Kosmetika vaikams
Dauguma vaikų pasižymi gerokai jautresne oda nei suaugusieji. Dėl šios priežasties, tinkamas priemones pastariesiems reikėtų rinkti gana atsakingai. Kosmetika vaikams gali būti labai įvairi bei apimti nemažai skirtingų produktų. Tai – kūno ar veido odos priežiūros priemonės, prausikliai, muilai bei šampūnai. Visgi, renkant tinkamus produktus, svarbu atsižvelgti į pastarųjų sudėtį. Geriausia ieškoti kuo natūralesnių priemonių, kurios nesudirgintų mažylių odos.
Šampūnai vaikams – kaip išsirinkti?
Vaikiška kosmetika apima tikrai nemažai skirtingų produktų. Visgi, vienu iš svarbiausių būtų galima įvardinti šampūną. Kaip jau buvo minėta anksčiau, vaikų oda yra gerokai jautresnė nei suaugusių. Dėl šios priežasties, pravartu pasidairyti tokių priemonių, kurios pasižymėtų švelnesne sudėtimi. Ko ieškoti tarp sudedamųjų dalių? Puiku, jeigu įsigytame šampūne yra pantenolio, įvairių vitaminų ir ekstraktų. Svarbu, jog pasirinkta priemonė gebėtų švelniai valyti, nuraminti ir puoselėti odą, palengvinti šukavimą. Taipogi, puiku, jei įsigytas produktas padeda išvengti sausinančio kieto vandens poveikio. Be abejo, labai svarbu, kad priemonė nedirgintų akių, tiktų jautresnei odai. Tad, kokybiško šampūno ieškokite išties atidžiai.
Veido priežiūra vaikams
Tinkama veido priežiūra yra aktuali ir vaikams. Visgi, pastarųjų rutinoje daugybės priemonių tikrai nereikia – dažniausiai pakanka vien kokybiško kremo. Be abejo, geriausia, jog pasirinktas produktas pasižymėtų lengva tekstūra. Taipogi, puiku, jeigu priemonė geba drėkinti ir pamaitinti odą, ramina sudirgimus, saugo nuo išorinių dirgiklių. Ko ieškoti tokio produkto sudėtyje? Pirmiausiai atsižvelkite į tai, ar tarp ingredientų yra vitaminų. Taipogi, nemažai naudos gali atnešti ir Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebiosios rūgštys. Puiku, jeigu pasirinktame kreme yra glicerino, taukmedžio sviesto, įvairių aliejų (pavyzdžiui, avokadų). Be to, nepamirškite privengti konservantų, dažiklių bei panašaus tipo medžiagų, kurios gali stipriai paveikti jautresnę odą iš neigiamos pusės.
Rankų muilas vaikams
Nemažai įvairių susirgimų lemia būtent netinkamas rankų plovimas. Labai dažnai vaikai apskritai vengia tai daryti, todėl gerus įpročius reikėtų mėginti įdiegti kuo įmanoma anksčiau. Kita vertus, kaip jau buvo minėta aukščiau, jaunieji vartotojai neretai pasižymi jautresne oda. Taigi, rankų muilą taip pat svarbu parinkti atidžiai bei atsakingai. Geriausia, jog pastarojo sudėtis būtų kuo natūralesnė. Taipogi, pravartu, jei tarp ingredientų yra ir raminančių augalų ekstraktų. Žinoma, svarbu privengti įvairių konservantų bei dažiklių. Kita vertus, labai dažnai vaikai tiesiog nesutinka nusiplauti rankų laiku. Dėl šios priežasties, galima paieškoti kvepiančių priemonių, kurios padėtų juos įkalbėti puikiu aromatu.
Kremas nuo iššutimų
Mažylių odelę, dėl nemenko jos jautrumo, dažniausiai labai lengva sudirginti. Laimei, egzistuoja specialios priemonės nuo iššutimų, padėsiančios su tuo susitvarkyti. Kokybiškame kreme reikėtų ieškoti raminančių medžiagų. Taipogi, geriausia, jog dauguma ingredientų būtų ekologiški, tiktų jautresnei odai. Dalies kremų sudėtyje galima rasti įvairių vitaminų bei mineralų. Be to, praversti gali ir kai kurie aliejai bei ekstraktai, pavyzdžiui, kokosų, sezamų, ramunėlių. Žinoma, geriausia privengti įvairių pridėtinių kvapiųjų medžiagų.
Apsauginis lūpų pieštukas vaikams
Tarp naudingų vaikiškos kosmetikos priemonių reikėtų įtraukti ne tik šampūną, veido kremą, rankų muilą bei panašius produktus, tačiau ir apsauginį lūpų pieštuką. Pastarasis reikalingas tuomet, kai jaučiate, jog mažylio lūpos ėmė sausėti. Geriausia, kad pasirinkta priemonė taip pat gebėtų atlikti apsauginę funkciją. Juk vaikų lūpas gali paveikti daugybė išorinių dirgiklių, tarkime, stiprus vėjas ar šaltis. Be abejo, svarbu ieškoti kuo natūralesne sudėtimi pasižyminčių priemonių, mat jaunieji vartotojai kartais yra linkę išdykauti ir gali visai nenorėdami nuryti nedidelį kiekį produkto.