Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Kofermentas Q10

Susidūrusiems su nuolatiniu nuovargiu, energijos trūkumu, cukriniu diabetu bei kitomis ligomis, greičiausiai pravers kofermentas Q10. Kaina gąsdina dalį asmenų, tačiau verta paminėti, kad dažniausiai vieną pakuotę vartojate bent mėnesį, o kartais net du. Bet kokiu atveju, nors šį kofermentą geba pagaminti pats žmogaus organizmas, su amžiumi jo natūraliai mažėja. Q10 deficitą taip pat sukelia kai kurios ligos. Tokiu atveju, pagelbėti gali kokybiški papildai. Žinoma, šiuos rinktis reikėtų atsakingai – būtinai atsižvelkite į patikusio varianto sudėtį. Bet kokiu atveju, prieš pirkdami kofermentą verčiau pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku. 

Rodyti daugiau
13 prekė(s)
JAMIESON CO Q10 KOFERMENTAS, 30 mg, 60 minkštų kapsulių paveikslėlis
-35%*
Jamieson
14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ICONFIT, premium Q10 kofermentas, 90 kapsulių paveikslėlis
-20%
Naujiena
Iconfit
15,12€ 18,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Pharma Nord
26,20€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
AMBIO
15,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GAMTOS NAMAI KOFERMENTAS Q10, 60 kapsulių  paveikslėlis
-35%*
Gamtos namai
32,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ROYAL GREEN KOFERMENTAS Q10, ubiquinol, 50 mg, 60 kapsulių paveikslėlis
-35%*
ROYAL GREEN
36,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Omega Pharma
15,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Walmark
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
NOW Foods
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Swanson
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
Swanson
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Swanson
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
NOW Foods
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Kas yra kofermentas Q10?

Kofermentas Q10 – tai riebaluose tirpus junginys, randamas kiekvienoje gyvo organizmo ląstelėje. Be jo žmogus negalėtų kvėpuoti, judėti ir galvoti. Kofermentą Q10 gamina pats organizmas, mat jis būtinas normaliam ląstelių funkcionavimui. Visgi, senstant šio natūraliai mažėja. Teigiama, kad toks procesas prasideda jau nuo 25 metų. Kita vertus, kofermento Q10 mažėja ir sergant kai kuriomis ligomis. Tokiu atveju, pravartu įsigyti specialius papildus, kurie papildytų jo atsargas. 

Kofermento Q10 formos

Egzistuoja dvi pagrindinės kofermento Q10 formos. Viena iš jų – tai antioksidantas. O štai kita forma būtina energijos apykaitai. Šios medžiagos vadinamos ubikvinonu ir ubikvinoliu. Pirmasis variantas yra gelsvos spalvos bei dalyvauja energijos apykaitos procesuose. Antrasis pasižymi baltesniu atspalviu ir veikia kaip antioksidantas. Svarbu paminėti, kad daugumos žmonių organizmai ubikvinoną gali paversti ubikvinoliu. Tai padeda palaikyti tinkamą santykį tarp abiejų kofermento formų. 

Kaip gauname kofermento Q10?

Kofermentas Q10 yra gaminamas kepenyse. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, šio galima rasti kiekvienoje ląstelėje. Visgi, tam, jog kepenys galėtų pagaminti pakankamai kofermento Q10, organizme turi būti tam tikrų vitaminų bei mineralų. Labiausiai svarbia medžiaga reikėtų įvardinti vitaminą E. Kita vertus, šiek tiek kofermento taip pat gauname kartu su maistu. Puikūs jo šaltiniai yra mėsa, riebi žuvis, augaliniai aliejai, riešutai. Žinoma, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių šio nepavyksta gauti pakankamai, pravartu apsvarstyti papildų įsigijimą. 

Kada reikėtų vartoti kofermento Q10 papildus?

Visų pirma, kofermentą Q10 rekomenduojama vartoti tiems, kurie patiria itin didelį fizinį krūvį, pavyzdžiui, sporte. Kita vertus, kaip jau minėjome kiek anksčiau, šio natūraliai mažėja su amžiumi. Taigi, papildai gali praversti vyresnio amžiaus žmonėms. Jeigu sergate širdies ligomis, nutukimu, cukriniu diabetu, išsėtine skleroze ar anemija, greičiausiai Jums taip pat reikalingas kofermentas Q10. Nauda bus pastebima ir tiems žmonėms, kurie susiduria su nuolatiniu nuovargiu ar kraujavimu iš dantenų. Kita vertus, jeigu nesate tikri dėl šio kofermento trūkumo, verčiau pasikonsultuokite su gydytoju. 

Kofermento Q10 nauda

Šis kofermentas pasižymi išties didele privalumų gausa. Visų pirma, jis gali sulėtinti senėjimo procesus. Kita vertus, kofermentas taip pat suteikia papildomos energijos, padeda susigrąžinti gyvybingumą. Manoma, kad šis naudingas atminčiai ir dėmesio koncentracijai, pagelbėja kovoti su migrena. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, viena iš Q10 formų veikia kaip antioksidantas. Taigi šis itin naudingas ir odai, mat geba apsaugoti jos ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio. Teigiama, jog kofermentas taip pat praverčia daug sportuojantiems asmenims, mat gali padidinti ištvermę. Tad kaip galite matyti, privalumų išties gausu. Žinoma, pirmiausiai įsitikinkite, jog kofermentas Jums išties reikalingas. Tai padaryti galite pasitarę su gydytoju arba vaistininku. Bet kokiu atveju, kofermentas Q10 pasižymi išties didele privalumų gausa, todėl šis gali pagelbėti susidūrusiems su aukščiau išvardintomis problemomis. 

Mano krepšelis