Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Preparatai lieknėjimui

Preparatai lieknėjimui gali būti ganėtinai skirtingi. Jie pasižymi įvairiomis sudėtimis bei pavidalais. Taigi, renkantis tinkamą variantą, pravartu atsižvelgti į produkto sudėtyje esančius ingredientus. Be to, įsigykite Jums labiausiai priimtiną preparato pavidalą. Kita vertus, svarbu paminėti, kad įvairūs papildai tėra pagalbinė svorio metimo priemonė. Esminiais aspektais išlieka tinkama mityba ir fizinis aktyvumas. 

Rodyti daugiau
61 prekė(s)
ECOSH Žarnyno DETOX, 260g paveikslėlis
-60% antrai prekei
Ecosh
22,30€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HYDROLESS SLIM, 60 kapsulių paveikslėlis
2 už 1 kainą
Hydroless
12,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
APOTHEKE PSYLLIUM, balkšvųjų gysločių sėklų luobelės, 300g paveikslėlis
-60% antrai prekei
APOTHEKE
12,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ORLISTAT POLPHARMA, 60 mg, kietosios kapsulės, N42 paveikslėlis
Gera kaina
Orlistat
22,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SWANSON CHROMAS, 200 mcg, 100 kapsulių paveikslėlis
-40%
Swanson
4,79€ 7,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ACORUS BALKŠVŲJŲ GYSLOČIŲ SĖKLŲ LUOBELĖS, maistinės skaidulos, 100 g paveikslėlis
-60% antrai prekei
Acorus
5,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ALSIROYAL COMFORT SKAIDULOS, milteliai, N12 paveikslėlis
-50%
Alsiroyal
4,44€ 8,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HYDROLESS, 30 kapsulių paveikslėlis
2 už 1 kainą
Hydroless
9,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ACORUS BALANCE FIBER SLIM DETOX, skaidulų milteliai, svorio kontrolei, 180 g paveikslėlis
-40%
ACORUS SMART BALANCE
6,29€ 10,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEW NORDIC APPLE CIDER 600, 120 tablečių paveikslėlis
-40%
New Nordic
15,79€ 26,31€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TALIJA S, 30 tablečių paveikslėlis
2 už 1 kainą
Aconitum
13,07€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SWANSON, TRIPHALA, kapsulės, N100 paveikslėlis
-40%
Swanson
8,09€ 13,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SWANSON GARCINIJA EKSTRAKTAS, 500 mg, 60 kapsulių paveikslėlis
-40%
Swanson
5,39€ 8,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CLEAN ME, milteliai, 21 pakelis paveikslėlis
-40%
Biofarmacija
4,08€ 6,80€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LEPICOL PLUS, milteliai, 180 g  paveikslėlis
-20%
Lepicol
23,72€ 29,65€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEW NORDIC FAT BURNER, 60 tablečių paveikslėlis
-30%
New Nordic
16,09€ 22,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LIFEPLAN GLUCOMANANN DIET SUPPORT, gliukomananas, 180 kapsulių paveikslėlis
-30%
Lifeplan
19,59€ 27,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
EQUILIBRA maisto papildas svorio kontrolei DREN-ANANAS
-30%
Equilibra
10,14€ 14,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ACORUS BALANCE DETOX SHOTS, skystis, 10 ml, 12 vnt. paveikslėlis
-40%
Acorus Balance
14,97€ 24,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LIEKNĖK, milteliai, 30 vnt. paveikslėlis
-40%
Biofarmacija
6,31€ 10,51€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Skaidulų svarba

Maistinės skaidulos yra labai svarbios žarnyno veiklai. Be to, šios gali būti naudingos svorio metimui. Svarbu paminėti, kad skaidulos yra skirstomos į dvi pagrindines rūšis. Tai – tirpiosios ir netirpiosios. Pirmuoju atveju, tokios skaidulos yra naudingos tiems, kurie susiduria su dideliu blogojo cholesterolio kiekiu. Be to, šios geba suteikti greitą sotumo jausmą. Taigi, jos gali pagelbėti žmonėms, kurie mėgina numesti svorio. Tuo tarpu, netirpios skaidulos yra itin naudingos žarnyno veiklai. Jos mažina vidurių užkietėjimo bei įvairių virškinamojo trakto ligų riziką. Visgi, sugrįžkime prie svorio metimo. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, skaidulos gali padėti atsikratyti nereikalingais kilogramais. Visų pirma, šios suteikia greitą sotumo jausmą ir sumažina apetitą. Be to, skaidulos turi itin nedaug kalorijų. Taigi, kaip galite matyti, šios itin naudingos metantiems svorį. Teigiama, kad tiek vyrams, tiek moterims reikėtų suvartoti maždaug 30 gramų skaidulų per dieną. Nors šios nėra itin kenksmingos, persivalgyti nepatartina. Kitu atveju, galite susidurti su pilvo pūtimu arba viduriavimu. Skaidulų gausu įvairiuose vaisiuose, daržovėse, ankštiniuose augaluose, viso grūdo produktuose. Visgi, jeigu Jus domina preparatai lieknėjimui, būtinai atsižvelkite į jų sudėtį. Puiku, jeigu tarp ingredientų rasite didesnį kiekį skaidulų – tai suteiks greitesnį sotumo jausmą ir padės nepersivalgyti. 

Chromo papildai

Papildai lieknėjimui gali būti ganėtinai įvairūs. Visgi, vienu iš dažniausiai pasirenkamų variantų išlieka chromas. Kam jis reikalingas? Šis pasižymi išties didele privalumų gausa. Visų pirma, chromas subalansuoja gliukozės kiekį kraujyje, saugo DNR ir RNR, aktyvina medžiagų apykaitą. Be to, šis stimuliuoja riebalų rūgščių bei cholesterolio sintezę ir padeda sumažinti alkį. Kita vertus, chromas taip pat naudingas insulino apykaitai. Taigi, kaip galite matyti, privalumų gausu. Visgi, kalbant apie svorio metimą, chromas ne tik padeda deginti riebalus, tačiau taip pat greitina pačią medžiagų apykaitą. Be to, kaip jau minėjome kiek anksčiau, jo vartojimas mažina alkį, todėl natūraliai suvartojate ne tiek daug kalorijų. Svarbu paminėti, kad chromo žmogaus organizme randama kauluose ir kepenyse. Susidūrusiems su jo trūkumu gali pasireikšti tokie simptomai, kaip intensyvus prakaitavimas, galvos svaigimas, šaltos rankos, mieguistumas, didelis troškulys. Kai kuriems žmonėms norisi nuolat užkandžiauti, atsiranda saldumynų poreikis. Teigiama, kad vyrams per parą reikėtų gauti maždaug 35 mcg chromo. Tuo tarpu, moterims – 25 mcg. Visgi, ši dozė gali didėti nėštumo arba žindymo metu. Chromo galima gauti iš ir maisto. Rekomenduojama valgyti viso grūdo miltų duoną, austres, bulves, kviečių gemalus. Kita vertus, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių to padaryti nepavyksta, apsvarstykite papildų įsigijimą. 

Spirulinos ypatumai

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, papildai lieknėjimui gali būti ganėtinai skirtingi. Dar vienu dažnai pasirenkamu variantu reikėtų įvardinti spiruliną. Visų pirma, šios sudėtyje yra išties mažai kalorijų. Kita vertus, spirulina pasižymi dideliu maistingumu. Joje gausu vitaminų B, C ir E. Be to, šios sudėtyje taip pat galima rasti tokių mineralų, kaip magnis, varis bei cinkas. Spirulinoje gausu skaidulų, kurias aptarėme kiek anksčiau. Jos suteikia greitą sotumo jausmą ir padeda suvartoti mažiau kalorijų. Kita vertus, svorį metantiems žmonėms taip pat patariama valgyti daugiau baltymų. Spirulinos sudėtyje jų yra maždaug 60-70%. Taigi, šios vartojimas prisidės ir prie raumenų ištvermingumo. Visgi, spirulina pasižymi gerokai didesne privalumų gausa. Ji mažina cukraus kiekį kraujyje ir efektyviai pažaboja apetitą. Be to, šis produktas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Spirulina taip pat gali sumažinti kraujospūdį ir blogojo cholesterolio kiekį. Taigi, privalumų išties gausu. Belieka pasirinkti Jums labiausiai priimtiną papildo pavidalą. Tai gali būti tabletės arba milteliai. Pastarieji įprastai naudojami kaip vienas iš vaisių kokteilių, sriubų arba salotų ingredientų. Taigi, atsižvelkite į Jums labiau priimtiną variantą.

Obuolių sidro actas

Obuolių sidro actas yra dar vienas produktas, naudingas svorio metimui. Jis pasižymi išties didele privalumų gausa. Visų pirma, obuolių sidro actas mažina cukraus ir blogojo cholesterolio kiekį kraujyje. Be to, jis reguliuoja riebalų įsisavinimą, todėl skatina svorio kritimą. Teigiama, kad pavartojus obuolių sidro acto sumažėja apetitas. Taigi, žmonės nepersivalgo, o jų organizmai natūraliai gauna mažiau kalorijų. Kai kurie maisto papildai svorio metimui savo sudėtyje turi būtent obuolių sidro acto. Tai gali būti tabletės, guminukai, kapsulės ir panašiai. Tad belieka pasirinkti labiausiai Jums priimtiną papildų pavidalą. Visgi, svarbu paminėti, kad obuolių sidro acto negalima vartoti visiems. Jo vengti reikėtų tiems žmonėms, kurie serga gastritu, kolitu ar pankreatitu, įvairiomis inkstų ligomis. Obuolių sidro acto taip pat nereikėtų vartoti tuomet, jeigu netoleruojate šio produkto, Jums pasireiškė alergija. Jo vengti patariama ir tiems, kurie serga cukriniu diabetu ar hepatitu. Kita vertus, visiems kitiems žmonėms tai gali būti išties naudingas produktas. 

Kiti preparatai lieknėjimui

Renkantis preparatus lieknėjimui pravartu atsižvelgti į jų sudėtį. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, ieškokite tokių variantų, kuriuose būtų galima rasti skaidulų, chromo, spirulinos, obuolių sidro acto ir panašių produktų. Kita vertus, patariama atsižvelgti ir į Jums labiausiai priimtiną preparato pavidalą. Tai gali būti milteliai, tabletės, kapsulės, guminukai, geriamieji produktai ir panašiai. Be to, rekomenduojama gerai apgalvoti, kokios naudos tikitės iš pasirinktų papildų. Kai kurie iš jų prisideda prie organizmo valymo, kiti – mažina apetitą, išlaiko ilgesnį sotumo jausmą. Dalis preparatų labiau tiks sportuojantiems asmenims. O štai kiti pagreitins medžiagų apykaitą. Taigi, kaip matote, skirtingų variantų gausu. Visgi, nepamirškite, jog lieknėjimo tabletės bei kiti panašaus tipo produktai yra tik pagalbinė priemonė. Norint atsikratyti nereikalingais kilogramais svarbu tinkamai maitintis ir užsiimti reguliaria fizine veikla. 

Kaip numesti svorio?

Metant svorį reikėtų atsižvelgti į suvartojamų kalorijų kiekį. Į savo mitybą pravartu įtraukti daugiau vaisių ir daržovių, grūdinės kilmės produktų, liesos žuvies bei mėsos. Be to, gerkite pakankamai vandens – maždaug 2 litrus per dieną. Kita vertus, pravartu atsižvelgti į papildomus gėrimus, kuriais mėgaujatės dienos metu. Jeigu nuolat geriate įvairius limonadus, rekomenduojama sumažinti jų suvartojimą. Žinoma, ne ką mažiau svarbu užsiimti reguliaria fizine veikla. Tai gali būti bėgimas, plaukimas, joga, svorių kilnojimas arba paprasčiausias vaikščiojimas. Svarbiausia, kad pasirinkta veikla Jums patiktų. Kitu atveju, greičiausiai nesugebėsite ja užsiimti reguliariai. Galų gale, nepamirškite tokių svarbių aspektų, kaip pakankamas poilsio kiekis, tinkamas darbo režimas, laisvalaikio ypatumai. Be to, nerekomenduojama savęs pernelyg riboti – kitu atveju, greičiausiai greitai „palūšite“ ir vėl sugrįšite prie senų įpročių.

Mano krepšelis