingą atviruką. Gal asmuo labai vertina tai, jog pagalvojate konkrečiai apie jį? Tuomet gali pagelbėti paprastos, tačiau specialiai tam žmogui tinkančios dovanėlės. Kaip pavyzdį galima pateikti rankų kremą, kuris puikiai tiks sausesne oda besiskundžiantiems mylimiesiems. Kita vertus, kaip jau buvo minėta anksčiau, nepamirškite atkreipti dėmesio į tai, kokia proga sveikinate artimąjį. Pavyzdžiui, galbūt Kalėdoms užteks kiek smulkesnio rinkinuko, tačiau jubiliejaus ar metinių proga prireiks didesnės dovanos. Bet kokiu atveju, siūlome tikrai nemažai skirtingų produktų, tad, belieka išsirinkti tai, kas labiausiai atspindi Jūsų bei artimųjų norus.

Populiariausi kosmetikos rinkiniai

Populiariausi kosmetikos rinkiniai yra be galo skirtingi. Be abejo, stebinti tai neturėtų – juk dovanos perkamos itin įvairiems žmonėms. Visgi, labai dažnai ieškoma kasdieniškų rinkinių, užpildytų kokybiškais dušo geliais, prausikliais, kremais, lūpų balzamais. Žinoma, moterų tarpe populiaru pasirinkti ir veido kaukes. Tad, specialūs ir kokybiški rinkinukai tampa puikia dovana. Be to, egzistuoja keletas nedidelių gaminių, labiau skirtų žvarbiajam metų laikui. Tarkime, rankų kremo ir lūpų balzamo rinkinukai idealiai tiks Kalėdų proga. Juk būtent šiuo metu oda išsausėja labiausiai. Kita vertus, egzistuoja nemažai rinkinukų vaikams, papuoštų animacinių veikėjų portretais. Įprastai tokios dovanos labai patinka mažiesiems vartotojams. Taipogi, tinka ir jų tėveliams, mat yra ne tik gražios, bet ir naudingos. Be abejo, tarp kiek brangesnių rinkinių galima rasti įvairių priemonių plaukams. Tačiau, dovanojant panašius produktus, žmogų reikėtų pažinoti bent truputėlį – kitu atveju, galite visai nepataikyti. Juk dažniausiai naudojamas priemones nulemia įvairios alergijos, jautrumas, skirtingi odos bei plaukų tipai. Tad, tokius produktus vertėtų rinkti atsakingiau. Kita vertus, tarp populiarių rinkinių gausu įvairių kosmetikos priemonių. Be to, egzistuoja netgi plaukų augimą skatinančios dovanėlės. Visgi, kaip jau buvo minėta anksčiau, nepamirškite atsižvelgti į daugelį skirtingų aspektų – asmens norus, pomėgius, naudojamas priemones, šventės ypatumus. Bet kokiu atveju, siūlome tikrai platų pasirinkimą.

Ar rinkiniai yra gera dovana?

Dauguma rinkinių išties tinka labai skirtingiems žmonėms. Tačiau tai, ar konkrečiam asmeniui patiks tokia staigmenėlė, labai priklauso nuo pastarojo charakterio ir pomėgių. Be to, kaip jau minėjome kiek anksčiau, ne ką mažiau svarbi tinkama proga. Pavyzdžiui, vestuvių metu gavę nedidelį rankų kremų rinkinuką tikriausiai neapsidžiaugs beveik nei vieni sutuoktiniai. Kita vertus, tokia dovanėlė gali tikti svečiams, liudininkams, pamergėms bei pabroliams. Taipogi, dalis žmonių įvairias priemones mėgsta išsirinkti savarankiškai. Tokiu atveju, verčiau nesikiškite į jų odos bei veido priežiūros rutiną ir paieškokite kitų dovanų. Visgi, daugumai asmenų tokie rinkinukai patinka. Tad, jeigu ieškote dovanėlės kolegoms, tėvams, vaikams ar draugams – tai gali tapti puikia išeitimi.

Ko ieškoti priemonių sudėtyje?

Be jokios abejonės, įteikdami kitiems įvairias priežiūros priemones, tikriausiai siekiame to, kad šios išties būtų kokybiškos. Tokiu atveju, svarbu panagrinėti pasirinktų produktų sudėtis. Žinoma, tai labai priklauso nuo to, kokių priemonių ieškote. Taipogi, nemažai lemia žmogaus odos ypatumai ir probleminės vietos. Kita vertus, visuomet rekomenduojama privengti dirbtinių dažiklių, pernelyg daug konservantų. Be to, tikrai neprašausite žmogui įteikdami natūralesne sudėtimi pasižyminčius produktus. Tokiu atveju, bent jau galėsite būti ramūs dėl to, kad artimojo neištiks įvairios alergijos, o priemonės nesudirgins odos. Visgi, daugumoje produktų rekomenduojama ieškoti hialurono rūgšties, glicerino, pantenolio, įvairių aliejų bei vitaminų. Nemenkai pagelbėti gali ir mineralai, kokybiški bei natūralus ekstraktai. Be abejo, kiek atidžiau dovanas reikėtų rinkti tuomet, jeigu ieškote produktų vaikams. Įprastai šių oda yra gerokai jautresnė nei suaugusių, todėl tinkamų priemonių paieška gali užtrukti. Visgi, siūlome nemažą pasirinkimą, tad, belieka patyrinėti turimus rinkinukus.

Klausimai apie kategorijos prekes

Mano krepšelis