Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Lūpų blizgiai

Skirtingi lūpų dažai gali prisidėti prie labai įvairių įvaizdžių kūrimo. Visgi, tai būtina makiažo dalis, padedanti suformuoti galutinį rezultatą. Nors vakarėlyje ar fotosesijose galima pastebėti matiniais dažais pasipuošusius žmones, reikėtų priminti apie dar vieną puikų produktą. Tai - įvairūs lūpų blizgiai. Pastarieji pasižymi didele privalumų gausa. Šie suteikia neapsakomą gaivos pojūtį, paputlina lūpas, o veidui priduoda gyvybingumo. Be to, tokia priemonė tepasi ganėtinai lengvai, geba drėkinti. Žinoma, labai svarbu pasirinkti tinkamą produktą. Tad, atsižvelkite į blizgio spalvą ir sudėtį. Puiku, jeigu pastarojoje nėra konservantų, tačiau galima rasti įvairių naudingų medžiagų. Kita vertus, ne ką mažiau svarbi ir kasdienė lūpų priežiūra. Antraip, joks makiažas neatrodys taip gerai, kaip to norėtumėte. Tad, nepamirškite puoselėti savo odos.

Rodyti daugiau
52 prekė(s)
IDUN Minerals
18,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE LIFTER GLOSS 006 REEF,  lūpų blizgesys paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
9,29€ 12,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų blizg. Golden Rose  roll on Nr.01-strawberry paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
1,95€ 2,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose Miss Beauty Glow Shine Lūpų blizgesys Nr. 03 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
4,89€ 6,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų blizg. Golden Rose  Sensation 5.6g Nr.121 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
4,19€ 5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų blizg. Golden Rose  Sensation 5.6g Nr.124 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
4,19€ 5,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų blizg. Golden Rose  roll on Nr.05-orange paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
1,95€ 2,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų blizg. Golden Rose roll on Nr.03-lemon paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
1,95€ 2,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų blizg. Golden Rose  roll on Nr.04-banana paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
1,95€ 2,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE LIFTER GLOSS 001 PEARL, lūpų blizgesys paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
9,29€ 12,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE LIFTER GLOSS 002 ICE, lūpų blizgesys paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
9,29€ 12,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE LIFTER GLOSS 004 SILK, lūpų blizgesys paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
9,29€ 12,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE LIFTER GLOSS 005 PETAL, lūpų blizgesys paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
9,29€ 12,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE LIFTER GLOSS 007 AMBER, lūpų blizgesys paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
9,29€ 12,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE LIFTER GLOSS 008 STONE, lūpų blizgesys paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
9,29€ 12,39€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose Nude lūpų blizg. Natural Nr.01, 4.5g paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,84€ 5,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose  Nude lūpų blizg. Natural Nr.02, 4.5g paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,46€ 4,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose  Nude lūpų blizg. Natural Nr.03, 4.5g paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,46€ 4,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose  Nude lūpų blizg. Natural Nr.04, 4.5g paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,46€ 4,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals
18,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Lūpų blizgiai - kada verta juos pasirinkti?

Lūpų blizgis yra išties patogi priemonė, skirta pasigražinimui. Pastarųjų gausu itin įvairių. Kai kurie žmonės labiau mėgsta bespalvius, kiti - neryškius, treti - ganėtinai sodrius variantus. Bet kokiu atveju, kiekvienas iš jų gali tikti labai skirtingomis progomis. Tai universali makiažo priemonė, prisidedanti prie įvaizdžio kūrimo tiek mieste, tiek vakarėlyje, darbe, fotosesijoje ar kelionėje. Lūpų blizgiai veidui suteikia žvilgesio ir gyvybingumo. Be to, pastarieji itin tinka vasaros metu, kuomet stengiamasi suformuoti gaivesnius įvaizdžius. Taipogi, tokia priemonė gali padėti vizualiai paputlinti lūpas, jas sudrėkinti. Tad, jeigu jau kurį laiką svarstėte apie blizgio įsigijimą - dabar pats metas tai padaryti. 

Kaip išsirinkti lūpų blizgio spalvą?

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, lūpų blizgiai gali pasižymėti itin skirtingomis spalvomis. Visgi, norint, jog galutinis įvaizdis būtų kuo įmanoma gražesnis, svarbu atsižvelgti į kai kuriuos aspektus. Pirmiausiai, atkreipkite dėmesį į savo lūpų formą. Jeigu pastarosios yra kiek putlesnės, galite pasirinkti tamsesnius atspalvius. Toks įvaizdis atrodys itin išraiškingai bei pabrėš žaviausius Jūsų veido bruožus. Kita vertus, plonesnių lūpų savininkams reikėtų susitelkti ties šviesesnėmis spalvomis. Be jokios abejonės, galite pasirinkti ir bespalvį blizgį. Tačiau, jokiu būdu nepirkite tamsesnių variantų - taip tik dar labiau suploninsite savo lūpas. Kita vertus, tai nėra vienintelis aspektas, į kurį pravartu atsižvelgti. Renkantis blizgesį, atkreipkite dėmesį ir į savo odos spalvą. Jeigu pastaroji šviesi - rinkitės persikinius, rožinius, švelniai raudonus blizgius. Kita vertus, tamsesnės odos savininkams vertėtų apsistoti ties rausvais, ryškiais vyšniniais atspalviais. Visgi, dalis asmenų taip pat atsižvelgia į lūpų simetriją. Jeigu norite ją pabrėžti - verčiau naudokite pieštuką ir dažus. Tačiau, jei siekiate neišryškinti asimetrijos, pasirinkite lūpų blizgį. 

Lūpų blizgis vs. lūpų dažai

Tiek lūpų dažai, tiek blizgis gali būti išties puikiomis priemonėmis. Visgi, renkantis tinkamą produktą, svarbu atsižvelgti į kelis aspektus. Pavyzdžiui - kokio amžiaus esate? Kokį makiažą kursite? Kur keliaujate? Įprastai, matiniai dažai labiau tinka oficialiai aplinkai. Be to, ryškesni atspalviai idealiai pabrėžia intensyvų makiažą. Tuo tarpu, lūpų blizgis gali suteikti gaivumo ir lengvumo pojūtį. Kita vertus, pastarasis dažniausiai pasirenkamas į vakarėlius, miestą bei išvykas. Be to, toks produktas labai gerai atrodo fotosesijų metu. Tačiau, kaip minėjome kiek anksčiau, svarbu atsižvelgti ir į žmogaus amžių. Matiniai lūpų dažai dažniausiai tinka vyresnėms moterims. Tuo tarpu, blizgis yra ganėtinai universali priemonė, puikiai papuošianti bet kokio amžiaus asmenis. Dar vienas svarbus aspektas - tai pačių lūpų būklė. Jeigu pastarosios yra išsausėjusios, rekomenduojama pasirinkti blizgį. Tokia priemonė užslėps problematiškas vietas bei sukurs žavų įvaizdį. Tuo tarpu, matiniai dažai suskilinėjusias lūpas tikriausiai išryškins. Be to, pastarieji pareikalaus gerokai daugiau įdirbio. Juk blizgiu galite pasitepti ganėtinai greitai ir vis tiek atrodyti puikiai. Tuo tarpu, naudojant matinius dažus, reikės pasistengti - kitu atveju, šie išryškins visus nelygumus. 

Lūpų blizgiai mergaitėms

Dauguma jaunų mergaičių, žvelgdamos į vyresnes seseris, mamas ar kitas gyvenime esančias moteris, natūraliai nori išbandyti įvairias makiažo priemones. Be jokios abejonės, pastarosioms tikrai nėra kur skubėti. Kita vertus, blizgis gali tapti puikiu produktu ieškantiems kompromiso. Tad, jeigu nenorite vaikui pirkti pernelyg rimtų priemonių, tarkime, pudros, šešėlių ar tušo, galite susitelkti į lūpas. Blizgis taps idealiu produktu išbandyti makiažą, tačiau nepakenkti savo odai. Be jokios abejonės, rinkdamiesi tinkamą priemonę, atsižvelkite į jos sudėtį. Pasistenkite ieškoti kuo natūralesnių ingredientų. Taipogi, puiku, jei blizgio sudėtyje rasite įvairių vitaminų ar kitų naudingų medžiagų. 

Kaip paruošti lūpas makiažo priemonėms?

Dauguma žmonių yra įpratę, kad prieš dažantis makiažo priemonėmis, veidą reikia tinkamai paruošti. Tačiau, nemaža dalis jų pamiršta, jog ta pati taisyklė galioja ir tuomet, kai kalbame apie lūpas. Pastarosios taip pat gali susidurti su įvairiomis problemomis. Kai kurios yra linkusios į išsausėjimą ir skilinėjimą, o štai dalis asmenų turi įprotį jas kramtyti. Visgi, lūpų oda yra ganėtinai plona, todėl taip pat ir pažeidžiama. Tad, kaip pastarąsias prižiūrėti, jog makiažas atrodytų išties žaviai? Pirmiausiai, rekomenduojama nuolat naudoti lūpų balzamą. Be jokios abejonės, atsižvelkite į tai, kokios problemos vyrauja dabartyje. Kai kurie produktai yra labiau koncentruoti į drėkinimą, o kiti - maitinimą. Be to, rekomenduojama bent retkarčiais naudoti lūpų šveitiklį. Svarbu paminėti ir tai, kad rinkoje egzistuoja specialios kaukės, skirtos būtent šiai kūno daliai. Tad, jas taip pat pravartu panaudoti bent kartą į savaitę. 

Ko ieškoti sudėtyje?

Norint pasirinkti tinkamą lūpų blizgį, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į patikusios priemonės sudėtį. Be jokios abejonės, išrankesniems reikėtų būti jautresnės odos savininkams. Kita vertus, natūralių bei naudingomis medžiagomis praturtintų produktų vertėtų ieškoti kiekvienam. Tad, į kokius ingredientus susitelkti svarbiausia? Puiku, jeigu blizgyje yra tokių medžiagų, kaip vitaminai, aliejai, hialurono rūgštis. Pastarasis ingredientas prisidės prie lūpų drėkinimo. Tuo tarpu, vitaminas E atliks apsauginę funkciją. Įvairūs aliejai gali drėkinti, suminkštinti bei pamaitinti lūpų odą. Be jokios abejonės, rekomenduojama privengti konservantų, kvapiųjų ir cheminių medžiagų. Tai ypatingai svarbu tuomet, kai kalbame apie jautresnės odos atstovus ar vaikus. 

Ką dar reikėtų žinoti?

Egzistuoja ganėtinai skirtingų lūpoms skirtų blizgių, todėl sau tinkamą variantą nesunkiai ras kiekvienas. Visgi, dažnas asmuo šios priemonės rinktis nenori dėl to, jog ji palieka lipnumo pojūtį. Kita vertus, dabartinėje rinkoje gausu produktų, kurie lūpų nesulipina. Be to, nesunku rasti maloniai šaldančių blizgių, prisidedančių prie gaivos pojūčio. Nors kartu su šia priemone pieštuko naudoti nebūtina, tai gali patobulinti kuriamą įvaizdį. Tad, atsižvelkite į tai, kokio galutinio rezultato siekiate. Pavyzdžiui, paprastas, neryškus lūpų blizgis idealiai tiks pasivaikščiojimui mieste. Tuo tarpu, kartu su pieštuku šis gali sukurti kombinaciją, kuri puikiai atrodys vakarėlyje ar fotosesijoje. Visgi, kaip jau minėjome kiek anksčiau, nepamirškite ieškoti išties kokybiškų priemonių. Pasirinktas blizgis gali atlikti ne tik estetinę funkciją, tačiau prisidėti prie pačių lūpų puoselėjimo. Taigi, ieškokite produkto, kuris gebėtų drėkinti, pamaitinti bei nuraminti Jūsų odą.

Mano krepšelis