Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Odai, plaukams, nagams

Vitaminai odai, plaukams ir nagams gali būti ganėtinai įvairūs. Visgi, renkantis tinkamus papildus svarbiausia atsižvelgti į šių sudėtį. Rekomenduojama ieškoti tokių medžiagų, kaip biotinas, keratinas, selenas, cinkas, vitaminai A, C, D ir E. Žinoma, nepamirškite atsižvelgti į Jums priimtiną papildų pavidalą. Tai gali būti tabletės, guminukai, kapsulės, milteliai ir nemažai kitų variantų. Bet kokiu atveju, pasirinkimo gausu, tad sau tinkamą produktą tikrai atras kiekvienas. 

Rodyti daugiau
122 prekė(s)
BIOCELL BEAUTY SHOTS, 25 ml, 14 vnt. paveikslėlis
-50%
Biocell
23,14€ 46,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BIOCELL HAIR SHOTS, 14 x 25 ml (350 ml) paveikslėlis
-50%
Biocell
23,14€ 46,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SILICEA DIRECT, 15 ml, geriamasis gelis, 30 vnt.  paveikslėlis
-35%
Hubner
14,79€ 22,75€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SILICEA ORIGINAL GEL + BIOTIN, silicio gelis su biotinu, 500 ml  paveikslėlis
-40%
Hubner
10,03€ 16,72€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PANTOGAR VEGAN, 90 kapsulių  paveikslėlis
-60% antrai prekei
Pantogar vegan
57,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ECOSH BIOAKTYVUS BIOTINAS, 90 kapsulių paveikslėlis
-35%
Ecosh
12,67€ 19,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BEOTEBAL PLUS, plaukams, odai, nagams, tabletės, N30 paveikslėlis
-60% antrai prekei
31,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
VITA-LAB BIOTINAS, 10000 µg, 90 tablečių paveikslėlis
-30%
VITA-LAB
6,99€ 9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
NEW NORDIC HAIR VOLUME, 90 tablečių paveikslėlis
-40%
New Nordic
35,93€ 59,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
PERFECTIL ORIGINAL, 30 tablečių paveikslėlis
-40%
Perfectil
11,07€ 18,45€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BIOSIL, 60 kapsulių paveikslėlis
-40%
BioSil
21,68€ 36,14€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SILICEA DIRECT, abrikosų skonio, 30 paketėlių paveikslėlis
-35%
Silicea
14,79€ 22,75€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BEOTEBAL, 10mg, tabletės, N60 paveikslėlis
Gera kaina
24,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
HUBNER ORIGINAL SILICEA, 30 kapsulių paveikslėlis
-40%
Hubner
11,09€ 18,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
SAPIENS, Ašvaganda guminukai, 60 guminukų paveikslėlis
-30%
SAPIENS
10,49€ 14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
TRX2, maisto papildas plaukams, 90 kapsulių paveikslėlis
-30%
TRX2
47,80€ 68,29€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
AMBIO BIOTINAS, 5000mcg, 100 kapsulių paveikslėlis
-35%
AMBIO
8,44€ 12,98€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BIOTIN STRONG HAIR&NAIL, 60 tablečių paveikslėlis
-40%
Vitabalans Oy
9,89€ 16,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BEOTEBAL, 10mg, tabletės, N30 paveikslėlis
Gera kaina
14,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
BIOCELL HAIR, 60 kapsulių paveikslėlis
-40%
Biocell
11,89€ 19,82€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Vitaminai plaukams

Renkantis tinkamus vitaminus plaukams, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į produkto sudėtį. Puiku, jeigu šio sudėtyje galima rasti tokių medžiagų, kaip biotinas, keratinas, kolagenas. Be to, plaukams itin naudingi vitaminai D ir E. Visgi, pradėkime nuo pat pradžių. Biotinas – tai viena iš svarbiausių medžiagų plaukams, kuri gerina keratino struktūrą organizme. Šis padeda išvengti galiukų išsišakojimo ir lūžinėjimo. Be to, biotinas maitina plauko folikulus bei apsaugo nuo slinkimo. Tuo tarpu, keratinas yra natūraliai organizme gaminama medžiaga. Jis itin svarbus plaukų drėkinimui. Kolagenas taip pat aptinkamas kiekvieno žmogaus organizme. Visgi, su amžiumi jo gamyba natūraliai mažėja. Tačiau ši medžiaga labai svarbi stipriems ir žvilgantiems plaukams. Taigi, renkantis tinkamus papildus pravartu į tai atsižvelgti. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, plaukams taip pat svarbus ir vitaminas D. Nors jo vartojimas tiesiogiai nesusijęs su šių būkle, vitamino trūkumas gali paskatinti kai kurių problemų atsiradimą. Įprastai tai susiję su lėtesniu plaukų augimu, slinkimu ir lūžinėjimu. Taigi, įsitikinkite, kad Jūsų organizmui netrūksta vitamino D. Ypatingai į tai atsižvelgti reikėtų šaltuoju metų laikotarpiu. Kita vertus, renkantis papildus jų sudėtyje pravartu ieškoti ir vitamino E. Šis yra laikomas itin stipriu antioksidantu. Vitaminas E padeda atstatyti pažeistus plaukus, apsaugo nuo ankstyvo žilimo. Jis taip pat reikalingas folikulams. Bet kokiu atveju, geriausi vitaminai plaukams savo sudėtyje turės bent dalį iš išvardintų medžiagų. Taigi, rinkdamiesi tinkamą variantą būtinai į tai atsižvelkite. 

Vitaminai odai

Labiausiai reikalingi vitaminai odai yra A, C ir E. Kita vertus, pravartu ieškoti tokių papildų, kurių sudėtyje taip pat būtų mineralinių medžiagų, pavyzdžiui, cinko bei seleno. Visų pirma, vitaminas A yra itin svarbus visiems odos sluoksniams. Tai – galingas antioksidantas, kuris padeda apsisaugoti nuo oksidacinės pažaidos. Tuo tarpu, vitaminas C yra reikalingas kolageno susidarymui. Ši medžiaga svarbi tiek plaukams, tiek odai. Nors kiekvieno žmogaus organizmas sugeba ją pagaminti pats, kaip jau minėjome kiek anksčiau, su amžiumi kolageno natūraliai mažėja. Tokiu atveju gali praversti kokybiški papildai. Kita vertus, vitaminas E yra itin svarbus, norint apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų. Šis taip pat naudingas plaukams bei nagams. Tuo tarpu, cinkas ir selenas yra itin svarbūs mineralai, kurie palaiko normalią odos būklę. Taigi, papildų sudėtyje taip pat pravartu ieškoti šių medžiagų. 

Vitaminai nagams

Kokybiški vitaminai nagams savo sudėtyje privalo turėti tokių ingredientų, kaip biotinas, selenas, cinkas, geležis. Visų šių medžiagų galima gauti ir kartu su maistu, tačiau, jeigu dėl vienokių ar kitokių priežasčių to padaryti nepavyksta, pravartu apsvarstyti papildų įsigijimą. Biotinas, cinkas ir selenas tiesiogiai palaiko normalią nagų būklę, o štai geležies trūkumas silpnina visą organizmą. Tai veikia praktiškai kiekvieną sritį, įskaitant plaukus, odą bei nagus. Geležies įprastai trūksta žmonėms, kurie nevalgo mėsos, todėl būtinai į tai atsižvelkite. Kita vertus, nagams taip pat naudingas ir vitaminas E. Tai – antioksidantas, kuris geba apsaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio. Taigi, renkantis tinkamus papildus, atsižvelkite į tai, kad šių sudėtyje būtų išvardintų medžiagų. Tokiu būdu sustiprinsite savo nagus ir apsaugosite juos nuo pažeidimų. 

Vitaminų pasirinkimas

Kokybiški vitaminai plaukams, odai ir nagams savo sudėtyje privalo turėti anksčiau jau išvardintų medžiagų. Kita vertus, tai ne vienintelis aspektas į kurį pravartu atsižvelgti renkantis tinkamą variantą. Prieš perkant papildus, įsitikinkite, kad pasirinkote labiausiai Jums priimtiną jų pavidalą. Šių gausu tikrai įvairių. Tai gali būti guminukai, tabletės, kapsulės, milteliai, skysčiai ir panašiai. Žinoma, rekomenduojama vengti sintetinių medžiagų, dažiklių bei skonio stipriklių. Visuomet pravartu ieškoti kuo natūralesne sudėtimi pasižyminčių papildų. Be to, nepamirškite atsižvelgti į tai, kiek laiko vartosite pasirinktus vitaminus. Kai kuriais atvejais labiau apsimoka įsigyti didesnes pakuotes, mat šios pasižymi kiek mažesnėmis kainomis. 

Tinkama plaukų priežiūra

Norint apsaugoti ir sustiprinti plaukus svarbu tinkamai juos prižiūrėti. Ką tai reiškia? Visų pirma, visuomet rinkitės kokybiškas bei konkrečiai Jums tinkamas priežiūros priemones. Čia kalbama apie šampūną, kondicionierių ir kaukę. Svarbu, jog atsižvelgtumėte į savo plaukų tipą bei būklę. Kai kurios priemonės labiau tinka išsausėjusiai galvos odai, o štai kitos – tiems, kurie susiduria su pernelyg gausiu riebalų išsiskyrimu. Žinoma, įvairių atvejų gausu ir daugiau, todėl būtinai į tai atsižvelkite. Kita vertus, rekomenduojama kuo rečiau naudoti karščiu formuojančias priemones. Be to, nepamirškite reguliariai kirpti plaukų galiukų ir atskirai pasirūpinti jų priežiūra. Šaltuoju metų laikotarpiu patariama dėvėti kepurę, įsigyti papildomas priemones drėkinimui, pavyzdžiui, aliejuką, losjoną, purškiklį. Bet kokiu atveju, jeigu plaukų būklė vis tiek negerėja, gali būti, kad Jūsų organizmui trūksta tam tikrų medžiagų. Tuomet reikėtų pagerinti savo mitybą bei apsvarstyti kokybiškų papildų įsigijimą. 

Tinkama odos priežiūra

Tinkama odos priežiūra reiškia kokybiškų priemonių įsigijimą. Be to, svarbu turėti nuolatinę rutiną, kurią kartotumėte ryte ir vakare. Renkantis tinkamas priemones reikia atsižvelgti į konkrečiai savo odos tipą ir problemines vietas. Kai kurie produktai padeda sumažinti raukšles, todėl tinka vyresnio amžiaus žmonėms. O štai kiti geba drėkinti ar pamaitinti odą. Dalis variantų taip pat tinka tiems, kurie pasižymi jautresniu organizmu. Tokia oda lengviau sudirgsta, todėl priemones svarbu pasirinkti išties atsakingai. Kita vertus, kaip jau minėjome kiek anksčiau, kiekvienam žmogui taip pat reikėtų turėti nuosavą priežiūros rutiną. Tiek ryte, tiek vakare rekomenduojama naudoti prausiklį, toniką ir kremą. Papildomai odos priežiūrai taip pat pravers kokybiškos kaukės bei serumai. Visgi, jeigu šios būklė negerėja arba susiduriate su itin rimtomis problemomis, rekomenduojama apsilankyti pas gydytoją. Be to, atsižvelkite į tai, ką valgote. Gali būti, kad Jūsų organizmui trūksta tam tikrų medžiagų. Tokiu atveju pagelbės kokybiški papildai odai. 

Tinkama nagų priežiūra

Nors kokybiški vitaminai išties gali pagerinti Jūsų nagų būklę, ne ką mažiau svarbu ir tinkamai juos prižiūrėti. Visų pirma, visuomet elkitės kuo švelniau ir stenkitės nepažeisti plokštelės. Tai ypatingai svarbu tuomet, jeigu patys darotės manikiūrą arba pedikiūrą. Lakuojantiems nagus svarbu atsižvelgti į tinkamų priemonių pasirinkimą. Puiku, jeigu šios yra kuo natūralesnės ir pasižymi kokybiška sudėtimi. Rekomenduojama nepamiršti pasirūpinti odelių sveikata. Tam pagelbės specialus aliejus, kuris šias sudrėkins ir pamaitins. Kita vertus, jeigu problemos su nagais tik didėja, nepamirškite kreiptis į gydytoją. Tai gali būti kokios nors ligos simptomas, į kurį svarbu laiku reaguoti.

Mano krepšelis