Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Elektriniai dantų šepetėliai

Kruopšti dantų priežiūra yra būtina siekiant užtikrinti ne tik sveikus dantis, bet ir gerą viso organizmo būklę bei asmeninę savijautą. Elektriniai dantų šepetėliai yra puikus būdas pasirūpinti dantų švara ir sveikata tiek suaugusiems, tiek vaikams. Didelė skirtingų tipų elektrinių dantų šepetėlių įvairovė leis išsirinkti patį tinkamiausią variantą, o dantų valymas su elektriniu šepetėliu taps smagia ir lengva veikla.
Rodyti daugiau
94 prekė(s)
OCLEAN W10, elektrinis burnos irigatorius, rožinės spalvos paveikslėlis
-30%*
Oclean
59,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Oclean
119,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GUM SONIC DAILY 4110, dantų šepetėlio keičiamos galvutės, juoda, 2 vnt. paveikslėlis
-30%*
GUM
6,65€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ORAL-B CROSS ACTION WHITE PRO, Elektrinio dantų šepetėlio galvutės, 2vnt. paveikslėlis
-30%*
ORAL-B
16,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
CURAPROX HYDROSONIC EASY, ultragarsinis elektrinis dantų šepetėlis paveikslėlis
-30%*
Curaprox
129,75€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
B.WELL PRO-850 SONIC ELEKTRINIS DANTŲ ŠEPETĖLIS, BALTAS
-30%
Naujiena
B.Well
20,29€ 28,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
G.U.M. SONIC SENSITIVE, dantų šepetėlio keičiamos galvutės,  N2 paveikslėlis
-30%*
SUNSTAR GUM
5,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
G.U.M.®  SONIC SENSITIVE,  dantų šepetėlis (su baterija) paveikslėlis
-30%*
SUNSTAR GUM
18,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ORAL-B
13,67€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
GUM SONIC DAILY 4110, dantų šepetėlio keičiamos galvutės, balta, 2 vnt. paveikslėlis
-30%*
GUM
6,65€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OCLEAN AIR2 T, elektrinis dantų šepetėlis, baltos spalvos, 1vnt. paveikslėlis
-30%*
Oclean
35,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OCLEAN AIR2 T, elektrinis dantų šepetėlis, žalios spalvos, 1vnt. paveikslėlis
-30%*
Oclean
35,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
DIAGNOSIS WW-SONIC, elektrinis garsinis dantų šepetėlis, sidabrinė spalva paveikslėlis
-30%*
White Way
65,79€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ORAL-B iO GENTLE CARE, dantų šepetėlio galvutės, 2 vnt. pakuotė paveikslėlis
-30%*
ORAL-B
26,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ORAL B POC VITALITY PRO BLACK, Elektrinis dantų šepetėlis paveikslėlis
-30%*
ORAL-B
44,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ORAL B POC VITALITY PRO LILAC, Elektrinis dantų šepetėlis paveikslėlis
-30%*
ORAL-B
44,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Oclean
29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
ORAL-B 3D WHITE PRO, Elektrinio dantų šepetėlio galvutės, 2vnt. paveikslėlis
-30%*
ORAL-B
16,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Curaprox
22,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
OCLEAN S1, elektrinis dantų šepetėlių sterilizatorius, pilkos spalvos paveikslėlis
-30%*
Oclean
29,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Kodėl elektrinis dantų šepetėlis yra puikus pasirinkimas vaikams ir suaugusiems?

Viena iš labai svarbių savybių, kuria pasižymi elektriniai dantų šepetėliai, yra itin efektyvus apnašų pašalinimas. Elektrinis dantų šepetukas atlieka daug judesių – tai užtikrina jo veiksmingumą. Didelis judesių kiekis leidžia išsivalyti dantis itin kruopščiai, o tai, suprantama, yra ypač svarbu norint, kad dantys išliktų švarūs, sveiki ir nekeltų rūpesčių. Elektriniai dantų šepetėliai taip pat masažuoja dantenas, o platus jų pasirinkimas reiškia, kad geriausią variantą sau galės išsirinkti ir suaugusieji, ir vaikai. 

Reguliarus dantų valymas ir tinkama jų priežiūra leis džiaugtis sveikais dantimis, sveika burnos gleivine bei geru burnos kvapu. Valyti dantis būtina mažiausiai du kartus per dieną, o elektrinis dantų šepetėlis, kurį naudojant reikia įdėti gerokai mažiau pastangų, šį procesą paverčia itin prieinamu, nesudėtingu ir netgi maloniu. Tai ypač aktualu vaikams, todėl elektrinis dantų šepetėlis vaikams – puiki investicija į dantukų gerovę.


Elektrinių dantų šepetėlių tipai

Žvelgiant į elektrinių dantų šepetėlių asortimentą, iškyla natūralus klausimas: kaip pasirinkti tinkamiausią variantą? Juk elektrinių dantų šepetėlių, skirtų vaikams ir suaugusiems, pasiūla yra išties labai plati. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis elektrinį dantų šepetuką? 

Svarbu pažymėti, kad pažangios šiuolaikinės technologijos leidžia gaminti ne tik itin kokybiškus elektrinius dantų šepetėlius, bet ir pritaikyti juos skirtingiems poreikiams. Dėl šios priežasties galima įsigyti skirtingų tipų elektrinių dantų šepetėlių. Tarpusavyje jie skiriasi savo veikimo principu ir tam tikrais valymo ypatumais, pavyzdžiui, per minutę atliekamų judesių kiekiu. Galima išskirti tris elektrinių dantų šepetėlių tipus: motoriniai, garsiniai ir ultragarsiniai dantų šepetėliai. 

Motorinis dantų šepetėlis 

Tai pats paprasčiausias šepetėlis iš elektrinių dantų šepetėlių gausos. Visgi, paprastumas nereiškia prastumo – šie šepetėliai yra ir veiksmingi, ir kokybiški. Valantis dantis motoriniu dantų šepetėliu per minutę atliekama keli tūkstančiai judesių. Motorinis dantų šepetėlis geriausiai tiks vertinantiems paprastumą ir draugišką kainą, nesivaikantiems naujausių sprendimų, neieškantiems didelio funkcionalumo ir norintiems tiesiog kruopščiai ir kokybiškai valytis dantis.

Garsinis dantų šepetėlis 

Trokštantiems pažangesnio varianto puikus pasirinkimas yra garsinis dantų šepetėlis. Toks šepetėlis, darbuojasi daug intensyviau: per minutę garsinis dantų šepetėlis atlieka keliolika, o kai kurie modeliai netgi ir keliasdešimt tūkstančių judesių. Tokias apsukas užtikrina dantų šepetėlyje integruotas generatorius, sukuriantis dantis valančius garsinius virpesius ir padidinantis šepetėlio efektyvumą.


Ultragarsinis dantų šepetėlis 

Siekiantiems paties pažangiausio sprendimo vertėtų rinktis ultragarsinius dantų šepetėlius. Juos nedvejojant būtų galima pavadinti moderniausiu šios srities išradimu. Ultragarsinis dantų šepetėlis per minutę atlieka net iki milijono virpesių. 

Toks dantų šepetėlis garantuos ypatingą dantų priežiūrą ir bus geriausias pasirinkimas besižavintiems naujausiomis technologijomis, įspūdingu funkcionalumu, plačiomis įtaisų galimybėmis bei suprantantiems, kad verta investuoti į kokybišką ir pažangų daiktą. Ultragarsinis dantų šepetėlis tiks ir turintiems jautrius dantis.


Kaip valyti dantis elektriniu šepetėliu?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad dantų valymas elektriniu šepetėliu skiriasi nuo valymo įprastiniu. Elektrinių dantų šepetukų galvutės yra keičiamos, vadinasi, keli šeimos nariai gali naudoti tą patį šepetėlį, pakeisdami tik jo galvutę. Be to, kaip jau minėta, elektrinis dantų šepetukas per minutę pajėgia atlikti nepalyginamai daugiau judesių. 

Kitas esminis skirtumas yra tas, kad valantis dantis elektriniu šepetėliu mūsų pačių pastangų prisireikia minimaliai: jei tradiciniai dantų šepetėliai savo darbą atlieka naudojant raumenų jėgą, tai elektriniai dantų šepetėliai yra varomi akumuliatoriumi arba baterijomis. 

Elektrinio dantų šepetėlio nereikia intensyviai judinti: pakanka nukreipti šerelius 45 laipsnių kampu palei dantenas ir ties kiekvienu dantimi palaikyti apie tris sekundes, o visą likusį darbą nudirbs pats elektrinis dantų šepetukas. Taip dantys nuvalomi iš išorinės ir vidinės pusės, o kramtomieji paviršiai valomi nukreipus šerelius į vageles ir iš lėto judant nuo vieno danties prie kito.

Valantis dantis svarbu nepamiršti, jog tinkamai burnos ertmės priežiūrai reikalingos ir papildomos burnos higienos prekės. Tinkamai burnos priežiūrai reikalinga ir kruopšti tarpdančių priežiūra bei burnos skalavimo skystis.


Elektrinių dantų šepetėlių funkcionalumas

Yra dar keletas dalykų, kuriais elektriniai dantų šepetėliai skiriasi nuo įprastinių, taip pat verta paminėti ir tam tikrus šių šepetėlių tarpusavio skirtumus. Elektriniai dantų šepetėliai iš esmės yra išmanūs, o tai reiškia, kad jie pasižymi tam tikromis papildomomis funkcijomis. 

Įmontuotas laikmatis leidžia užtikrinti, kad dantys būtų valomi tiek laiko, kiek rekomenduojama, skirtingi greičiai leis pasirinkti tinkamiausią valymo režimą, o šepetėlyje esantys indikatoriai apsaugos nuo spaudimo, emalio bei dantenų žalojimo.

Elektriniai dantų šepetėliai skiriasi ir judėjimo kryptimi: vieni jų yra paprastesni ir sukasi ratu arba aukštyn ir žemyn, o kiti (jau minėtieji garsiniai ir ultragarsiniai) veikia vibracijos principu ir valo greičiau bei švelniau.

Elektrinis dantų šepetėlis gali būti įkraunamas arba veikti su baterijomis. Paprastai įkraunami šepetėliai su specialiais stoveliais įkrovimui vertinami kaip patogesni. Jei renkatės šepetėlį su keičiamomis baterijomis, kuris gali būti geras variantas keliaujant, atkreipkite dėmesį į jų talpą.

Elektrinių šepetėlių naudojimui tinka įprastos dantų pastos. Visgi, renkantis dantų pastą reikėtų atsižvelgti į dantų būklę ir asmeninius poreikius. Jeigu turite jautrius dantis – naudokite jautriems dantims skirtą dantų pastą, o jeigu norite pabalinti dantis – įsigykite balinamąją dantų pastą.


Nuo kokio amžiaus gali būti naudojamas vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis?

Vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis – puikus variantas pasirūpinti atžalų dantimis. Elektriniai vaikų dantų šepetėliai ne tik palengvina dantukų valymą, bet ir būna papuošti mažųjų mėgstamais personažais ar kitomis patraukliomis detalėmis. Tokiu būdu dantų valymo procesas paverčiamas smagia veikla. 

Tiesa, svarbu neužmiršti, kad elektrinis dantų šepetėlis vaikams gali būti tinkamas ne visais atvejais. Renkantis tokį šepetėlį, reikia atsižvelgti į vaiko amžių ir jo gebėjimą savarankiškai naudotis įrenginiu. Konkretus amžius, nuo kurio galima naudotis elektriniu šepetėliu, paprastai nurodomas ant pakuotės. Na, o iki trejų metų amžiaus vaikiško elektrinio dantų šepetėlio naudoti apskritai nerekomenduojama.

Klausimai apie kategorijos prekes

Mano krepšelis