Nėščiųjų kursai

Gintarinė vaistinė“ kartu su žindymo specialiste lektore Natalja Bartkevičiene įkūrė nėščiųjų mokyklą, kurioje vyksta paskaitos nėščiosioms, seminarai, žindymo kursai besilaukiantiems internetu, naudingi tiek mamoms, tiek abiem tėvams. Jų metu specialistai perduos pačias reikalingiausias žinias ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Nėščiųjų mokyklėlė patiks tiems, kurie ieško profesionalių kursų besilaukiantiems, aiškios ir praktiškai pritaikomos informacijos. 

ŠĮ MĖNESĮ VYKS ŠIOS NĖŠČIŲJŲ PASKAITOS:

  • Web seminaras "Naujagimio priežiūros gudrybės"
  • Web seminaras  "Sėkmingas žindymas"
  • Web seminaras "Žindymo sunkumai ir jų sprendimo būdai" | NAUJIENA!
  • Web seminaras  "Mūsų kūdikis pasirengęs primaitinimui!"
  • Web seminaras "Nujunkimo procesas"
  • Web seminaras "Tėvelių mokykla"

PASKAITŲ DATAS BEI LAIKUS GALITE RASTI NUORODOJE: NUOTOLINĖS PASKAITOS BESILAUKIANČIOMS IR JAU PAGIMDŽIUSIOMS MAMOMS. ŽINDYMO KURSAI - Bilietai

 

REGISTRAVIMO Į NĖŠČIŲJŲ UŽSIĖMIMUS TVARKA:

 1. Įsigyjate bilietą į norimus nėščiųjų kursus internetuBilietai
 2. Registruojatės į nėščiųjų paskaitą elektroniniu paštu zindymas@gintarine.lt, kartu prisegate bilietą. Jokių kitų asmens duomenų nurodyti nereikia.
 3. 2 d.d. iki seminaro pradžios į savo elektroninį paštą gaunate nuorodą registracijai ir prisijungimui gauti.

Informacijos pasiteiravimui  +37068672201. Informacija suteikiama darbo dienomis nuo 9:00 val. iki 18:00 val

Artimiausiu metu visos nėščiųjų paskaitos vyks nuotoliniu būdu internetu sistemoje www.clickmeeting.com. Rekomenduojame parsisiųsti aplikaciją į savo mobilųjį telefoną.

 

Žindymo seminaras - vienas svarbiausių

Kai kurioms moterims žindyti nuo pat pradžių pavyksta lengvai, bet kitoms tai būna iššūkis ir išmokti  prireikia šiek tiek daugiau laiko. Mūsų nėščiųjų mokyklos organizuojamos paskaitos besilaukiančioms ir jau pagimdžiusioms mamytėms su lektore Natalja Bartkevičienė padės sustiprinti ryšį su naujagimiu, suteiks jums pagrindinių žinių apie žindymo pradžią bei atsakys į dažniausiai kylančius klausimus apie maitinimą krūtimi.

Svarbu žinoti, kad pirmosios mažylio dienos šiame pasaulyje yra ypatingos: jis patenka į visiškai naują aplinką, jį supa nauji žmonės, kvapai, garsai. Tiek daug pasikeitimų kelia nemažą nerimą ir baimę. Tačiau nusiraminimą ir saugumo jausmą gali suteikti mamos buvimas šalia. Ne veltui sakoma, jog prisilietimas turi magišką galią, o ypač – mamos prisilietimas prie savo kūdikio.

Kursų nėščiosioms metu papasakosime, koks itin reikšmingas yra mažylio ir mamos ryšys, kuris pirmaisiais gyvenimo mėnesiais yra užmezgamas ne tik per mylavimą, sūpavimą, kalbinimą, bet pirmiausia per žindymą. Žindymo kursų metu dar kartą įrodysime, kad tinkamas maitinimas - neabejotinai vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių mažylio augimą, vystymąsi, sveikatą ir adaptaciją. Motinos pienas yra natūralus ir geriausiai pritaikytas maistas kūdikiui, be to, žindymas padeda stiprinti mamos ir vaiko ryšį, vaikas jaučiasi saugesnis, jam tampa lengviau prisitaikyti prie aplinkos. Apie tai ir kur kas plačiau bendrausime paskaitų nėščiosioms metu.

ŽINDYMO SEMINARO TEMOS:

 • Žindymo pradžios organizavimas. Maitinimo krūtimi įgūdžiai. Taisyklingas maitinimas - svarbiausias sėkmingo žindymo veiksnys. Dauguma problemų atsiranda dėl netinkamos žindymo technikos.
 • Nėščiosios ir maitinančios moters krūtų ir spenelių priežiūra.
 • Mamos pieno sudėtis ir privalumai.
 • Ką gali valgyti pagimdžiusi mama.