Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Inhaliatoriai

Suaugusiems skirti inhaliatoriai ar inhaliatorius vaikams gali efektyviai pagerinti sveikatos būklę ir palengvinti savijautą, susirgus kvėpavimo takų ligomis. Taip pat inhaliatoriai yra ir puiki kvėpavimo takų ligų profilaktikos priemonė. Telieka iš plataus skirtingų inhaliatorių rūšių asortimento išsirinkti tinkamiausią variantą. 

Rodyti daugiau
27 prekė(s)
OMRON C102 TOTAL 2IN1, inhaliatorius su nosies plovykle, kompresorinis paveikslėlis
-25%
Omron
56,26€ 75,02€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OMRON A3 COMPLETE, inhaliatorius, N1 paveikslėlis
-25%
Omron
68,68€ 91,58€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OMRON NAMICAT, kompresorinis inhaliatorius (sukurtas specialiai vaikams) paveikslėlis
-25%
Omron
50,82€ 67,76€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
APIPOL inhaliatorius
-10%
Apipol
8,09€ 8,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PIC AIR FAMILY EVOLUTION kompresorinis inhaliatorius visai šeimai, 1 vnt. paveikslėlis
-30%
PIC Solution
58,37€ 83,38€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
B.WELL PRO-110 KOMPRESORINIS INHALIATORIUS paveikslėlis
-30%
B.Well
34,50€ 49,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OMRON C301 DUOBABY 2IN1, kompresorinis inhaliatorius, + nosies aspiratorius (spec.kūdikiams) paveikslėlis
-25%
Omron
79,67€ 106,23€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
B.WELL MED-120 KOMPRESORINIS INHALIATORIUS paveikslėlis
-30%
B.Well
41,89€ 59,84€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
AEROCHAMBER PLUS FLOW-VU, nuo 1 iki 5 metų, su kauke paveikslėlis
Aerochamber
26,16€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
B.WELL PRO-115 KOMPRESORINIS INHALIATORIUS paveikslėlis
-30%
B.Well
40,66€ 58,09€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Evolu
108,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Evolu
108,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Evolu
72,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Evolu
68,96€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Microlife
56,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Microlife
64,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Microlife
66,55€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OMRON C801KD, inhaliatorius, vaikiškas, N1 paveikslėlis
-25%
Omron
57,16€ 76,22€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PIC AIR CUBE kompresorinis ekonominis inhaliatorius, 1 vnt. paveikslėlis
-30%
PIC Solution
41,21€ 58,87€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PIC AIR STYLO kompresorinis inhaliatorius, tylus reguliuojamas greitis, 1 vnt. paveikslėlis
-20%
PIC Solution
62,36€ 77,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

H2: Kaip veikia inhaliatoriai ir kodėl jie naudingi?

Inhaliatoriaus paskirtis – atlikti inhaliacijas kvėpavimo takams. Tikslus inhaliatoriaus veikimo principas priklauso nuo paties prietaiso, mat jų įvairovė yra išties didelė. Tačiau iš esmės inhaliatoriaus veikimas paremtas tuo, kad medikamentinis skystis yra išskaidomas į visiškai smulkias daleles, kurios purškiamos į kvėpavimo takus ir gali pasiekti net plaučius – tokiu būdu jie yra drėkinami, palengvėja kvėpavimas, nuslūgsta kosulys. 

Inhaliatoriai yra veiksmingas medicininis įtaisas, padedantis įveikti kvėpavimo takų susirgimus arba užkirsti jiems kelią. Jie suteikia efektyvią pagalbą užklupus kosuliui ar peršalimui. Inhaliavimo procedūra yra ne tik naudinga, bet ir visiškai neskausminga.

Inhaliatoriai gali padėti tiek vaikams, tiek suaugusiems, jei norima pagerinti savijautą sergant bronchitu, laringitu, bronchine astma, sumažinti gerklės ar kvėpavimo takų uždegimą, palengvinti kosulį ir bronchų spazmus, gydyti viršutinių kvėpavimo takų ligas.

 

H2: Inhaliatorių tipai

Pagal inhaliatorių veikimo pobūdį išskiriami keli skirtingi jų tipai. Kiekvienas pasižymi savais niuansais, todėl renkantis inhaliatorių reikėtų atsižvelgti į savo poreikius ir lūkesčius. Įvairūs gamintojai - Evolu, Omron, Microlife, Pic solution - siūlo platų skirtingų tipų inhaliatorių asortimentą, tad pasirinkimų gausybė išties didelė.

Pagrindiniai inhaliatorių tipai yra kompresorinis, garinis, ultragarsinis ir tinklinis. Naudojant kompresorinį inhaliatorių, purškiant skaidomos skysčio dalelės, pačios mažiausios iš jų išsiveržia ir pasiekia kvėpavimo sistemą, o didesnės nusėda atgal. Tai populiarus, patogus, neretai ir nebrangus variantas, tačiau veikia gana garsiai. Garinis inhaliatorius yra paprasčiausias ir pigiausias, įkvepiama daug dalelių, įkvėpimo laikas trumpas. Ultragarsinis inhaliatorius išgarinimui pasitelkia aukšto dažnio vibracijas, paprastai būna lengvesni ir veikia tyliau, tačiau yra brangesni ir tinkami ne visiems skysčiams. Tinkliniuose inhaliatoriuose skystis keliauja per siaurutį tinklelį, suformuojantį gerai įkvepiamus garus - jis taip pat kaip ir ultragarsinis inhaliatorius yra tylaus veikimo.

 

H2: Kaip išsirinkti inhaliatorių suaugusiam?

Suprantama, kyla klausimas, o kaip išsirinkti inhaliatorių? Renkantis inhaliatorių suaugusiajam reikėtų atsižvelgiant į savo poreikius ir aplinkybes. Jei inhaliatorius bus naudojamas namuose, tiks didesnis, sunkesnis, pastatomas įtaisas, kuriam reikalingas nuolatinis elektros tiekimas. Jeigu norėsite inhaliatorių nešiotis su savimi, vežtis į išvykas - prireiks mažesnio, rankinio prietaiso su baterijomis.

Jeigu inhaliatorius reikalingas profilaktikai ar nesunkiems simptomams palengvinti, tiks ir paprastesnis, pigesnis inhaliatorius, kurio skleidžiamos dalelės didesnės. Didesnės dalelės nusėda viršutiniuose kvėpavimo takuose, smulkesnės – patenka giliau. Tarkime, garinio inhaliatoriaus veikimas primena namines savadarbes garinimo procedūras. Jei erzina triukšmas – jums puikiai tiks begarsis inhaliatorius.

Rinkdamiesi atsižvelkite ir į tai, koks skystis bus pilamas į inhaliatorių – pavyzdžiui, ultragarsinis inhaliatorius nėra tinkamas antibiotikams, steroidams ir baltyminiams vaistams. Todėl renkantis inhaliatorių taip pat vertėtų pasitarti ir su gydytoju.

 

 

Be to, svarbu neužmiršti ir šių prietaisų komplektacijos – papildomi priedai užtikrina patogesnį bei platesnį panaudojimą. Dar vienas svarbus dalykas, kalbant apie inhaliatorius – kaina.

Skirtingi inhaliatorių tipai reikalauja skirtingos priežiūros, tad prižiūrėti prietaisą reikia atsižvelgiant į gamintojo nurodymus.

 

H2: Inhaliatorius vaikui – ką svarbu žinoti?

Na, o koks geriausias inhaliatorius vaikams? Čia ir vėl svarbu atsižvelgti į situaciją. Inhaliatorius tikrai yra veiksminga priemonė, o į procedūras mažyliai gali reaguoti net labai palankiai - reikia tik pasirinkti tinkamą įtaisą. Mažesniems vaikams, siekiant sumažinti stresą ir pagerinti naudojimosi patirtį, rekomenduojami smagūs, žaismingi, specialaus dizaino inhaliatoriai. Inhaliatorius vaikams gali tapti netgi savotiška žaidimo priemone – atliekant procedūrą, vaikas įsitraukia į žaidimą ir nusiramina.

Daugeliu atvejų vaikams tinkamesnis pasirinkimas bus inhaliatorius be garso. Net jei pasirenkamas įprasto dizaino prietaisas, inhaliatoriai be garso užtikrina, kad procedūra praeis gerokai ramiau ir sėkmingiau.

 

H2: Ką reikia pilti į inhaliatorių?

Dar vienas svarbus klausimas – ką pilti į inhaliatorių. Į inhaliatorių galima pilti įvairų tirpalą, priklausomai nuo situacijos, inhaliatoriaus tipo ir inhaliavimo tikslo. Inhaliacijoms, ypač profilaktinėms, tinkamas paprastas ar mineralinis vanduo. Gydymo tikslais į inhaliatorių taip pat pilami vaistai. Svarbu atkreipti dėmesį, kad vaistai į inhaliatorių turi būti paskirti gydytojo arba vaistininko. Inhaliacijoms naudojami ir eteriniai aliejai, tačiau su jais elgtis reikėtų atsargiai. Eteriniai aliejai gali būti labai vertingi, bet gali ir sukelti alergiją, be to, jie nėra tinkami inhaliatoriams, kurių skleidžiamos dalelės smulkesnės ir pasiekia gilesnes kvėpavimo takų vietas – tai gali smarkiai sudirginti kvėpavimo takų sistemą.

 H2: Kaip teisingai naudoti inhaliatorių?

Naudoti inhaliatorių reikia pagal pateikiamas rekomendacijas, nes kitu atveju arba procedūra bus neefektyvi, arba pajusite šalutinius poveikius. Apskritai inhaliatoriaus naudojimas turi būti atsakingas ir taisyklingas, todėl prieš naudodami - įsigilinkite į instrukciją, o naudodami užtikrinkite tinkamą ir saugų receptinių vaistų naudojimą, atsargiai elkitės su eteriniais aliejais, pilkite tik inhaliatoriaus tipui tinkamą skystį. Jei tik įmanoma, reikėtų įsigyti nuosavą inhaliatorių ir vengti skolinimosi.

 

Pats naudojimosi principas paprastas: prietaisas pridedamas prie burnos, per burną įkvepiama, per nosį iškvepiama. Inhaliuojama apie 10-20 minučių arba kol pasibaigia inhaliuojamo vaisto dozė. Inhaliacijos rekomenduojamos reguliariai, geriausia – kasdien.

Na, o visus inhaliatorius ir jų priedus rasite čia.

Mano krepšelis