Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Sauskelnės kelnaitės

Šlapimo arba išmatų nelaikymas yra ganėtinai dažnas kai kurių ligų simptomas. Žinoma, šias problemas sukelia įvairios priežastys, todėl svarbu neužsiimti savigyda ir kreiptis į gydytojus. Bet kokiu atveju, tokie simptomai gali nemenkai apsunkinti kasdienybę. Šlapimo ir išmatų nelaikymas sukelia nemažai diskomforto ir verčia vengti įvairių socialinių situacijų. Laimei, egzistuoja priemonės, galinčios palengvinti kasdienybę. Vienas iš variantų – tai kokybiškos sauskelnės kelnaitės. Pastarųjų gausu tikrai įvairių. Taigi, belieka pasirinkti labiausiai Jums tinkamą variantą.
Rodyti daugiau
76 prekė(s)
Kompensuojama
TENA SILHOUETTE CREME PLUS, kreminės spalvos kelnaitės šlapimo nelaikymui, M dydis, 12 vnt. paveikslėlis
Tena
12,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
DAILEE PANT LADY PREMIUM BLACK PLUS, sauskelnės-kelnaitės, L, 15 vnt. paveikslėlis
-50%
Dailee
6,46€ 12,92€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA PANTS EXTRA, sauskelnės-kelnaitės, L, 10 vnt paveikslėlis
Tena
8,13€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
DAILEE PANT LADY PREMIUM BLACK PLUS, sauskelnės-kelnaitės, M, 15 vnt. paveikslėlis
-50%
Dailee
6,46€ 12,92€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA PANTS MAXI, sauskelnės-kelnaitės, M, 10 vnt. paveikslėlis
Tena
15,65€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
SENI ACTIVE TRIO LARGE, Sauskelnės-kelnaitės, 10vnt. paveikslėlis
Seni
13,62€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA PANTS EXTRA, sauskelnės-kelnaitės, M, 14 vnt. paveikslėlis
Tena
11,94€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA PANTS PLUS, sauskelnės-kelnaitės, XS, 14 vnt. paveikslėlis
Tena
11,94€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Seni
10,74€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA SILHOUETTE NOIR PLUS,  juodos kelnaitės šlapimo nelaikymui, M dydis, 9 vnt. paveikslėlis
Tena
9,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
SENI ACTIVE PLUS LARGE, sauskelnės - kelnaitės, 10 vnt. paveikslėlis
Seni
11,14€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
SENI ACTIVE NORMAL LARGE, sauskelnės-kelnaitės, 30 vnt. paveikslėlis
Seni
25,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
SENI ACTIVE PLUS MEDIUM, sauskelnės-kelnaitės, 10 vnt. paveikslėlis
Seni
10,24€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA PANTS EXTRA, sauskelnės-kelnaitės, S, 14 vnt. paveikslėlis
Naujiena
Tena
11,94€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA MEN PANTS PLUS, Vyriškos sauskelnės-kelnaitės, L/XL, 10 vnt.  paveikslėlis
Tena
11,04€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA SILHOUETTE CREME PLUS, kreminės spalvos kelnaitės šlapimo nelaikymui, L dydis, 10 vnt. paveikslėlis
Tena
11,04€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
SENI ACTIVE CLASSIC M, sauskelnės-kelnaitės, 30 vnt. paveikslėlis
Seni
21,88€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA MEN PANTS PLUS, Vyriškos sauskelnės-kelnaitės, S/M, 12 vnt.  paveikslėlis
Tena
12,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DAILEE PANT PERFORMER PLUS M, sauskelnės kelnaitės, N15 paveikslėlis
-25%
Dailee
9,04€ 12,06€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Kompensuojama
TENA PANTS MAXI, sauskelnės-kelnaitės, L, 10 vnt. paveikslėlis
Tena
15,65€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Sauskelnės kelnaitės slaugai

Kokybiškos sauskelnės kelnaitės yra beveik neatsiejama pilnavertės slaugos dalis. Pastebima, kad nemažai problemų sukelia būtent papildoma drėgmė, kuri atsiranda kartu su šlapimo nelaikymu. Ši paskatina įvairių mikroorganizmų dauginimąsi. Būtent tai sukelia nemalonias ligas bei infekcijas, kurios gali pasireikšti skausmu, deginimo pojūčiu ar niežuliu. Dėl šios priežasties, rekomenduojama pasirinkti orui pralaidžias kelnaites. Be to, svarbu, jog įsigytas variantas tinkamai apgaubtų ir švelniai priglustų prie odos. Žinoma, ne ką mažiau pravartu atsižvelgti į produkto sugeriamumą. Tai itin priklauso nuo to, su kokiu šlapimo ar išmatų nelaikymu susiduria žmogus. Kita vertus, taip pat pravartu atsižvelgti į tai, jog pasirinktos sauskelnės kelnaitės pasižymėtų kvapo kontrolės sistema. Žinoma, puiku, jeigu įsigytą produktą lengva uždėti ir nuimti. Populiariausiais variantais vis dar išlieka Tena ir Seni sauskelnės kelnaitės. Visgi, skirtingo pasirinkimo gausu – taigi, belieka atsižvelgti į Jums svarbiausius aspektus. 

Kelnaitės nelaikantiems šlapimo

Kelnaitės nelaikantiems šlapimo gali būti tiek vienkartinės, tiek daugkartinės. Dažniausiai jos tinka ir vyrams, ir moterims. Žinoma, svarbu pasirinkti optimalų dydį. Tokios kelnaitės gali būti dėvimos dieną bei naktį. Iš esmės, jos apsivelkamos kaip įprasti apatiniai, todėl kiti žmonės šių tikrai nepastebės. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, kelnaitės pasižymi skirtingais dydžiais, todėl svarbu rasti Jūsų kūno formoms tinkamą variantą. Be to, atsižvelkite į reikalingą sugeriamumo lygį. Dauguma kelnaičių sugeba apsaugoti nuo nemalonaus kvapo ir padeda užtikrinti tinkamą higieną. Žinoma, šias reikėtų keisti kiek įmanoma dažniau, atsižvelgiant į situaciją. Tai padės apsaugoti odą nuo sudirginimo. 

Juostinės sauskelnės

Juostinės sauskelnės – tai puikus variantas šlapimo nelaikantiems asmenims. Visgi, svarbu atsakingai pasirinkti geriausią produktą. Atsižvelkite į tai, jog užsegimo juosta būtų išties minkšta ir elastinga. Be to, svarbu, kad pasirinktos sauskelnės neveržtų, tačiau išties efektyviai apsaugotų nuo pratekėjimo. Geriausia, jeigu įsigytas variantas pasižymėtų triguba apsauga. Tai užtikrina sausumą, minkštumą bei padeda palaikyti normalią odos būklę. Žinoma, svarbu pasirinkti individualiai Jums tinkamą dydį. Laimei, variantų gausu tikrai įvairių, todėl kiekvienas ras optimalų produktą. 

Kelnaitės šlapimo nelaikantiems vyrams

Kelnaitės šlapimo nelaikantiems vyrams yra sukurtos atsižvelgiant į specialiai šios lyties atstovų anatomiją. Toks variantas idealiai prisitaiko prie kūno formų ir patikimai apsaugo nuo pratekėjimo. Be to, kelnaitės yra ne tik patogios, tačiau taip pat visai nepastebimos aplinkiniams. Žinoma, svarbu atsižvelgti į tai, jog pasirinktas variantas gebėtų neutralizuoti nemalonų kvapą. Tai sumažins diskomfortą bei itin palengvins kasdienybę. Kai kurios kelnaitės šlapimo nelaikantiems vyrams atrodo kaip paprastos šortų tipo trumpikės. Neretai tai prisideda ir prie geresnės psichologinės savijautos, mat sukuria įprastos kasdienybės iliuziją. Žinoma, toks produktas pasižymi įvairiomis spalvomis, modeliais, dydžiais bei sugeriamumo lygiais. Taigi, belieka išsirinkti labiausiai Jums tinkamą variantą.

Įtampos šlapimo nelaikymas

Įtampos šlapimo nelaikymas dažniausiai pasireiškia moterų tarpe. Įprastai taip nutinka dėl nusilpusių dubens raumenų. Juokiantis, kosint arba čiaudint šlapimo pūslės slėgis padidėja. Visgi, nusilpę dubens raumenys dažniausiai nebegali pakankamai susitraukti, kad sulaikytų šlapimą. Taigi, negausi jo dalis ima pratekėti. Įtampos šlapimo nelaikymas dažnai pasireiškia nėštumo metu arba jau gimdžiusioms moterims. Kita vertus, pasitaiko ir įvairių atvejų, kuomet su šia problema susiduriama, pavyzdžiui, sportuojant. Taigi, ką reikėtų daryti, norint to išvengti? Pirmiausiai, rekomenduojama vengti tam tikrų gėrimų. Pasistenkite sumažinti kavos, arbatos ir alkoholio vartojimą. Be to, su įtampos šlapimo nelaikymu dažniau susiduria antsvorio turintys asmenys. Taigi, svarbu atsižvelgti į suvartojamų kalorijų kiekį. Taip pat rekomenduojama atsisakyti žalingų įpročių, pavyzdžiui, rūkymo. Be to, pravartu stiprinti dubens raumenis mankštinantis. Įprastai tam rekomenduojami Kėgelio pratimai. Kita vertus, pagelbėti gali ir Pilateso mankšta. Taigi, atsižvelkite į individualią savo savijautą.

Skubos šlapimo nelaikymas

Skubos šlapimo nelaikymas taip pat yra vadinamas dirgliąja šlapimo pūsle. Ką reiškia šis terminas? Iš esmės, noras šlapintis dažniausiai kyla staiga, o kūnas apie tai nė neįspėja. Visgi, šlapimo pūslė nusprendžia išsituštinti automatiškai, todėl tėkmės sustabdyti beveik neįmanoma. Ši problema dažniau pasireiškia vyrams. Įprastai ji kyla dėl padidėjusios prostatos. Anksčiau paminėti Kėgelio pratimai gali padėti kai kuriais šios problemos atvejais. Kita vertus, taip pat rekomenduojama treniruoti pačią pūslę. Tai reiškia, jog užsimanius į tualetą, reikėtų pasistengti sulaikyti šlapimą kuo ilgiau. Bėgant laikui, šlapimo pūslė nuslopsta ir nesureikšmina poreikio šlapintis, kuomet yra dar pustuštė. Žinoma, toks treniravimas gali užtrukti kiek ilgesnį laiką. Visgi, pastebima, jog šis padeda daugeliui asmenų. Taigi, išties verta jį išmėginti – juk nieko neprarasite.

Funkcinis arba neurologinis šlapimo nelaikymas

Funkcinis šlapimo nelaikymas dažniausiai pasireiškia žmonėms, kurie iki tualeto nespėja nueiti dėl fizinės ar psichinės sveikatos sutrikimų. Tuo tarpu, neurologinį tipą sukelia įvairios ligos, dėl kurių asmuo negali tinkamai kontroliuoti pūslės. Taigi, ką daryti tokiu atveju? Kadangi šie tipai yra susiję su kitomis ligomis, išspręsti susidariusią problemą įprastai yra gerokai sunkiau. Taigi, verčiau neatidėliokite ir kreipkitės į gydytojus. Kita vertus, kokybiškos sauskelnės kelnaitės suaugusiems gali palengvinti Jūsų kasdienybę. Taigi, susidūrusiems su šia problema, verta apsvarstyti jų įsigijimą. 

Kiti šlapimo nelaikymo tipai

Egzistuoja dar keli šlapimo nelaikymo tipai, apie kuriuos reikėtų žinoti. Pavyzdžiui, vienas iš jų yra vadinamas mišriu. Tai – įtampos ir skubos šlapimo nelaikymo derinys. Įprastai vienas iš jų pasireiškia kiek stipriau. Šis tipas yra būdingas tiek moterims, tiek vyrams. Kita vertus, egzistuoja keli variantai, su kuriais susiduria tik viena iš lyčių. Pavyzdžiui, vyrams dažnai būdingas varvėjimas po nusišlapinimo. Taip nutinka tuomet, kai šlapimo pūslė pilnai neišsituština. Dažniausiai ši problema pasireiškia dėl dubens raumenų susilpnėjimo. Be to, vyriškai lyčiai taip pat būdingas perpildymo šlapimo nelaikymas. Įprastai šis pasireiškia dėl obstrukcijos arba nervų pažeidimo. Visgi, mišraus šlapimo nelaikymo atveju, svarbu imtis priemonių, kurias aptarėme kiek anksčiau. Kita vertus, tiek vyrams, tiek moterims pravartu stiprinti dubens raumenis. Bet kokiu atveju, savigyda užsiimti tikrai nereikėtų. Nors egzistuoja priemonių, kurios gali palengvinti kasdienybę, svarbu kreiptis į gydytoją ir išsiaiškinti tikslias detales apie Jus kamuojančią problemą. Kai kuriais atvejais specialistas gali paskirti vaistus ar net operaciją. Visgi, kasdienybės palengvinimui verta įsigyti įvairias priemones. Vienu iš populiariausių variantų išlieka sauskelnės kelnaitės.

Šlapimo nelaikymo priežastys

Šlapimo nelaikymą gali lemti daugybė skirtingų veiksnių. Viena iš jų – tai susilpnėję dubens dugno raumenys. Tokiu atveju, šlapimas išteka juokiantis, kosint ar čiaudint, keliant sunkius daiktus, sportuojant. Kita vertus, vienu iš rizikos veiksnių taip pat reikėtų įvardinti antsvorį. Prie priežasčių galima priskirti ir šlapimo sistemos infekcijas. Šios gali nulemti itin didelį pūslės jautrumą. Šlapimo nelaikymą taip pat sukelia kai kurie vaistai, pasižymintys diuretinėmis savybėmis. Be to, šią problemą gali lemti tam tikros ligos, pavyzdžiui, insultas, Parkinsonas, išsėtinė sklerozė, smegenų trauma, diabetas. Moterų atveju, su šlapimo nelaikymu kartais taip pat susiduriama nėštumo metu arba po gimdymo. Kita vertus, neretai tai gali būti susiję ir su menopauze. Šios metu sumažėja estrogenų kiekis, o tai susilpnina dubens raumenis. Tuo tarpu, vyrų atveju šlapimo nelaikymą kartais lemia padidėjusi prostata. Taigi, kaip galite matyti, priežasčių išties gausu. Būtent dėl to, susidūrus su šlapimo nelaikymu, svarbu neatidėlioti ir kreiptis į gydytojus. 

Šlapimo nelaikymas naktį

Šlapimo nelaikymas naktį vargina nemažą dalį su šia problema susidūrusių asmenų. Tai gali nemenkai apsunkinti miegą ir neleisti tinkamai pailsėti. Dėl šios priežasties, svarbu pasirinkti kokybiškas priemones, kurios palengvintų naštą. Tena kelnaitės gali tapti puikia išeitimi. Specialiai nakčiai sukurta priemonė pasižymi gerokai didesniu sugeriamumu. Be to, šoniniai krašteliai efektyviai apsaugos nuo pratekėjimo. Komfortiškos, būtent nakčiai skirtos sauskelnės kelnaitės taip pat itin palengvina žmogaus naudojimąsi tualetu, mat jos nusiima bei užsimauna kaip paprasti apatiniai. Tad, tai išties puikus pasirinkimas šlapimo nelaikantiems asmenims. Svarbu paminėti, jog Tena kelnaitės yra pagamintos iš orui laidžių medžiagų. Šios užtikrina sausumą ir švelnumą bei suteikia trigubą apsaugą. Taigi, belieka pasirinkti Jums tinkamą dydį. 

Išmatų nelaikymas

Kokybiškos sauskelnės kelnaitės suaugusiems taip pat gali praversti tiems asmenims, kurie susiduria su išmatų nelaikymu. Šią problemą sukelia ganėtinai įvairios priežastys. Dažniausiai tai būna susiję su nervų arba raumenų pažeidimais. Pavyzdžiui, išmatų nelaikymą gali sukelti tokios ligos, kaip insultas, Parkinsonas, išsėtinė sklerozė. Be to, kartais prie šios problemos prisideda analinio sfinkterio arba išmatas judinančius raumenis kontroliuojančių nervų pažeidimai. Išmatų nelaikymą taip pat gali sukelti uždegimai, pavyzdžiui, Krono liga arba opinis kolitas. Taigi, kaip matote, skirtingų priežasčių gausu. Būtent dėl to svarbu neatidėlioti ir kreiptis į gydytoją, jog šis galėtų paskirti tinkamą gydymą. 

Šlapimo nelaikymo sukeliamas dermatitas

Šlapimo nelaikymo sukeliamas dermatitas yra ganėtinai dažna liga, pasireiškianti gležną ir pažeidžiamą odą turintiems asmenims. Tai uždegimas, dėl kurio atsiranda niežulys, skausmas, deginimo pojūtis, paraudimas. Iš esmės, šį dermatitą sukelia šlapimas ir išmatos bei jų poveikis odai. Kita vertus, egzistuoja tam tikri veiksniai, didinantys riziką. Pavyzdžiui, dermatito atsiradimą gali paskatinti pernelyg dažnai naudojami orui nepralaidūs lovos užtiesalai. Be to, norint išvengti šios problemos, svarbu laikytis tinkamos asmeninės higienos. Dermatitą taip pat sukelia prausimasis muilu, agresyvių priemonių naudojimas. Prie šios problemos prisideda ir laiku nepakeistos sauskelnės. Be to, vienu iš rizikos veiksnių būtų galima įvardinti nereguliarų lankymąsi tualete. Taigi, kaip matote, egzistuoja nemažai skirtingų aspektų, į kuriuos svarbu atsižvelgti. 

Kaip galima išvengti šio dermatito? Pirmiausiai, svarbu pasirinkti tinkamos sugerties sauskelnes kelnaites. Be to, intymių sričių odai valyti reikėtų įsigyti kuo švelnesnes priemones. Žinoma, kaip jau minėjome kiek anksčiau, sauskelnes derėtų keisti laiku. Taip pat galima įsigyti įvairių papildomų odos priežiūros priemonių, kurios gebėtų drėkinti, pamaitinti ir apsaugoti. 

Mano krepšelis