Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Lūpų dažai

Lūpų dažai - tai viena iš svarbiausių makiažo priemonių. Pastarieji yra naudojami praktiškai visuomet ir visur: fotosesijose, šventėse, kelionėse ar netgi darbe. Be jokios abejonės, atsižvelgiant į konkrečią vietą, galima pasirinkti ryškesnius arba kiek blankesnius atspalvius. Tačiau, pastaruosius labai svarbu priderinti prie savo odos bei plaukų. Kitu atveju, galutinis įvaizdis gali nuliūdinti. Egzistuoja išties daug skirtingų lūpų dažų. Pastarieji pasižymi įvairiomis tekstūromis ir spalvomis. Be to, šiais laikais nesunku rasti ilgalaikių bei itin atsparių produktų. Tad, tai išties palengvina daugumos asmenų kasdienybę. Kita vertus, renkantis tinkamą priemonę, svarbu atsižvelgti ne tik į jos spalvą ar tekstūrą, bet ir sudėtį. Be to, tam, jog galutinis rezultatas nudžiugintų, pravartu susikurti nuolatinę bei reguliarią lūpų priežiūros rutiną. 

Rodyti daugiau
133 prekė(s)
IDUN Minerals
24,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
IDUN Minerals
24,95€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
LR wonder company
12,19€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose 4,2g Nr.052 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
2,79€ 3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Maybelline New York Super Stay Vinyl Ink 15 Peachy, lūpų dažai, 4,2 ml paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
10,12€ 13,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose Vision 4,2g Nr.142 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
1,68€ 2,40€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų dažai Golden Rose JuicyTint 5.2ml, Nr.02
Naujiena
GOLDEN ROSE
9,89€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
MAYBELLINE NEW YORK SUPER STAY MATTE INK CRAYON 15 LEAD THE WAY, lūpų dažai paveikslėlis
-25%
MAYBELLINE
9,74€ 12,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose Satin 4,2g Nr.09 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,21€ 4,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose Satin 4,2g Nr.12 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,21€ 4,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose Nude lūpų daž. Matte Nr.01, 4.2g paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,84€ 5,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose Nude lūpų daž. Matte Nr.02, 4.2g paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,84€ 5,49€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose Satin 4,2g Nr.04 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,21€ 4,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose 4,2g Nr.063 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
2,79€ 3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose 4,2g Nr.144 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
2,79€ 3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose Nude lūpų daž. Creamy Nr.02, 3.5g paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,91€ 5,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Golden Rose Nude lūpų daž. Creamy Nr.04, 3.5g paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,91€ 5,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose Satin 4,2g Nr.14 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,21€ 4,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose Satin 4,2g Nr.20 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
3,21€ 4,59€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()
Lūpų daž. Golden Rose 4,2g Nr.164 paveikslėlis
-30%
GOLDEN ROSE
2,79€ 3,99€
Žemiausia kaina per 30 d.: ()

Lūpų dažai - kaip pasirinkti?

Lūpų dažai gali būti be galo įvairūs. Kai kurie iš jų yra kreminiai, kiti - matiniai, treti - blizgūs. Be to, renkantis tinkamus dažus, svarbu atsižvelgti į savo odos bei plaukų spalvą. Pavyzdžiui, tamsiaplaukėms labiausiai tiks ryškūs atspalviai. Tai gali būti klasikinė raudona, ryški rožinė, bordo, šokoladinė. Kita vertus, baltaodėms šviesiaplaukėms patartina rinktis šiltesnius atspalvius. Tai gali būti koraliniai, persikiniai, rožiniai variantai. Be abejo, ne ką mažiau svarbu atsižvelgti į tai, kur pasirinktais dažais pasipuošite. Tikėtina, kad ryškesni atspalviai labiau tiks įvairiems vakarėliams bei šventėms. Tuo tarpu, ieškančioms santūresnio įvaizdžio, labiausiai patiks matiniai lūpų dažai. Kita vertus, čia svarbu atsižvelgti ir į savo odos būklę. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų lūpos yra linkę skilinėti, verčiau pasirinkite blizgesnius dažus, kurie padės tai nuslėpti. Jokiu būdu nepirkite matinio produkto - taip tik dar labiau išryškinsite problematiškas vietas. 

Ilgalaikiai lūpų dažai

Ilgalaikiai lūpų dažai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško greitai nenusivalančio produkto. Pastarieji beveik visuomet būna matiniai. Tokio produkto sudėtyje esantys ingredientai skatina greitesnį dažų išdžiūvimą. Galiausiai, ant odos susidaro lanksti plėvelė, apsauganti makiažą nuo nusivalymo. Be jokios abejonės, norintiems gaivesnio įvaizdžio, taip pat egzistuoja išeitis. Tereikia pasidažyti matiniu produktu, o ant viršaus užtepti lūpų blizgio. Taipogi, tokiu būdu apsisaugosite ir nuo išsausėjimo. Bet kokiu atveju, ilgai išliekantys lūpų dažai pasižymi puikiais atsiliepimais. Pastarieji neišsitepa, todėl galite saugiai valgyti ar atsigerti švenčių metu. Be to, toks produktas nepalieka jokių žymių bei pasižymi atsparumu bučiniams. Tad, kaip galite matyti, tai yra idealus pasirinkimas šventėms, fotosesijoms bei įvairioms išvykoms. Visgi, norint, kad pastarasis atrodytų išties žaviai, nepamirškite reguliariai drėkinti savo lūpų. 

Vandeniui atsparūs lūpų dažai

Vandeniui atsparūs lūpų dažai yra išties patogus pasirinkimas. Pastaruosius galima naudoti visur - darbe, vakarėlyje ar išvykoje. Šie dažai leis ramia širdimi gurkšnoti mylimus gėrimus, nebijoti lietaus ar bėgančio prakaito. Jų sudėtyje būna tokių medžiagų, kurios geba palaikyti atitinkamą drėgmę ir neišblukti. Kai kurie produktai ant lūpų išsilaiko net apie 10 valandų. Be jokios abejonės, vandeniui atsparūs dažai beveik visuomet būna matiniai. Kita vertus, kaip jau minėjome kiek anksčiau, ant pastarųjų viršaus galite užtepti šiek tiek blizgio. Žinoma, geriausia, kad jis taip pat pasižymėtų atsparumu vandeniui. 

Ko ieškoti sudėtyje?

Įvairūs lūpdažiai gali pasižymėti labai skirtinga sudėtimi. Visgi, norint pasirinkti išties kokybišką priemonę, reikėtų panagrinėti pastarosios ingredientus. Tai ypatingai svarbu tuomet, jeigu turite jautresnę odą. Tad, ko ieškoti lūpų dažų sudėtyje? Puiku, jeigu ten yra įvairių vitaminų bei drėkinančių medžiagų. Pavyzdžiui, avokadų aliejus gali efektyviai suminkštinti odą. Tuo tarpu, vitaminas E veikia tartum apsauginė medžiaga. Sviestmedžio sviestas gali papildomai sudrėkinti bei pamaitinti Jūsų lūpas. Kita vertus, pravartu ieškoti ir hialurono rūgšties. Dalyje lūpdažių galite rasti imbiero ekstrakto. Tai - puiki medžiaga, pasižyminti antioksidaciniu poveikiu. Praversti gali ir simondsijų aliejus, kuris padeda išsaugoti natūralų odos pH. Be jokios abejonės, visuomet rekomenduojama privengti įvairių konservantų ir chemikalų. Visgi, vienu iš dažniausiai pasirenkamų variantų vis dar išlieka Golden Rose lūpų dažai. Pastarieji yra praturtinti vitaminais bei drėkinančiomis medžiagomis. Produktą ne tik lengva užtepti, tačiau jis taip pat suteikia ilgalaikį efektą. Tad, jeigu išsirinkti ganėtinai sudėtinga - išmėginkite būtent šią priemonę. 

Kaip pasiruošti prieš makiažą?

Tam, jog padažytos lūpos atrodytų išties stulbinančiai, labai svarbu tinkamai jas paruošti. Visgi, dauguma asmenų pamiršta apie šį žingsnį. Galiausiai, jų lūpos ima skilinėti, atrodo išsausėjusios, o tai sugadina galutinį įvaizdį. Tad, kaip reikėtų pasiruošti tinkamai? Pirmiausiai, vertėtų nepamiršti apie nuolatinį drėkinimą. Tai reiškia, jog kasdienybėje svarbu naudoti pasirinktą lūpų balzamą. Kita vertus, nuo odos taip pat pravartu pašalinti negyvas ląsteles. Tad, vertėtų pagalvoti apie lūpų šveitimo procedūrą. Be abejo, nors dauguma asmenų to nežino, egzistuoja ir specialios, drėkinančios kaukės. Pastarosios būna skirtos būtent lūpoms. Tad, jas pravartu naudoti maždaug kartą į savaitę. Galiausiai, norint, kad dažai atrodytų nepakartojamai, rekomenduojama naudoti ir lūpų pieštuką. Tai padės išryškinti kontūrus bei pabrėžti žaviausius veido bruožus. Be abejo, lūpdažį ir pieštuką svarbu suderinti spalviškai. 

Kaip elgtis po makiažo?

Norint, kad lūpos ir toliau atrodytų nepriekaištingai, svarbu pasirūpinti tinkamu dažų pašalinimu. Tai galite padaryti naudodami Jums įprastas priemones - prausiklį ar micelinį vandenį. Kita vertus, nepamirškite atsižvelgti į tai, kokio tipo dažus naudojate. Kai kuriuos iš jų nuvalyti yra gerokai sunkiau. Tuomet, patartina naudoti anksčiau jau paminėtą šveitiklį. Tai padės pašalinti negyvas ląsteles bei atplaišas. Galiausiai, nepamirškite apie lūpų balzamo svarbą. Be jokios abejonės, pasistenkite pasirinkti kuo natūralesnį produktą. Geriausia, jog balzamas gebėtų ne tik drėkinti, tačiau ir praturtinti lūpas įvairiomis medžiagomis. 

Ką dar reikėtų žinoti?

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, dauguma lūpdažių gali atlikti ne tik estetinę funkciją. Dėl šios priežasties, svarbu ieškoti tokių produktų, kurie savo sudėtyje turėtų nemažai naudingų medžiagų. Tai gali būti įvairūs drėkinantys priedai, vitaminai, UV filtrai. Kita vertus, jeigu lūpų dažus naudojate tik retkarčiais, tikėtina, kad šių užtenka ganėtinai ilgam laikotarpiui. Visgi, labai dažnas asmuo pamiršta, jog kosmetika taip pat turi savo galiojimo laiką. Tad, nepamirškite peržvelgti seniau įsigytų lūpdažių - galbūt kai kuriems iš jų jau metas keliauti į šiukšliadėžę. Kita vertus, kartais data jau būna nusitrynusi, o kada pirkote produktą prisiminti paprasčiausiai neišeina. Visgi, jeigu pasidažę lūpas juntate rūgštų skonį - priemonę tuojau pat išmeskite. Kitu atveju, galite susidurti su rimtesnėmis problemomis. 

Vienu iš didžiausių lūpdažių privalumų galima laikyti “patvarumą”. Pastarieji išsilaiko geriau, nei dauguma blizgių. Dėl šios priežasties, toks produktas yra pasirenkamas kiek dažniau. Be to, nemažai lūpų dažų geba suteikti kur kas sodresnę spalvą. Tačiau, šie reikalauja ganėtinai daug atidumo. Tai ypatingai aktualu tuomet, kai kalbame apie ryškesnius atspalvius. Tokiu atveju, kiekvieną kreivą liniją pastebėti bus gerokai lengviau. Tad, kartu su lūpų dažais vertėtų naudoti pieštuką.

Mano krepšelis