Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Purškiami dezodorantai

Pats prakaito kvapas yra visiškai neutralus. Visgi, nemalonų aromatą sukelia besidauginančios bakterijos, kurių pilnai išvengti nepavyksta praktiškai niekam. Laimei, pagelbėti gali kokybiškas dezodorantas. Tokia priemonė pristabdo bakterijų dauginimąsi, todėl nuslopina prastą kvapą, suteikia švaros pojūtį. Kita vertus, nemažai žmonių pasirenka būtent purškiamus dezodorantus. Pastarieji pasižymi tikrai didele privalumų gausa. Be to, šių egzistuoja ganėtinai skirtingų – ekologiškų, natūralių, skirtų jautresnės odos savininkams. Žinoma, norėdami pasirinkti kokybišką dezodorantą, nepamirškite atsižvelgti į pastarojo sudėtį. Vienas iš esminių ingredientų, kurio rekomenduojama privengti kiekvienam – tai aliuminis.

Rodyti daugiau
5 prekė(s)
PERSPI GUARD, purškiamas antiperspirantas (5 d. apsauga nuo prakaitavimo), 50 ml paveikslėlis
-35%
Perspi Guard
12,34€ 18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
THAI, natūralus dezodorantas, 100 ml paveikslėlis
-25%*
Thai
7,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
EARTH LINE Vitamin E Ilgalaikis dezodorantas be aliuminio druskų, 50ml paveikslėlis
-25%*
EARTH LINE
14,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GARNIER MINERAL HYALURONIC CARE, purškiamas dezodorantas, 150ml paveikslėlis
-30%
Garnier
4,40€ 6,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Purškiami dezodorantai – ką reikėtų žinoti?

Purškiami dezodorantai yra pasirenkami ganėtinai dažnai dėl daugybės skirtingų priežasčių. Viena iš jų – tai sausumo pojūtis po priemonės naudojimo. Tuo tarpu, rutulinis dezodorantas po savęs palieka truputį drėgmės, o ši gali ištepti drabužius. Be to, purškiamas produktas veikia išties efektyviai. Visgi, prieš naudojimą jį reikėtų stipriai suplakti. Tai padeda sudėtyje esančioms medžiagoms susimaišyti tarpusavyje. Norint, jog dezodorantas veiktų išties efektyviai, pastarąjį geriausia purkšti maždaug 15 centimetrų atstumu. Be jokios abejonės, renkantis tinkamą priemonę, nepamirškite atsižvelgti į šios sudėtį. Daugumai žmonių rekomenduojama privengti ten esančio alkoholio, ypatingai tuomet, jeigu pasižymite jautresne arba į sausumą linkusia oda.

Dezodorantas be aliuminio

Aliuminis – tai ganėtinai toksiška medžiaga, kurią galima rasti kai kuriuose dezodorantuose. Pastebėta, jog pastarojo sudėtyje esančios druskos užkemša odos poras, neleidžia šiai kvėpuoti, blokuoja prakaito išsiskyrimą. Be jokios abejonės, pastarasis punktas daliai žmonių atrodo naudingas. Juk tokiu būdu neturime tvarkytis su padidėjusiu prakaitavimu. Visgi, liaukų užsikimšimas gali sukelti uždegimą bei sutrikdyti bendrą jų veiklą. Be to, kartais tai paskatina ir limfmazgių tinimą. Kai kurie tyrimai rodo, jog pernelyg didelė aliuminio koncentracija yra siejama su vėžio išsivystymo rizika. Be to, pastarasis gali prisidėti prie ląstelių struktūros pakeitimo, trikdyti bendrą hormonų veiklą. Pastebėta, kad per didelės aliuminio dozės neigiamai veikia ir skydliaukės veiklą. Tad, ką daryti tokiu atveju bei kaip viso to išvengti? Žinoma, čia gali pagelbėti dezodorantas be aliuminio. Pastarasis panaikins nemalonų prakaito kvapą, tačiau nesutrikdys liaukų veiklos. Be to, kokybiškas produktas suteiks sausos odos efektą, prislopins besidauginančias bakterijas.

Natūralus dezodorantas – ko ieškoti sudėtyje?

Kaip jau aptarėme kiek anksčiau, kokybiškas ir natūralus dezodorantas savo sudėtyje dažniausiai neturi aliuminio. Visgi, taip pat pravartu privengti kai kurių kitų ingredientų. Tai – įvairūs konservantai ir parabenai. Manoma, jog pastarieji taipogi turi įtakos vėžinių susirgimų išsivystymui. Parabenai kiek giliau įsigeria į odą bei gali nulemti endokrininės sistemos sutrikimus. Tad, pastarųjų privengti pravartu kiekvienam. Greičiausiai kyla klausimas – ko tuomet ieškoti dezodoranto sudėtyje? Iš esmės, natūralia ir veiksmingai prakaitą stabdančia medžiaga būtų galima įvardinti alūno akmenėlį. Tad, ieškodami išties kokybiško bei natūralaus produkto, susitelkite į šį ingredientą. Bet kokiu atveju, nors natūralesnes priemones pravartu įsigyti kiekvienam žmogui, ypatingai atidiems reikėtų būti jautresnės odos savininkams, taip pat ir vaikams.

Thai dezodorantas

Thai dezodorantas – tai puiki, nemalonų prakaito kvapą panaikinanti priemonė, ieškantiems kažko natūralaus. Jo sudėtyje yra anksčiau jau paminėtas amonio alūnas. Pastarasis ne tik efektyviai panaikina prastą kvapą, tačiau taip pat neužkemša porų ir leidžia odai kvėpuoti. Be to, šis nepalieka dėmių ant drabužių – o tai išties svarbus aspektas daugeliui žmonių. Visgi, pravartu kiek plačiau aptarti amonio alūno ypatumus. Tai lyg druska, kuri ištirpusi ant odos geba pristabdyti bakterijų dauginimąsi. O juk nemalonų kvapą dažniausiai sukelia visai ne prakaitas. Pastarasis visada yra neutralus. Tuo tarpu, prasto kvapo sulaukiame dėl pernelyg besidauginančių bakterijų. Laimei, toks dezodorantas neužkemša liaukų, todėl nesulaiko ir organizme esančių toksinų. Tad, tai išties puikus produktas, norintiems natūralaus bei patikimo varianto.

Garnier dezodorantas

Garnier dezodorantas yra skirtas moterims, pasižyminčioms kiek jautresne oda. Pastarasis gali pasigirti natūralesne sudėtimi. Be to, šis produktas yra hipoalergeninis. Toks dezodorantas efektyviai veikia maždaug iki 72 valandų. Pastarasis geba nuraminti sudirgusią odą ir leidžia jai kvėpuoti. Tad, galite visą dieną jaustis komfortiškai. Be to, šis tikrai efektyviai apsaugo nuo prasto kvapo. Žinoma, pastarąjį pravartu įsigyti kiekvienam žmogui. Visgi, tokia priemonė ypatingai tiks jautresnės odos savininkams.  

Ką reikėtų žinoti apie purškiamus antiperspirantus?

Dalis žmonių mano, jog dezodorantas ir antiperspirantas yra visiškai tas pats produktas. Visgi, realybėje šie nemenkai skiriasi. Dezodorantai yra sutelkti į bakterijų naikinimą. Tuo tarpu, antiperspirantai stabdo prakaitavimą, užkimšdami odos poras. Visgi, tai nėra pernelyg sveika. Juk kiekvienas žmogus turi prakaituoti. Tokiu būdu atsikratome toksinais, o pats kūnas stengiasi mus atvėsinti. Be abejo, kai kurie asmenys yra linkę prakaituoti gerokai daugiau nei kiti. Kasdienybėje tai gali stipriai išvarginti. Tenka atsakingiau pasirinkti drabužius, dažniau maudytis, ieškoti būdų papildomai atsivėsinti. Tokiu atveju, kokybiški antiperspirantai tikrai gali pagelbėti. Kai kuriuos iš jų pakanka naudoti vos vieną kartą, o apsauga išlieka net iki 5 dienų. Šie gali panaikinti stiprų pažastų, delnų, pėdų ir kitų vietų prakaitavimą. Antiperspirantą geriausia naudoti vakare prieš einant miegoti. Vos prabudę ryte galite jį nuplauti duše – poveikis vis tiek turėtų išlikti. Tačiau, kaip jau buvo minėta anksčiau, antiperspirantu rekomenduojama nepiktnaudžiauti. Tad, pastarąjį į pagalbą geriausia pasitelkti tuomet, kai artėja svarbios šventės, susitikimai ar kelionės. Tačiau, kasdienybėje patariama naudoti natūralius dezodorantus, kurie neužkimštų odos porų bei nesutrukdytų organizmui atsivėsinti.  

Kodėl mums svarbu prakaituoti?

Be jokios abejonės, kartais stiprus prakaitavimas tikrai gali išvarginti. Nesmagu būna svečiuose, kai tenka nusiimti batus arba pristatymų darbe metu, apsivilkus baltus marškinėlius. Panašių situacijų pasitaiko ir gerokai daugiau. Dėl šios priežasties, žmonės griebiasi įvairių priemonių prakaitavimui sustabdyti, net, jeigu pastarosios ne visuomet yra palankios sveikatai. Visgi, reikėtų prisiminti, jog odos porų užkimšimas ilgalaikės naudos tikrai neatneš. Priešingai, prakaitavimas yra labai reikalingas dėl daugybės skirtingų priežasčių. Pirmiausiai, pastarasis puikiai mus atvėsina. Štai kodėl karštomis vasaros dienomis prakaituojame gerokai gausiau nei žiemos metu. Tai natūrali organizmo termoreguliacinė funkcija, kurios stabdyti tikrai nevertėtų. Be to, prakaitavimas išvalo įvairius toksinus. Pastaruoju metu visuomenėje yra paplitę daugybė skirtingų mitų apie organizmo „išsivalymą“. Tačiau, jeigu leisite sau prakaituoti – organizmas savaime atsikratys daugeliu toksinų bei druskos pertekliumi. Žinoma, labai dažnai žmonės baidosi prasto kvapo. Visgi, kaip jau buvo minėta anksčiau, prakaitas yra neutralus. Tad, blogą kvapą sukelia besidauginančios bakterijos, kurias sėkmingai pristabdo kokybiški dezodorantai. Pastarieji tinka tiek pažastims, tiek pėdoms, nugarai bei kitoms prakaituoti linkusioms vietoms. Be abejo, kaip jau buvo minėta anksčiau, kai kurie dezodorantai taip pat gali pakenkti. Dėl šios priežasties, pasistenkite atsižvelgti į jų sudėtį ir paieškoti natūralesnės produkcijos. Visgi, siūlome tikrai nemažą priemonių įvairovę. Tad, belieka išsirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą bei įsigyti šį jau dabar.

Mano krepšelis