Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Kosmetika po saulės

Kosmetika prieš ar po saulės būna labai įvairi. Pavyzdžiui, tinkamos priemonės gali padėti apsisaugoti nuo UV spindulių poveikio. Tokiu atveju, oda nenudegs arba bent jau patirs mažesnio laipsnio pažeidimus. Kita vertus, kokybiškas kremas po deginimosi gali padėti ir tiems, kurie jau pavėlavo su prevencinėmis priemonėmis. Žalingų spindulių paveikta oda dažnai kenčia ne tik išoriškai – bėgant laikui, nudegimai gali sukelti įvairius susirgimus. Taigi, raminantis losjonas po deginimosi reikalingas tam, jog pamaitintumėte ir apsaugotumėte odą. Visgi, nors renkantis tinkamas priemones pravartu atsižvelgti į kelis skirtingus aspektus, esminiu vis tiek išlieka produkto sudėtis. Taipogi, norint efektyviai apsisaugoti, svarbu atkreipti dėmesį į SPF kiekį. Kita vertus, egzistuoja išties nemažai priemonių, kurios gali pagelbėti – tai losjonai, kremai, purškikliai nuo saulės.

Rodyti daugiau
16 prekė(s)
BIODERMA PHOTODERM GEL CREME, raminantis gelis kremas po deginimosi jautriai odai, 200 ml paveikslėlis
-30%
Bioderma
12,59€ 17,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ziaja
4,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ziaja
4,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
FILLERINA SUN BEAUTY, Purškiama apsauginė emulsija veidui ir kūnui po saulės  su Fillerina 12 hialurono rūgščių molekulėmis, 200ml paveikslėlis
-20%
FilLerina Sun Beauty
36,79€ 45,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Oro Di Spello
18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Uriage
17,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LR wonder company
18,09€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Aromatika
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Bema
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
ISDIN
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Pharmaceris
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
BIOSOLIS
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Nature's Secrets
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Ziaja
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Geriausi kremai nuo saulės – kaip išsirinkti?

Apie žalingą saulės spindulių poveikį visuomenėje kalbama vis dažniau. Pastarieji gali pakenkti net žiemos metu, tačiau pavojingiausi yra kaitriomis vasaros dienomis. Norint apsisaugoti svarbu vengti tiesioginių saulės spindulių ir buvimo lauke pačiame vidurdienio įkarštyje. Be abejo, tai pavyksta tikrai ne visada – juk kiekvienas žmogus nori pasimėgauti puikiu oru paplūdimyje, sodyboje ar paprasčiausiai mieste. Tokiu atveju, labai svarbu naudoti kokybiškas apsaugines priemones. Geriausi kremai nuo saulės pasižymi praturtinta sudėtimi. Visgi, pirmiausiai pravartu atsižvelgti į apsauginius filtrus. Pastarieji gali būti dviejų rūšių – cheminiai ir fizikiniai. Antrasis variantas yra geresnis pasirinkimas. Fizikiniai filtrai atspindi saulės spindulius ir taip apsaugo kiekvieno iš mūsų odą. Taipogi, pastebėta, jog šie beveik nesukelia alergijų. Be to, fizikiniai filtrai kovoja tiek su UVA, tiek su UVB spinduliais. Tuo tarpu, cheminiai filtrai veikia kiek kitu principu. Pastarieji neutralizuoja žalingą saulės poveikį tik po to, kai šios spinduliai jau pasiekia odą. Taipogi, cheminiai filtrai pagrinde saugo nuo UVB, o ne nuo UVA. Be to, šis variantas tikriausiai netiks jautresnės odos savininkams, mat kartais gali sukelti alergijas. Kita vertus, svarbu paminėti, jog kai kurie fizikiniai filtrai prasčiau susigeria, todėl lengviau nusitrina nuo kūno, retkarčiais palieka dėmeles. Visgi, manoma, jog šis pasirinkimas apsaugo kiek efektyviau. Kaip suprasti, kurie apsauginiai kremai nuo saulės yra su fizikiniais filtrais? Dažniausiai tai nurodo sudėtyje esančios medžiagos – titano dioksidas bei cinko oksidas. Jeigu tarp ingredientų šių nėra, labai tikėtina, jog pasirinkote kremą su cheminiais filtrais.

Apsauginiai kremai nuo saulės ir SPF

Renkantis tinkamą kremą išties pravartu atsižvelgti ne tik į jo sudėtį, tačiau ir dar vieną aspektą – tai SPF. Kas apskritai tai yra? Iš esmės, šis skaičius nurodo apsaugos nuo saulės faktorių, o dar tiksliau laiką, kaip ilgai kremas veiks ant Jūsų odos. Visgi, tinkamo SPF pasirinkimas labai priklauso nuo asmens išvaizdos – plaukų ir akių spalvos, strazdanų kiekio, odos atspalvio. Šie aspektai dar vadinami MED (minimalia eritemos doze). Pastarasis skaičius nurodo minimalų laiką, per kurį parausta konkretaus žmogaus oda. Pavyzdžiui, žemiausias MED yra 5. Dažniausiai jį turi itin šviesios odos ir plaukų asmenys. Toks kūnas yra linkęs nudegti, tačiau neįdegti. Tuo tarpu, MED 10 pasižymintys žmonės turi šviesius arba rudus plaukus, strazdanų, mėlynas, pilkas, žalias akis. Pastarųjų oda yra linkusi nudegti, tačiau kartais gali ir lengvai įdegti. Mūsų šalyje gausu MED 10 žmonių. Visgi, tikriausiai kyla klausimas – kaip tai susiję su SPF kiekio pasirinkimu? Teigiama, jog žinant (ar numanant) savo MED, reikėtų jį padauginti iš SPF skaičiuko, nurodyto ant kremo pakuotės. Tai parodys minutes, kiek Jūsų oda gali išgyventi iki kito produkto potėpio. Taigi, jeigu Jūsų MED yra 10 (turite šviesą odą, strazdanėlių, dažnai nudegate) ir pasirinkote kremą su 20 SPF, būsite saugūs maždaug 200 minučių. Be abejo, reikėtų įvertinti įvairius faktorius, pavyzdžiui, šis laikas gerokai sumažės tuomet, jeigu nuolat maudysitės vandens telkiniuose, mat kremas paprasčiausiai nusiplaus. Be to, labai svarbu tinkamai paskirstyti produktą.

Losjonas po deginimosi – ar jis reikalingas?

Be jokios abejonės, savo odą reikėtų apsaugoti dar prieš deginimąsi saulėje. Kita vertus, egzistuoja nemažai priemonių, padėsiančių šią papildomai pamaitinti ir sudrėkinti vėliau. Kokybiškas kremas po deginimosi gali nuraminti bei apsaugoti odą po ilgo buvimo saulėje. Visgi, norint pasirinkti tikrai efektyvią priemonę, pravartu atsižvelgti į pastarosios sudėtį. Puiku, jeigu joje yra tokių medžiagų, kaip alavijas, medetkos, ramunėlės, įvairūs vitaminai. Pagelbėti gali ir kolagenas, elastinas, hialurono rūgštis. Visgi, dalis tokių priemonių yra skirtos odos nuraminimui po to, kai nemenkai šią nudegėte. Kita vertus, kai kurie produktai gali prisidėti prie ilgesnio įdegio išlaikymo, todėl labai svarbu atsirinkti Jums tinkamą variantą.

Visgi, labai daug žmonių pergyvena dėl to, jog naudodami apsaugines priemones apskritai nesugebės įdegti. Tačiau, svarbu atsižvelgti į savo odos ypatumus. Jeigu ši nudega, o ne įdega – saugoti ją reikėtų labai atsakingai. Kita vertus, jei turite rusvą, nesilupančią odą, tikriausiai galite įsigyti įdegį skatinančias priemones. Visgi, apsauginius kremus reikėtų naudoti ir tokiems žmonėms, tačiau, galite pasirinkti kiek mažesniu SPF kiekiu pasižyminčius produktus. Tad, nepamirškite atsakingai saugoti savo odos tiek prieš deginimąsi, tiek po jo.

Kremas po deginimosi – ar pakanka vien jo?

Kremas nuo saulės gali tapti puikia apsauga, siekiant išvengti žalingo saulės poveikio. Tuo tarpu, įvairios priemonės po deginimosi padeda nuraminti ir pamaitinti jau įdegusią odą. Tačiau, norint pilnai apsisaugoti, vien šių produktų pakanka tikrai ne visada. Ką dar reikėtų prisiminti? Pirmiausiai, rekomenduojama nebūti lauke tarp 11 ir 15 valandos. Būtent tuo metu saulė yra pati kaitriausia – tad, jei tik pavyksta, įvairius susitikimus verčiau planuokite kitu laiku. Visgi, jeigu to padaryti neišeina, reikėtų pasistengti prisilaikyti pavėsio. Taipogi, patariama dėvėti galvos apdangalus, nepamiršti, jog SPF gali būti ir makiažo priemonių sudėtyje, todėl šios gali apsaugoti papildomai. Be to, kremu reikėtų pasitepti bent 20 minučių iki išėjimo į lauką. Vėliau – nepamirškite produkto naudoti pakartotinai. Galiausiai, reikėtų prisiminti, jog nors saulės kaitrumas labiausiai pasireiškia vasaros metu, UV spindulių poveikis išlieka net žiemą. Taigi, įvairias apsaugines priemones derėtų naudoti nuolat.

Vaikų odos apsauga nuo saulės

Vaikų oda beveik visuomet yra jautresnė nei suaugusių. Dėl šios priežasties, pastarąją saugoti nuo saulės derėtų dar atidžiau. Taigi, pasistenkite prisilaikyti anksčiau jau nurodytų taisyklių. Be to, pravartu įsigyti didesnį SPF kiekį turintį kremą. Kita vertus, kūdikius iki 6 mėnesių reikėtų saugoti dar atsakingiau. Patariama šių nelaikyti tiesioginių saulės spindulių akivaizdoje. Visgi, jeigu to išvengti nepavyksta, įsigykite priemones, kurios yra skirtos būtent kūdikiams. Įprastai, tokių produktų sudėtis yra natūralesnė, tinka jautresnei odai. Taipogi, svarbu nepamiršti patepti labai įvairių vietų – plaštakų, pirštų, ausų kraštelių ir panašiai. Tai daryti pravartu ir suaugusiems, tačiau vaikams yra tiesiog būtina.

Klausimai apie kategorijos prekes

Mano krepšelis