Mano krepšelis

Kaina
Prekinis ženklas
Filtrai
Kaina
Prekinis ženklas

Preparatai širdies veiklai gerinti

Vitaminai bei papildai širdžiai ir kraujotakai pagerinti reikalingi tada, kai organizmas negauna būtinų medžiagų, kurios padėtų išsaugoti širdį stiprią ir sveiką.

Vien tik žmogaus kūno kraujagyslių ilgis siekia apie 100 000 kilometrų, o kartu su širdimi bei raumenimis, kraujagyslių tinklas sudaro organizmo kraujotakos sistemą, kuri po visą kūną išnešioja gyvybiniams organams taip reikalingą kraują. 

Deja, bet ne visada ir ne visas būtinas medžiagas organizmas pasisavina iš maisto, todėl širdžiai bei kraujagyslėms išlikti sveikoms ir stiprioms padės vitaminai bei papildai, kuriuos galite įsigyti el. vaistinėje gintarine.lt.

Rodyti daugiau
42 prekė(s)
Acorus Balance
14,36€
AMBIO
3,50€ 6,99€
AMBIO
3,80€ 7,59€
AMBIO
6,00€ 11,99€
AMBIO
6,99€
AMBIO
4,99€
BF-ESSE
12,10€
Cardioace
18,00€
Cardoval Ritmo
4,01€
Cardoval Ritmo
6,75€
Biofarmacija
14,16€
Doppelherz
9,00€
Doppelherz
15,13€
Innovative Pharma
2,88€
Floradix
18,59€
3,40€
GreenIce
1,82€

Kuo pavojingi kraujotakos sutrikimai?

Lietuvos higienos instituto surinktais duomenimis, širdies ir kraujagyslių ligos jau ne vienerius metus tampa bene dažniausia mirties priežastimi. Daugelis žmonių pamiršta atkreipti dėmesį į tokius požymius kaip šąlančios galūnės, nuolatinis nuovargis, svaigstanti ar skaudanti galva. Nesirūpinant širdimi bei kraujagyslėmis, net ir iš pradžių atrodę menki negalavimai gali peraugti į rimtas ligas, tokias kaip insultas. 

Kuo yra svarbūs vaistiniai augalinės kilmės preparatai?

Širdžiai stiprinti reikalingi A, E, C ir B grupės vitaminai, kofermentas Q10 ir Omega-3 nesočiosios riebalų rūgštys. Taip pat česnakų ir gudobelių ekstraktai, magnis bei kalis. 

Pavyzdžiui, gudobelės padeda palaikyti normalią kraujotaką. Sukatžolė padeda nurimti ir sumažinti stresinę įtampą. Valerijonų šaknys jau nuo senų laikų žinomos, kaip puiki pagalba ramiam miegui. Na, o valgomasis česnakas ne tik padės sustiprinti imunitetą, bet ir palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių funkciją bei normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

Augalinės kilmės maisto papildų sudėtį sudaro iš tam tikro augalo (česnako, gudobelės, valerijono, sukatžolės ir kt.) išgautas ekstraktas, papildytas įvairiais organizmą stiprinančisis vitaminais bei mineralais.

Gintarine.lt rasite įvairų pasirinkimą vitaminų ir papildų, skirtų širdies bei kraujagyslių stiprinimui ir kraujotakos gerinimui. Tačiau prieš rinkdamiesi vitaminus internetu, nepamirškite pasikonsultuoti su gydytoju. Taip pat atminkite, kad maisto papildai nėra maisto pakaitalai, todėl reikėtų nepamiršti sveikos ir subalansuotos mitybos.

 

 

 

 

 

Straipsniai ir naudingi patarimai
item.Title
Vaistininkė atskleidė, kaip teisingai skaityti kosmetikos gaminių sudėtį
Skaityti daugiau
item.Title
Lietuvos kūrėjai pelnė sidabrą Europos dizaino apdovanojimuose
Skaityti daugiau
item.Title
Nacionalinis transplantacijos biuras bendradarbiaus su „Gintarine vaistine“
Skaityti daugiau