Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Kosmetika vaikams

Dauguma vaikų pasižymi gerokai jautresne oda nei suaugusieji. Dėl šios priežasties, tinkamas priemones pastariesiems reikėtų rinkti gana atsakingai. Kosmetika vaikams gali būti labai įvairi bei apimti nemažai skirtingų produktų. Tai – kūno ar veido odos priežiūros priemonės, prausikliai, muilai bei šampūnai. Visgi, renkant tinkamus produktus, svarbu atsižvelgti į pastarųjų sudėtį. Geriausia ieškoti kuo natūralesnių priemonių, kurios nesudirgintų mažylių odos.

Rodyti daugiau
209 prekė(s)
BEPANTHOL BABY, tepalas, 30 g paveikslėlis
-20%
Bepanthol
4,79€ 5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BIODERMA ABC DERM GEL MOUSSANT, prausiklis kūnui, veidui ir plaukams, kūdikiams ir vaikams, 1 l paveikslėlis
-30%
Bioderma
14,34€ 20,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BABE PEDIATRIC, ypatingai švelnus šampūnas kūdikiams ir vaikams, 200 ml  paveikslėlis
-25%
Babe
8,24€ 10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ISDIN NUTRATOPIC PRO-AMP,apsauginis veido kremas, nuo 5 mėn., 50 ml paveikslėlis
-25%
ISDIN
14,24€ 18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BioB drėkinamasis kremas kūdikiams, 300 ml paveikslėlis
-25%*
BioB
34,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
RELIZEMA BABY CARE, kremas, 100ml paveikslėlis
-20%
Relizema
13,59€ 16,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
URIAGE BABY LEVANTE, prausiklis, 500ml paveikslėlis
-25%*
Uriage
13,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
WELEDA CALENDULA BABY, šampūnas ir kūno prausiklis, vaikiškas, su medetkomis, 200 ml paveikslėlis
-25%*
Weleda
10,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Dr. Bronner's
21,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NATURA HOUSE aliejukas vaikams minkštinamasis su migdolų, makadamijos ir jojobos aliejumi, 150ml paveikslėlis
-25%
Natura House
13,61€ 18,15€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Johnson's
3,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BABE PEDIATRIC, drėkinamasis veido kremas, 50 ml paveikslėlis
-20%
Babe
14,15€ 17,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BABE PEDIATRIC, švelnus kūno prausiklis kūdikiams ir vaikams, 100 ml paveikslėlis
-20%
Babe
4,68€ 5,85€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
YOPE švelnus purškiamas kondicionierius vaikams lengvam iššukavimui, 150ml. paveikslėlis
-25%*
yope
12,69€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BioB prausiklis kūdikiams, 300 ml paveikslėlis
-25%*
BioB
29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BIODERMA ABCDERM, gelis prausiklis vaikams ir kūdikiams, 200 ml  paveikslėlis
-30%
Bioderma
7,92€ 11,32€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Uriage
10,14€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
K-MOM
12,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PURE BEGINNINGS KONDICIONUOJANTIS ŠAMPŪNAS  VAIKAMS SU MARULOS ALIEJUMI, 250 ml. paveikslėlis
-25%*
Pure Beginnings
13,50€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
WELEDA, muilas, medetkų, 100 g paveikslėlis
-25%*
Weleda
6,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Šampūnai vaikams – kaip išsirinkti?

Vaikiška kosmetika apima tikrai nemažai skirtingų produktų. Visgi, vienu iš svarbiausių būtų galima įvardinti šampūną. Kaip jau buvo minėta anksčiau, vaikų oda yra gerokai jautresnė nei suaugusių. Dėl šios priežasties, pravartu pasidairyti tokių priemonių, kurios pasižymėtų švelnesne sudėtimi. Ko ieškoti tarp sudedamųjų dalių? Puiku, jeigu įsigytame šampūne yra pantenolio, įvairių vitaminų ir ekstraktų. Svarbu, jog pasirinkta priemonė gebėtų švelniai valyti, nuraminti ir puoselėti odą, palengvinti šukavimą. Taipogi, puiku, jei įsigytas produktas padeda išvengti sausinančio kieto vandens poveikio. Be abejo, labai svarbu, kad priemonė nedirgintų akių, tiktų jautresnei odai. Tad, kokybiško šampūno ieškokite išties atidžiai.

Veido priežiūra vaikams

Tinkama veido priežiūra yra aktuali ir vaikams. Visgi, pastarųjų rutinoje daugybės priemonių tikrai nereikia – dažniausiai pakanka vien kokybiško kremo. Be abejo, geriausia, jog pasirinktas produktas pasižymėtų lengva tekstūra. Taipogi, puiku, jeigu priemonė geba drėkinti ir pamaitinti odą, ramina sudirgimus, saugo nuo išorinių dirgiklių. Ko ieškoti tokio produkto sudėtyje? Pirmiausiai atsižvelkite į tai, ar tarp ingredientų yra vitaminų. Taipogi, nemažai naudos gali atnešti ir Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebiosios rūgštys. Puiku, jeigu pasirinktame kreme yra glicerino, taukmedžio sviesto, įvairių aliejų (pavyzdžiui, avokadų). Be to, nepamirškite privengti konservantų, dažiklių bei panašaus tipo medžiagų, kurios gali stipriai paveikti jautresnę odą iš neigiamos pusės.  

Rankų muilas vaikams

Nemažai įvairių susirgimų lemia būtent netinkamas rankų plovimas. Labai dažnai vaikai apskritai vengia tai daryti, todėl gerus įpročius reikėtų mėginti įdiegti kuo įmanoma anksčiau. Kita vertus, kaip jau buvo minėta aukščiau, jaunieji vartotojai neretai pasižymi jautresne oda. Taigi, rankų muilą taip pat svarbu parinkti atidžiai bei atsakingai. Geriausia, jog pastarojo sudėtis būtų kuo natūralesnė. Taipogi, pravartu, jei tarp ingredientų yra ir raminančių augalų ekstraktų. Žinoma, svarbu privengti įvairių konservantų bei dažiklių. Kita vertus, labai dažnai vaikai tiesiog nesutinka nusiplauti rankų laiku. Dėl šios priežasties, galima paieškoti kvepiančių priemonių, kurios padėtų juos įkalbėti puikiu aromatu.  

Kremas nuo iššutimų

Mažylių odelę, dėl nemenko jos jautrumo, dažniausiai labai lengva sudirginti. Laimei, egzistuoja specialios priemonės nuo iššutimų, padėsiančios su tuo susitvarkyti. Kokybiškame kreme reikėtų ieškoti raminančių medžiagų. Taipogi, geriausia, jog dauguma ingredientų būtų ekologiški, tiktų jautresnei odai. Dalies kremų sudėtyje galima rasti įvairių vitaminų bei mineralų. Be to, praversti gali ir kai kurie aliejai bei ekstraktai, pavyzdžiui, kokosų, sezamų, ramunėlių. Žinoma, geriausia privengti įvairių pridėtinių kvapiųjų medžiagų.

Apsauginis lūpų pieštukas vaikams

Tarp naudingų vaikiškos kosmetikos priemonių reikėtų įtraukti ne tik šampūną, veido kremą, rankų muilą bei panašius produktus, tačiau ir apsauginį lūpų pieštuką. Pastarasis reikalingas tuomet, kai jaučiate, jog mažylio lūpos ėmė sausėti. Geriausia, kad pasirinkta priemonė taip pat gebėtų atlikti apsauginę funkciją. Juk vaikų lūpas gali paveikti daugybė išorinių dirgiklių, tarkime, stiprus vėjas ar šaltis. Be abejo, svarbu ieškoti kuo natūralesne sudėtimi pasižyminčių priemonių, mat jaunieji vartotojai kartais yra linkę išdykauti ir gali visai nenorėdami nuryti nedidelį kiekį produkto.

Apsauginis tepalas kūdikio odelei

Vaikiška kosmetika taip pat apima ir įvairias apsaugines priemones. Dažniausiai su odos problemomis susiduria būtent kūdikiai. Taip nutinka dėl pernelyg didelio drėgmės kiekio. Visų pirma, į kūdikio odą dažnai trinasi sauskelnės, o tai gali pažeisti natūralų apsauginį lipidų sluoksnį. Dėl šios priežasties tinkamas priemones svarbu rinktis itin atidžiai. Pavyzdžiui, sauskelnės turėtų būti pralaidžios orui, pernelyg neveržti, būti pagamintos iš kokybiškų medžiagų. Kita vertus, užsistovėjęs šlapimas bei jo sukeltas drėgmės pojūtis taip pat gali paskatinti odos pažeidžiamumą. Prie šios problemos prisideda ir išmatos. Taigi, kartais kūdikio oda pasidaro šiurkšti bei sausa, ją išberia. Tokiu atveju pagelbėti gali kokybiškas apsauginis tepalas. 

Apsauginis kremas nuo vėjo ir šalčio

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, vaikų oda dažnai yra gerokai jautresnė. Taigi šią daug labiau veikia įvairūs aplinkos dirgikliai, pavyzdžiui, vėjas ar šaltis. Tai ypatingai aktualu kūdikiams, nors su problemomis susiduria ir vyresni vaikai. Laimei, pagelbėti gali kokybiškas apsauginis kremas. Žinoma, renkantis tinkamą variantą pravartu atsižvelgti į produkto sudėtį. Puiku, jeigu ten galima rasti įvairių aliejų ir ekstraktų. Dažniausiai nedideliu kremo kiekiu reikia patepti atviresnes vaiko odos vietas – veidą, rankas, kaklą. Tokį produktą šaltuoju metų laiku geriausia naudoti kiekvieną dieną.

Putos vaikams

Kosmetika vaikams taip pat apima ir vonios putas. Šiuo produktu dažnai mėgsta pasilepinti net suaugusieji. Visgi, pasitaiko tokių atvejų, kuomet kai kurie vaikai itin nenori praustis. Žinoma, siekiant palaikyti tinkamą higieną to išvengti tikrai nepavyksta. Kita vertus, nuolat pyktis su mažyliu taip pat nesinori. Taigi, tenka ieškoti išeičių, kaip galima šį sudominti ir paskatinti norėti maudytis. Vienas iš variantų – tai kvapnios ir spalvotos vonios putos. Žinoma, dėl jautresnės vaikų odos šias pasirinkti reikėtų išties atsakingai. Taigi, atsižvelkite į patikusių putų sudėtį ir įsitikinkite, kad joje nėra kenksmingų medžiagų. Bet kokiu atveju, tai puikus produktas, kuris gali paskatinti mažylius maudytis dažniau.  

Kremas nuo sudirginimų aplink burną

Kremas nuo sudirginimų aplink burną yra sukurtas specialiai kūdikių ir vaikų odai. Jis pasižymi antibakteriniu bei atstatomuoju poveikiu. Toks kremas pagreitina odos apsauginio barjero atkūrimą ir šią nuramina. Be to, produktas padeda susigrąžinti komforto jausmą bei pašalinti nemalonius pojūčius sukėlusias problemas. Žinoma, renkantis tinkamą variantą svarbu atsižvelgti į priemonės sudėtį. Puiku, jeigu ten esantys ingredientai gali apsaugoti nuo seilių fermento amilazės. Kita vertus, svarbu, kad sudėtyje esančios medžiagos gebėtų padėti odai ir kovojant su išoriniais dirgikliais. Dažniausiai tokį kremą patariama naudoti 2 arba 3 kartus per dieną. Nedidelį jo kiekį tereikia užtepti ant odos aplink burną. 

Tarpdančių siūlas vaikams

Pasirūpinti tinkama vaiko burnos ertmės higiena svarbu iškart, vos tik išdygsta pirmieji dantukai. Visgi, dauguma tėvelių apsvarsto tik šepetėlio ir pastos įsigijimą. Kita vertus, vaikams taip pat reikalingas tarpdančių siūlas. Žinoma, svarbu pasirinkti tokį variantą, kuris būtų pritaikytas mažylių burnos struktūrai. Visgi, siūlą reikia naudoti kasdien, mat jis padeda pašalinti susikaupusias apnašas. Šio naudojimas tikrai nesudėtingas. Lėtai ir švelniai įstumkite siūlą į tarpdantį bei kilnokite šį aukštyn-žemyn. Viskas! Panaudotą dantų siūlą belieka išmesti. Žinoma, vaikų tarpdančius reikėtų valyti kuo švelniau ir atsargiau. Be to, geriausia, jeigu tai darytų tėveliai, mat mažyliai greičiausiai nepasirūpins pilna burnos ertmės priežiūra. Visgi, tinkamas priemones įsigyti būtina, norint išvengti įvairių dantų problemų.

 

Mano krepšelis