Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Serumai

Kokybiškas ir tinkamai parinktas serumas – tai viena iš kelių pagalbinių priemonių, norint turėti sveiką bei švytinčią veido odą. Įprastai, daugumos žmonių odos priežiūros rutinoje šis eina iškart po prausiklio, tačiau dar prieš pasitepant kremu. Išsirinkti tinkamą serumą nėra labai sudėtinga. Svarbiausia atsižvelgti į savo odos tipą, jos jautrumą, problemines vietas. Kita vertus, jautresnės odos savininkams derėtų apsistoti ties natūralesne produkcija. Tai sumažins šansą patirti įvairius sudirgimus bei alergines reakcijas.

Rodyti daugiau
2 prekė(s)
Žiedė
20,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Žiedė
17,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Natūralus veido serumas – kada jis reikalingas?

Kokybiškas serumas yra pravartus praktiškai kiekvienam žmogui. Tai – sudėtimi į konkrečią problemą koncentruota priemonė, suteikianti pastebimą rezultatą praktiškai iškart po naudojimo. Serumas gali pagelbėti tvarkantis su įvairiomis odos problemomis. Skirtingų paskirčių produkcijos gausu – kai kurios priemonės drėkina, kitos – maitina ar ramina odą, mažina raukšleles, suteikia skaistumo. Serumą pravartu naudoti kasdien, jį galima tepti tiek ryte, tiek prieš einant miegoti. Kita vertus, jeigu dauguma asmenų gali būti ne tokie išrankūs, jautresnės odos savininkams vertėtų pasirinkti natūralesnį produktą. Tokiu atveju, paprasčiau išvengsite nemalonių šalutinių reakcijų, tarkime, odos sudirgimo, paraudimo, niežėjimo ir panašiai. Be abejo, natūralus veido serumas gali būti naudingas kiekvienam. Tačiau, išrankesniems pravartu būti jautresnės odos savininkams.

Natūralaus serumo privalumai

Pats serumas iš savęs turi nemažai privalumų. Kaip jau minėjome anksčiau, šis suteikia ganėtinai greitą bei pastebimą efektą, gali pagelbėti kovojant su įvairiomis odos problemomis. Kita vertus, svarbu aptarti ir natūralaus serumo privalumus. Pirmiausiai, tokia priemonė savo sudėtyje turės daugiau naudingų ingredientų bei kuo mažiau konservantų. Tai – puikus sprendimas, norint apsaugoti savo odą nuo sudirgimų. Be to, didesnė naudingų ingredientų dalis gali byloti ir apie geresnį efektyvumą. Dėl šios priežasties, toks serumas idealiai tiks ne tik jautresnės odos savininkams, tačiau praktiškai kiekvienam žmogui.

Natūralaus serumo pasirinkimas

Išsirinkti tinkamą serumą nėra taip jau sudėtinga. Svarbiausia atsižvelgti į savo odos ypatumus bei pačios priemonės sudėtį. Taigi, atkreipkite dėmesį į problemines veido vietas ir pasistenkite parinkti tokį serumą, kuris prisidėtų prie šių sprendimo. Egzistuoja išties nemažai skirtingų priemonių – drėkinančių, raminančių, maitinančių, skirtų brandesnei odai. Tad, belieka atsižvelgti į individualias savo aplinkybes bei pasirinkti tai, kas geriausiai atspindi dabartinę Jūsų problemą.

Kita vertus, taip pat pravartu atkreipti dėmesį į serumo sudėtį. Puiku, jeigu šiame yra tokių medžiagų, kaip hialurono rūgštis, įvairūs aliejai bei vitaminai. Be abejo, tinkami ingredientai labai priklauso ir nuo problemos, kurią mėginate išspręsti. Kita vertus, pasirinkus natūralų veido serumą nepataikyti sudėtinga – įprastai juose gausu naudingų medžiagų, be to, toks produktas apmažins odos sudirgimo riziką.

Natūralus Žiedė veido serumas

Prekinio ženklo „Žiedė“ produkcija – tai lietuviškos, kokybiškos bei natūralios priemonės ne tik veidui, bet ir visam kūnui. Siūlomi veido serumai pagelbės drėkindami, mažindami raukšles, gaiviai nuramindami Jūsų odą. Prie ingredientų pasirinkimo ir jų mišinio prisidėjo farmacininkai, o tai suteikia papildomos ramybės, jog priemonių sudėtis bus veiksminga, tikrai natūrali bei kokybiška. Įprastai šiuose serumuose gausu tokių medžiagų, kaip migdolų, avokadų ar nakvišų sėklų baziniai aliejai, taip pat levandų, pelargonijų, santalų eteriniai aliejai. Kituose taipogi galima rasti pantenolio, glicerolio, anksčiau jau paminėtos hialurono rūgšties. Taigi, belieka atsižvelgti į dabartinę savo veido būklę bei apsispręsti, kokio tipo serumas geriausiai atspindėtų Jūsų poreikius. Dėl sudėties čia pergyventi nebereikės – natūrali Žiedės produkcija suteiks odai išties nemažai naudos.

Mano krepšelis