Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Eteriniai aliejai

Dabartiniais laikais, eteriniai aliejai kasdienybėje yra naudojami vis dažniau. Pastarieji pasižymi nemenka privalumų gausa. Be to, tokį produktą galima naudoti labai skirtingais būdais. Be abejo, egzistuoja tam tikros išimtys, tačiau iš esmės, pastarasis yra ganėtinai saugus. Tad, tai gali tapti puikiu kasdienybės pagalbininku, stiprinančiu plaukus, padedančiu nusiraminti ar sustiprinti imunitetą. Visgi, norint pasiekti geriausių rezultatų, pravartu atidžiau pasirinkti kokybišką produktą.

Rodyti daugiau
1 prekė(s)
ŽIEDĖ, eterinis arbatmedžių aliejus, 10 ml paveikslėlis
-30%
Žiedė
5,59€ 7,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kas yra eteriniai aliejai?

 Eteriniai aliejai yra išgaunami distiliuojant natūralius augalus. Įprastai šie naudojami aromaterapijoje, tačiau dalis žmonių juos įsigyja savoms reikmėms. Be abejo, konkretaus eterinio aliejaus poveikis priklauso nuo to, iš ko tiksliai jis buvo išgautas. Visgi, pastebėta, kad šis produktas pasižymi išties nemenka nauda. Eterinis aliejus gali tonizuoti, raminti ir atpalaiduoti, skystinti gleives bei lengvinti atsikosėjimą. Taipogi, kai kurie žmonės pastarąjį naudoja kaip vieną iš imuninės sistemos stiprinimo būdų. Dalis kokybiškai pagamintų eterinių aliejų gali veikti antimikrobiškai. Į žmogaus organizmą jie patenka keliais skirtingais būdais. Kai kurie asmenys pastaruosius įsigyja tabletėmis arba lašiukais. Kiti eterinius aliejus naudoja per kvėpavimo sistemą. Bet kokiu atveju, tai gali būti išties naudingas produktas, tačiau svarbu atsižvelgti į tai, iš ko jis yra pagamintas.

„Žiedė“ eterinis aliejus

Prekinis ženklas „Žiedė“ – tai vaistinėje pagaminta kosmetika. Farmacininkai ją sukūrė dar 2012 metais, todėl ši tikrai yra išbandyta bei patikrinta laiko. Prekinis ženklas „Žiedė“ siūlo ir eterinį, daugiafunkcį aliejų. Jis pagamintas ekologiškai, pasitelkiant arbatmedžius. Eterinio aliejaus naudojimas yra ganėtinai paprastas. 1-2 lašus produkto reikėtų įlašinti į karšto vandens indą, apgaubti galvą rankšluosčiu bei kvėpuoti kuo giliau apie 6 minutes. Kita vertus, tokį aliejų galima naudoti ir plaukams stiprinti. Maždaug 30 priemonės lašų reikėtų sumaišyti su 300 ml šampūno. Tuomet, plaukus derėtų plauti bent jau 3 kartus per savaitę. Be abejo, eterinį aliejų galima naudoti ir burnai skalauti. Tam tereikia maždaug 3 lašiukus įlašinti į stiklinę vandens.  Kita vertus, tokį produktą galima panaudoti gerokai platesniu mastu. Visgi, dažnais atvejais jį pravartu maišyti kartu su kitais eteriniais aliejais.

Taipogi, svarbu atsiminti dar kelis aspektus. „Žiedė“ eterinį aliejų reikėtų naudoti atsargiai tuo atveju, jeigu susiduriate su aukštu kraujospūdžiu, turite jautrią odą. Taipogi, pastarojo negalima duoti vaikams iki 6 metų ir nėščiosioms iki 4 mėnesio. Geriausia produkto nenaudoti prieš naktį. Be jokios abejonės, priemonės reikėtų privengti tiems, kurie netoleruoja arbatmedžių.

Galimi šalutiniai poveikiai

Kaip ir dauguma kitų produktų, eteriniai aliejai taip pat turi šalutinių poveikių. Be abejo, tokie atvejai yra ganėtinai reti. Visgi, prieš naudojant bet kokią priemonę, pastaruosius žinoti tikrai pravartu. Pavyzdžiui, dalis žmonių nepastebi, kad įsigytas eterinis aliejus yra jau pasenęs. Tokiu atveju, šis gali sudirginti odą net ir ne itin jautriems asmenims. Taipogi, kai kurie aliejai gali paskatinti pigmentinių dėmių atsiradimą. Dažniausiai tai įvyksta po to, kai pasitepate odą ir pernelyg greitai išeinate į lauką bei atsiduriate tiesioginių saulės spindulių akivaizdoje. Visgi, kaip jau buvo minėta anksčiau, tokį šalutinį poveikį sukelia retas aliejus.

Tinkamas laikymas

Eterinį aliejų reikėtų laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Taipogi, buteliukai turėtų būti sandarūs, o juos geriausia patalpinti ten, kur tamsiau, tarkime, spintelės gilumoje. Be to, prieš kiekvieną naudojimą reikėtų įsitikinti, jog aliejus tikrai yra nepasenęs – atkreipkite dėmesį į jo spalvą, kvapą bei konsistenciją.

Mano krepšelis