Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Seksualinė sveikata

Seksualinė sveikata yra glaudžiai susijusi su psichologine savijauta ir bendra žmogaus sveikatos būkle. Nereikėtų numoti ranka į dingusi lytinį potraukį, potencijos susilpnėjimą ar kitus seksualinės sveikatos sutrikimus. Dar geriau – užkirsti tam kelią, rūpinantis savo sveikata ir pasitelkiant priemones, palaikančias seksualines funkcijas. Vibratoriai ir kiti sekso žaislai, medicininės priemonės potencijai gerinti leis mėgautis pilnavertišku seksualiniu gyvenimu.
Rodyti daugiau
12 prekė(s)
RAW POWDERS MACA ŠAKNIES 10:1 EKSTRAKTAS, 5000 mg, 120 kapsulių paveikslėlis
-25%
Raw Powders
9,74€ 12,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Raw Powders
20,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DUREX
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Aquagel
10,43€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DUREX
9,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DUREX
8,63€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DUREX
15,14€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Raw Powders
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Raw Powders
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Ieškokite vaistinėse
Femintimate
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota
Raw Powders
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Išparduota

Sekso žaislai ir seksualinė sveikata


Sekso žaislai ne tik suteikia daugiau malonumo, pasitenkinimo, naujovių intymiame gyvenime – jie gali turėti teigiamą poveikį vyrų ir moterų seksualinei sveikatai.
 
Sekso žaislai sukuria įvairių tipų ir intensyvumo seksualinę stimuliaciją, todėl jų naudojimas gali būti naudingas patiriantiems sumažėjusį lytinį potraukį, susijaudinimo, jautrumo stoką arba sunkumus patiriant orgazmą. Tinkamai parinkti sekso žaisliukai gali sumažinti kūno įtampą, padidinti atsipalaidavimą, pasitikėjimą ir savivertę, o tai ženkliai pagerina seksualinio gyvenimo kokybę. 
 
Taip pat nustatyta, kad sekso žaislai naudingi moterims, patiriančioms menopauzę, makšties atrofiją (sausumą) ar skausmą lytinių santykių metu (pavyzdžiui, dėl nepakankamo atsipalaidavimo). Yra duomenų, jog vaginaliniai vibratoriai gali padėti stimuliuoti kraujotaką makštyje ir palengvinti kai kurių makšties ligų simptomus.


Kaip išsirinkti vibratorių?


Rinkoje galima rasti daugybę skirtingų rūšių vibratorių, tačiau jūsų kūno poreikių neatitinkantis, prastos kokybės vibratorius gali nesuteikti norimo pasitenkinimo ar netgi žalingai veikti sveikatą. Ieškodami sau tinkamiausio vibratoriaus, atsižvelkite į keletą pagrindinių aspektų.
            
Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokia stimuliacija jums suteiktų daugiausiai malonumo, ir pagal tai rinktis vibratorių. Pavyzdžiui, yra vidiniai (stimuliuojantys makštį, G tašką), išoriniai (stimuliuojantys vulvą), kombinuoti (stimuliuojantys skirtingas erogenines zonas), analiniai, porų ir kitų rūšių vibratoriai. Taip pat rinkdamiesi vibratorių, atsižvelkite į norimą dydį, vibracijos pobūdį, funkcionalumą.
 
Svarbu pasidomėti medžiagomis, iš kurių yra pagamintas vibratorius. Geriausia rinktis iš aukštos kokybės hipoalerginių medžiagų (pavyzdžiui, 100 proc. silikono, ABS plastiko) pagamintus vibratorius, kurie yra minkšti, lankstūs, saugūs odai ir makšties ar išangės terpei.
 
Venkite vibratorių, kurių sudėtyje yra polivinilchlorido (PVC), vinilo, ftalatų, fenolio, anglies disulfido, sintetinio latekso, tolueno ir kitų toksinių medžiagų. Verta atkreipti dėmesį, jog poringi (nelygių paviršių) vibratoriai sukuria palankią terpę bakterijų vystymuisi, tad verčiau rinktis lygaus paviršiaus vibratorius. Be to, svarbu, kad vibratorius būtų pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos – tai palengvins produkto priežiūrą, sumažins nešvarumų ar infekcijų plitimo riziką.
 
Savo seksualinei sveikatai turite skirti pirmenybę, tad jei kyla abejonių dėl vibratoriaus tinkamumo, kokybės ar gamintojo patikimumo, nedvejokite ir pasikonsultuokite su vaistininku ar kitu specialistu. Išsirinkus vibratorių, patartina įsigyti ir natūralų, aukštos kokybės lubrikantą, kuris užtikrins seksualinių žaidimų sklandumą.

 

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus?


Vaginaliniai kamuoliukai (dar žinomi kaip Kėgelio, Ben-Wa rutuliukai) yra daugiau nei sekso žaislas – tai priemonė, padedanti sustiprinti moters lytinę sveikatą.
 
Vaginaliniai kamuoliukai treniruoja mažojo dubens raumenis, padeda atstatyti makšties sienelių elastingumą (pavyzdžiui, po gimdymo, dėl hormoninių pokyčių ar senėjimo procesų), užkerta kelią šlapimo nelaikymui, palengvina įvairių su mažojo dubens organų susilpnėjimu susijusių ligų (pavyzdžiui, makšties ar gimdos nusileidimo) simptomus. Be to, reguliariai naudojant vaginalinius kamuoliukus, lengviau pasiekiamas lytinis susijaudinimas ir pagerėja sekso kokybė, kadangi makšties raumenys stipriau apglėbia varpą, o moteris patiria intensyvesnį orgazmą.
 
Kaip naudotis vaginaliniais kamuoliukais? Iš pradžių juos nuplaukite karštu, muiluotu vandeniu arba specialiu valikliu, sudrėkinkite keliais lašais lubrikanto (galite lubrikuoti ir makšties prieangį). Įsitaisykite patogioje padėtyje (pavyzdžiui, gulint ar pritūpus), atsipalaiduokite. Lėtai ir švelniai įstumkite kamuoliukus į makštį. Kamuoliukams esant makštyje, galite atlikti Kėgelio pratimus (pavyzdžiui, įtempiant makšties raumenis 5-10 sekundžių ir atleidžiant, šią eigą kartojant bent 3 kartus) arba užsiimti kasdiene veikla (rekomenduojama kamuoliukų nelaikyti makštyje ilgiau kaip 6 valandas).
 
Kad kamuoliukų išėmimas iš makšties būtų sklandus, įsitaisykite patogioje padėtyje, atsipalaiduokite ir lubrikantu sudrėkinkite makšties prieangį. Išstumkite kamuoliukus suspausdamos makšties raumenis arba išimkite laikydamos už rankenėlės. Po naudojimo, kamuoliukus vėl nuplaukite karštu, muiluotu vandeniu arba specialiu valikliu.
 
Svarbu rinktis aukštos kokybės, iš hipoalerginių medžiagų pagamintus vaginalinius kamuoliukus. Pradedančiosioms rekomenduojama rinktis vaginalinius kamuoliukus su specialia rankenėle.


Priemonės potencijai gerinti


Potencijos susilpnėjimas daliai vyrų išlieka jautria tema, apie kurią vengiama kalbėti. Tačiau jei potencijos susilpnėjimas pradeda trikdyti jūsų įprastą seksualinį gyvenimą, vertėtų pasitelkti atitinkamas priemones, padedančias atgaivinti lytinį potraukį, susijaudinimą.
 
Vienas iš paprasčiausių būdų – papildai potencijai gerinti. Patartina rinktis augaliniu pagrindu pagamintus papildus, kurie natūraliai subalansuotų vyriškų lytinių organų funkcijas, hormonų veiklą. Tinkamiausius papildus vyrams išsirinksite pasikonsultavę su vaistininku.
 
Taip pat sveiką lytinę funkciją palaiko tinkama mityba, fizinis aktyvumas, alkoholio, rūkymo ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų ribojimas, streso vengimas, reguliarus seksas ar masturbacija (tam gali pasitarnauti ir įvairūs masturbatoriai).
 
Jei baimė ar nepasitikėjimas savimi yra vienas iš veiksnių, kodėl susiduriate su potencijos sutrikimais – pasitikėjimą savo jėgomis sekso metu galite padidinti pasitelkdami tokias priemones, kaip abu partnerius stimuliuojantis vibro žiedas, ejakuliaciją prailginantis užveržėjas ar įvairūs afrodiziakai (pavyzdžiui, stimuliuojantis gelis potencijai gerinti).
 
Reikėtų nepamiršti, jog potencija priklauso nuo daugybės priežasčių – amžiaus, fizinės, psichologinės, emocinės būklės, ryšio su partnere/-iu ir kitų. Be to, kiekvienas vyras iš prigimties pasižymi skirtingu seksualiniu pajėgumu, libido. Dėl to kiekviena situacija turėtų būti vertinama individualiai.

Mano krepšelis