Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Savaiminio įdegio priemonės

Savaiminio įdegio kremai, losjonai, aliejai – tai priemonės, padedančios įgauti norimą odos rusvumą, išvengiant tiesioginių saulės spindulių žalos. Artėjant vasarai dauguma asmenų lankosi soliariumuose, ima degintis paplūdimiuose ar sodybose. Visgi, ypatingai šviesesnės odos savininkams, tiesioginiai saulės spinduliai gali pridaryti nemažai žalos. Tačiau, ką daryti tokiu atveju, jeigu vis tiek norisi kiek rusvesnės kūno spalvos? Būtent čia idealiai tinka savaiminio įdegio produktai. Visgi, svarbu prisiminti, jog pastarųjų naudojimas ne visuomet yra paprastas. Norint, jog priemonė idealiai padengtų kūną, reikės tinkamai ir atidžiai paruošti savo odą procedūrai. Visgi, neretai tai reikalauja tik pripratimo – bėgant laikui, produkto paskirstymas tampa gerokai paprastesnis. Kita vertus, egzistuoja ir įvairios deginimosi priemonės. Pastarosios tinka žmonėms, kurie lankosi soliariumuose arba gulinėja tiesioginių saulės spindulių akivaizdoje. Deginimosi kremai ar losjonai pagelbėja rusvesnį atspalvį įgauti greičiau bei paprasčiau. Be to, tinkamai parinkti produktai gali papildomai pagelbėti odai – ją sudrėkinti ir pamaitinti. Žinoma, prieš įsigyjant priemones, labai svarbu atsižvelgti į kelis aspektus. Pirmiausiai, atkreipkite dėmesį į savo odos tipą. Taipogi, nepamirškite panagrinėti pasirinktų priemonių sudėčių. Visgi, pasirinkimo tikrai gausu, tad, belieka įsigyti tai, kas geriausiai atspindi Jūsų norus.
Rodyti daugiau
50 prekė(s)
NATURA MEDIA SUNCAROTEN STRONG, 40 kapsulių paveikslėlis
-40%
Natura Media
20,39€ 33,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
AUSTRALIAN GOLD, įdegį skatinantis aliejus su bronzantais, 237 ml  paveikslėlis
-30%
Australian Gold
20,50€ 29,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TOPICREM UM TAN, savaiminio įdegio losjonas, 200 ml paveikslėlis
-40%
TOPICREM
11,31€ 18,85€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
AUSTRALIAN GOLD ACCELERATOR, įdegį skatinantis pienelis, 237ml paveikslėlis
-30%
Australian Gold
19,59€ 27,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ISDIN, apsauginis dvifazis aliejus pagerinantis įdegį,  SPF 30,  200 ml paveikslėlis
-30%
ISDIN
24,49€ 34,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
38,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
38,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Minetan
34,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Sienna-X
27,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
EARTH LINE Vitamin E Sunless Tanner Savaiminio įdegio kremas 100ml paveikslėlis
-30%
EARTH LINE
13,71€ 19,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Stangrinamasis, įdegio atspalvį suteikiantis dieninis veido kremas Ziaja Cupuacu SPF10 50 ml paveikslėlis
-25%
Ziaja
5,24€ 6,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Minetan
24,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ZIAJA SUN LINE ĮDEGIO AKTYVATORIUS SU TIROZINU 150 ml paveikslėlis
-25%
Ziaja
3,74€ 4,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Minetan
24,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Minetan
34,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Minetan
34,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Minetan
34,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Minetan
34,90€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Savaiminio įdegio priemonės – kaip pasirinkti?

Žalingas UV spindulių poveikis visuomenėje yra pabrėžiamas vis dažniau. Be jokios abejonės, saulėje galima rasti ne tik minusų, bet ir tam tikrų privalumų. Pavyzdžiui, kartu su saulės šviesa gauname vitamino D, taip stipriai reikalingo daugeliui Lietuvos gyventojų. Be to, pramogavimas lauke šiltomis dienomis gerina daugumos asmenų nuotaiką. UV spinduliuotė netgi padeda gydyti kai kurias ligas – žvynelinę, rachitą, egzemą. Deja, saulės spinduliai ne visuomet yra tokie naudingi. Odos nudegimas gali sukelti priešlaikinį senėjimą, padidinti įvairių susirgimų riziką. Dėl šios priežasties, nemaža dalis asmenų nusprendžia pasisaugoti bei pernelyg dažnai nesideginti. Kita vertus, dauguma jų vis tiek nori akį traukiančio įdegio. Ką daryti tokiu atveju? Savaiminio įdegio priemonės gali tapti puikia išeitimi. Pastarosios sąveikauja tik su viršutiniu odos sluoksniu, todėl yra ganėtinai saugios. Žinoma, labai svarbu pasirinkti tinkamas priemones. Geriausias savaiminio įdegio kremas kiekvienam žmogui gali būti skirtingas. Taigi, pirmiausiai pravartu atsižvelgti į savo odos tipą. Pavyzdžiui, jeigu ši yra linkusi į sausumą, tuomet derėtų įsigyti drėkinantį kremą. Riebesnės odos savininkams rekomenduojama pasirinkti savaiminio įdegio purškiklius. Kodėl? Pastebėta, jog tokios priemonės nesukelia nemalonaus riebumo jausmo, kurį kartais palieka kremai. Taigi, renkantis svarbu atsižvelgti į savo odos ypatumus.

Savaiminio įdegio kremai – kaip juos naudoti?

Norint, jog įsigyta priemonė pagelbėtų atrodyti puikiai, svarbu ne tik pasirinkti kokybišką produktą, tačiau ir tinkamai paruošti savo odą. Pirmiausiai, pastarąją rekomenduojama nušveisti. Šis žingsnis reikalingas tam, kad pašalintumėte bet kokias negyvas ląsteles, o kremas užsiteptų tolygiai. Taipogi, galite pašalinti ir kūno plaukelius – tačiau, tai tikrai nėra būtina, todėl atsižvelkite į savo poreikius. Be jokios abejonės, prieš naudojant įdegio priemones svarbu nusiprausti, gerai nusausinti odą, o galiausiai ją sudrėkinti turimais produktais. Visgi, šveitimo procesą patariama atlikti ne vėliau negu para iki kremo naudojimo. Taipogi, nepamirškite atsižvelgti į savo odos tipą. Jeigu pastaroji yra linkusi į sausumą, naudokite kuo daugiau drėkinamųjų priemonių, tepkite jas per kelis skirtingus kartus. Kitu atveju, įdegio kremas gali pasidengti netolygiai. Svarbu paminėti ir tai, jog procedūros metu rekomenduojama įsigyti savaiminio įdegio pirštines. Pasirinktą priemonę į odą geriausia įtrinti sukamaisiais judesiais. Taipogi, rekomenduojama tai daryti kuo švelniau, kylant nuo apačios į viršų. Atsižvelgiant į įsigytą produktą, pastarojo įsigėrimas į kūną gali užtrukti iki kelių valandų.

Deginimosi priemonės

Savaiminio įdegio produktai dažniausiai sukuria netikrą rusvesnės odos iliuziją. Visgi, daliai žmonių tai yra be galo patogus būdas pasiekti norimų tikslų. Tokios priemonės padeda gauti norimą įdegį išvengiant žalingo saulės poveikio. Kita vertus, pastarąsias naudoti ne visuomet paprasta – reikia tikrai gerai paruošti odą, pasirinkti kokybiškus produktus. Be to, užtrunka ir pati procedūra. Tad, kai kuriems žmonėms toks variantas paprasčiausiai netinka. Tokiu atveju, galima pasirinkti kito tipo priemones, tarkime, skatinančias įdegį. Pastarosios dažniausiai būna losjonų ir aliejų pavidalu. Šiuos galima naudoti tiek kaitinantis tiesioginių saulės spindulių akivaizdoje, tiek soliariume. Kokybiška priemonė paskatins gražesnio įdegio atsiradimą. Be to, savo sudėtyje pastarosios dažnai turi įvairių naudingų medžiagų. Pavyzdžiui, kai kurie aliejai geba drėkinti ir pamaitinti odą, o ne tik skatina greitesnį įdegį. Kaip pasirinkti tinkamus produktus? Be jokios abejonės, geriausia atsižvelgti į sudėtį. Pastarojoje ieškokite vitaminų, įvairių ekstraktų ir drėkinančių ingredientų, tarkime, alavijo. Taipogi, atsižvelkite į Jus labiausiai dominantį atspalvį.

Deginimosi kremai ar putos – ką pasirinkti?

Dažniausiais savaiminio įdegio produktais vis dar išlieka kremai ir putos. Visgi, abu variantai turi savų privalumų bei trūkumų. Be abejo, kai kurie aspektai labai priklauso nuo to, kokia sudėtimi pasižyminčią priemonę pasirinksite. Visgi, dauguma savaiminiam įdegiui skirtų kremų drėkina ir maitina odą. Tokius produktus nesunku paskirstyti tolygiai, be to, dažniausiai jų nereikia nuplauti. Tad, tai išties palengvina procedūros aplinkybes. Visgi, kai kurie kremai ne visuomet tinka šviesesnei odai, todėl svarbu atsižvelgti į pastarųjų sudėtį bei atspalvius. Tuo tarpu, savaiminio įdegio putos idealiai tinka pradedantiesiems, mat po kūną pasiskirsto dar paprasčiau. Naudojant tokią priemonę nesunku išgauti reikalingą atspalvio intensyvumą. Putos beveik visuomet tinka šviesesnės odos savininkams. Be to, pastarosios padeda pasiekti ganėtinai greitą įdegį. Kita vertus, neretai šios papildomai nedrėkina odos, todėl gali tikti tikrai ne visiems.

Savaiminio įdegio pirštinės

Savaiminio įdegio pirštinė yra puikus produktas, padedantis įsigytą priemonę ant odos paskirstyti tolygiau ir paprasčiau. Įprastai, pastarosios būna pagamintos iš švelnesnių, kūno nedirginančių medžiagų. Dauguma pirštinių gali kokybiškai paskirstyti tiek losjonus, tiek kremus bei putas. Toks produktas įdegio priemones užtepa tolygiau, be to, sugeria perteklių į save, apsaugo rankas nuo nusidažymo. Taipogi, kokybiška pirštinė padeda išvengti dryžių. Pastarąją naudojant, priemones į odą patariama įmasažuoti sukamaisiais judesiais. Geriausia tai daryti palengva ir švelniai. Be to, daugumą pirštinių vėliau galima skalbti, todėl nesunku šias panaudoti iš naujo.

Ar įdegio priemones galima naudoti veidui?

Saulės spinduliai dažniausiai kenkia visam žmogaus kūnui, tačiau neretai labiausiai paveikiama yra būtent veido oda. Dėl šios priežasties, bėgant laikui ant jos ima atsirasti vis daugiau raukšlelių, pastaroji praranda elastingumą. Būtent dėl to dauguma asmenų ima naudoti savaiminio įdegio produktus. Visgi, kai kuriems žmonėms iškyla klausimas – ar juos galima tepti ant veido? Atsakymas yra teigiamas. Savaiminio įdegio produktus ant veido naudoti galima, o ištepus kūną – netgi būtina. Kitu atveju, odos spalva gali nemenkai skirtis, todėl galutinis rezultatas tikriausiai nuvils. Visgi, specialios pirštinės kartais nepakanka, mat su ja sunkiau pasiekiamos smulkesnės kūno vietos. Tokiu atveju, tepant veidą šiomis priemonėmis, į pagalbą vertėtų pasitelkti makiažo šepetėlius.

Mano krepšelis